Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

плевен

Знае ли някоя мама дали ако качиш снимка на детето си за тази новата игра можеш да я изтриеш или замениш  с друга....или изобщо да си изтриеш профила  newsm78
Цитирай

Варна

за каква игра става на въпрос? newsm78
Цитирай

плевен

http://pampers.bg/ разгледай и прочети  Peace
Цитирай

у нас

четох, но не разбрах колко струва съобщението, което се праща от телефона?
Цитирай

плевен

безплатно  е!!! След като си въведеш номера на телефона получаваш смс и трябва да въведеш кода който получаваш
Цитирай

у нас

и всеки, който иска да гласува трябва да влезе в страницата и да въведе номера си, така ли? Или с един код може да се гласува от няколко телефона  Rolling Eyes
Цитирай

плевен

Да въвеждаш си номера и получаваш смс с един код който въвеждаш там в полето и готово.Можеш от различни телефони и всеки път получаваш различен код
Цитирай
Искам да попитам,защо когато се опитам да гласувам и за друго бебе ми изписва-невалиден код?Само за едно дете ли може да се гласува в седмицата? Thinking
Цитирай

у нас

Струва ми се, че съобщението, което ти пращат се плаща. Не е възможно да пращат хиляди съобщения и да се набутват като никой не ги плаща.  Naughty
Цитирай

плевен

Това незнам мисля че някъде пишеше че имаш право на 1 гласуване на седмица ама незнам за различните бебета как е
Цитирай

плевен

Струва ми се, че съобщението, което ти пращат се плаща. Не е възможно да пращат хиляди съобщения и да се набутват като никой не ги плаща.  Naughty

Моята сметка беше 0,00 лева и след гласуването  пак остана толкова
Цитирай

София

Мда... само дето като разгледаш галерията има 10 снимки на кръст, които отговарят на поставеното  условие.....
Цитирай

София

Друга подробност, е  че не приема вивателски номера.
Цитирай

плевен

приема защото аз гласувах и стана
Цитирай

Пловдив

приема защото аз гласувах и стана
Странно...и при мен не приема вивателски.Angel_Dust,много си права.Повечето снимки не отговарят на изискванията,но явно това не пречи на организаторите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора