Притеснение за яденето

  • 417
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Мили мами, сигурно има такава тема, а може и да не е за тук (моля модераторите да я изтрият или преместя ако намерят за необходимо), но .... от няколко дена ме притеснява това, Че дъщеря ми почти не яде вечер. Денем се храни добре
6:00/ 7:00 мляко (кърма или АМ) 180/240 мл
9:30/ 10:00 каша с плод + мляко 100/120 мл
13:30/ 14:00 зеленчуково/ местно пюре
16:30/ 18:00 плодово пюре + мляко
21:00/ 21:00 каша + мляко 160/ 180 мл

НО от няколко дена, вечер хапва две, три лъжички каша, пие 20/40 мл мляко и повече не иска. Буди се за да суче, и то на всеки 1 - 1 1/2 Часа. Не знам защо се притеснявам толкова, може би не е нищо, но все пак ..... Моля ви дайте ми съвет. Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 406
веднага бих предположила зъбоникнене, заради отказът от твърда храна и честото сучене.възможно е просто да не харесва това, което й предлагаш преди сън. опитай за вечеря да дадеш несладко пюре( зеленчуково или месно).

# 2
  • Мнения: 567
При нас положението е същото от няколко дни, но ние сме само на кърма. През деня си яде през 2-3 часа, но вечерта е кошмар- на всеки час става да яде. Пробвах да не и давам а само да я гушкам, но не става. Докато не й дам да яде не заспива, а само мрънка. Направо си умирам за сън, а и няма  кой да помага, че съм самичка. Дано да е период който скоро,ама многооого скоооро да мине Praynig

# 3
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Може това да е някаква криза или да е от зъбите. Ние така бяхме около 9-тия месец - не искаше нищо да яде през целия ден. Сменях ядене, лъжици и все тая. Но после четох, че това била криза в еди коя си седмица след раждането и щяло да отшуми. И така и стана. А дали вечер тази каша +180 мл не й идват в повечко?

Общи условия

Активация на акаунт