Колко преди да родите Ви започнаха болките.

  • 5 887
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 122
При мен леки болки започнаха в ден четвъртък (06.12.2007)около 22.30 ч. От този момент нататък ставаха все по-силни, а самите контракции на все по-кратки интервали и на все по-равни интервали от време, като общото време на болките бе 50 часа т.е. родих дъщеря ми в неделя рано сутринта - 05.08 ч. на 09.12.2007 г. Водите изтекоха предишния ден след обяд към 17.30 часа. Всичко това преживях вкъщи. Тръгнах за болницата 2.30 часа преди появата на дъщеря ми. Разбира се не по мое желание, а по "инициатива" на "АГ специалистът", ангажирал се с раждането, който на 2 пъти ме връща от болницата, поради липсата на разкритие, на редовни контракции... и т.н. ...ненормален садист. Накрая нямаше време нито за упойка, нито за нищо и раждах само с ношпа. ..Трудно първо раждане... дано при Вас да е по-лекичко. Желая Ви успех и дано случите на доктори!!!
P.S. Резултатът обаче излезе много добър - страхотна малка дългокоса зеленоока принцеса!

# 106
  • Мнения: 3 929
Болките, които "говореха" за предстоящо скорошно раждане, започнаха 10 часа преди самото раждане. Постепенно се усилваха и зачестяваха. В началото наподобяваха болките при болезнена менструация.

# 107
  • Мнения: 54
В 6ч сутринта направо през 10-15 мин родих в 18,30ч

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нямах болки. Изтекоха ми водите и тръгнах към болницата-беше околи 10.30часа. Попаднахме на задръстване около 11.15 бях там сложиха ми система. В 12.30 часа бях родила.

# 109
  • Мнения: 718
Самите контракции може би около 36 часа преди да родя, бих казала, че бяха поносими. Истинските болки дойдоха, когато ми хакнаха окситоцина, просто не се издържаше, още се обвинявам, че го позволих.

Общи условия

Активация на акаунт