ИДЕ ВЕЛИКДЕН, КАК ЩЕ УКРАСИМ ЯЙЦАТА

  • 42 990
  • 198
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 293
Не ме наляга много вдъхновение.



Ето едни почти тотови
Красота!  Peace А какви ли чудеса ще сътвориш, когато те налегне вдъхновение...

# 121
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Благодаря ти nela_66

нещо по естествено

# 122
  • Мнения: 555
ТОВА е моята украса от миналата и по- миналата година  Wink (всяка година вмъквам по нещо новичко , но нестигам до качване на снимки)  Blush

Предната година някой беше писал как се премахват печатите от купените яйца ... ако някой знае - моля да сподели  Praynig

# 123
  • Мнения: 411
в4ера си купих специално за великден бели яйца и преди да ги продухам просто ги измих с топла вода и веро и изтърках пе4атите с грапавата 4аст на гъбата.4естно да си кажа не мислех 4е Ще се махнат пе4атите,но е факт

# 124
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Теди много красива украса .Цветята ти ли си ги правила?

# 125
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Тази година ще я карам мързеливата  Mr. Green В РУМ-а в Младост2, долу на партера в магазина за подаръци продават много красиви яйца за украса на цени от 0.30 ст за бройка до 3лв за малко букетче от яйца на пръчка. Е, има и за малко повече. Но са много красиви. Ще купя и ще снимам да показвам после.

# 126
  • ВАРНА
  • Мнения: 295
Искам да попитам и за Брилянтните бой, какво им е по специалното и по какъв начин се боядисва с тях, защото гледам са в някакви като шишенца  newsm78 ?

Нищо специално. Тубичките са пълни с нещо като желатинова боя с брилятни оттенъци. Тубичката се поставя в чашка с гореща вода, за да се разтопи желатина. Отрязва се отгоре, за да стане като пипетка. Капват се няколко капки върху ръкавиците, които са приложени в комплекта и действаш. Бързо, лесно и ефектно. Освен това боичките със сигурност ще ти останат, та ще ползваш и следващия Великден. Така, че по-високата цена(около 5 и нещо) не идва така солена.

Днес случайно намерих от Брилянтните бои и си взех една опаковка. Но не пише за колко яйца ще стигне. Някой може ли да ми каже за да знам дали да си взема и други бои. Благодаря предварително

# 127
  • Мнения: 555
Да, tarlio - собствена идея, макар, че не съм открила топлата вода .... в друга папка съм описала и как се правят от креп хартия...  Wink

в4ера си купих специално за великден бели яйца и преди да ги продухам просто ги измих с топла вода и веро и изтърках пе4атите с грапавата 4аст на гъбата.4естно да си кажа не мислех 4е Ще се махнат пе4атите,но е факт
Благодаря ще се пробвам и аз - дано да е лесно  Hug

# 128
  • Мнения: 1 270
Ех, чак сега, като разгледах и  се сетих преди 2 години какви красиви яйца сътворихме
тези ги правих с течните бои.
тези ги сътвори мама.

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 22:50 от skrita FUstA

# 129
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Супер човечета.skrita FUstA

# 130
  • Мнения: 99
от лани яйцата

# 131
  • София
  • Мнения: 310
http://www.kukupipikate.snimka.bg/album.php?album_id=331479&pid=11456867
ето ги и моите таз годишни яйца от тук до края

# 132
  • Мнения: 293
Олеее, невероятна красота!  #Crazy Hug  bouquet

# 133
  • Мнения: 400

Как го постигна този ефект? Много са хубави.

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 22
tarlio : Обръщам се към теб ако може да споделиш как правиш декупаж. Много ме впечатлиха произведенията ти.
Предварително благодаря за инфото

Общи условия

Активация на акаунт