Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

стара загора

Моя позната ми предлага козметика на LR Health & Beauty Systems но името нищо не ми говори Моля ако някой има лични впечатления да сподели защото цената им не е много ниска и не ми се дават пари за боклуци
Цитирай

да аз я ползвам и сам доволна за  бебчо сам взела един крем за защита от раздразнения и е идеален.А аз ползвам powerlift но отскоро.  Peace
Цитирай

София

И аз ползвам Powerlift и определено съм доволна. Много е малка опаковката обаче и вечер ползвам крема им Алое с прополис. Засега съм доста впечатлена (след Есте от Ягодка производство 2004 г.!!! и големи белещи се петна по бузите  Crying or Very sad)
Цитирай

Варна

на мен най ми харесват парфюмите , и продуктите с алое
имам едно шишенце супер икономично върви позвам го за всякакви наранявания и за хрема  направо е чудотворно
сега ще пробвам кремовете и шампоан и ще пиша дали са ми харесали
« Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 16:00 от yasmina »
Цитирай

Благоевград

Smile пълен провал  35
Цитирай

Варна

какво искаш да кажеш
Цитирай

Благоевград

Искам да кажа че са поредния боклук на пазара #2gunfire
Цитирай

София

Ползвам много неща - серията с алое, паста за зъби, шампоан. Крем за лице Нано Голд - страхотен е /преди ползвах Лореал/. Парфюм Ирис Бербен - страшно икономичен и траен.
Pepelliashka ти какво си ползвала от продуктите им???
Цитирай

София

В момента ползвам крем за очи и дневен крем от Алое серията. Доволна съм като цяло, но за тези пари може да се купи и по-добро.
Цитирай

Благоевград

Аз съм ползвала серията алое, микросилвър, червилата, спиралите, парфюмите и мога да твърдя че не са на ниво.....за втори път ми дават продукт с изтекъл срок на годност, въпреки че твърдят че в продуктите им няма парабени - пълно е с такива...лошо много лошо ....и държа да отбележа че съм дистрибутор а повечето такива лъжат...
Цитирай

Аз ги ползвам от скоро, взех си едно кремче  от силвер серията и с две намазвания лицето ми се изчисти от всякакви пъпки и петна . Друга информация нямам, но доста мои познати ползват и са доволни. Ще видим  Smile
Цитирай

а като цени как са newsm78
Цитирай

и аз съм дистрибутор и не съм доволна от продуктите
Цитирай

аз ги купувам на дистрибуторски цени, тъй като моя позната се занимава с това и смятам че цените им в този вариант са доста прилични, за един хубав крем 20 лв са си съвсем добре, но пък ако ги купуваш на недиструбиторски цени идва малко скъпичко.
Цитирай
  Stop  Само за уточнение ... в системата на LR няма дистрибутори !!!
И ако някой се представя за такъв - просто не е разбрал смисъла и идеята, която поддържа тази компания от 1985 г до сега !  Peace
От края на 2008 се информирам по темата за LR и вече съм посъбрал доста статии, резултати от изследвания и мнения на дерматолози ...
Накратко - за първи път попадам на толкова качествени продукти със такива престижни сертификати за произход и качество ...
Относно трайността на продуктите - ако Ви го доставят с изтекъл срок на годност - звъните на инфо-телефона, изпращат Ви куриер да вземе "дефектния" продукт и след няколко дни Ви носят нов продукт със съответния актуален срок на годност ...
Само един път ми се наложи да ги пробвам и то за продукт с нарушена картонена опаковка, но понеже го бях поръчал за подарък - не вървеше да го поднеса в този вид ...
Та дойдоха, взеха го, извиниха се за притеснението и след няколко дни ми донесоха нова, лъскава кутия със съоветното съдържание ...
Немска им работа - държат си на качеството ... И ако има някакви проблеми, обикновено се създава в БГ или в Гърция, тъй като за сега от там идват всички LR продукти за България ...
И така - който търси поводи за недоволство и мърморене - да си намери друга компания - LR-ци са коректни до последния цент ...  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора