ПЛЕВЕН - 88

  • 18 604
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 196
Честит Рожден Ден, Пламси   bouquet   Желая ти от сърце: любов, добри приятели, пари и още много, много рождени дни!

# 46
  • Мнения: 50
Честит рожден ден и от мен Пламси  newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook

# 47
  • плевен
  • Мнения: 1 249
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПЛАМСИ! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ.

# 48
  • Мнения: 248
Честит рожден ден, Пламси! Много здраве, щастие, късмет!


Моето диване тази сутрин, понеже не е на градина, се събуди в 6 часа. А снощи е заспал след 11.
Дивианка, дано скоро се почувстваш по-добре  Hug

# 49
  • Мнения: 2 070
Дивиана и аз бях като теб, скрих се от света за около 4 месеца

# 50
  • Мнения: 189
Валенце,онзи ден се припознах в теб.Виждам аз отдалече една жена/с кьоравото дето си недовиждам аз/ тук на Сторгозия,и а?Валенцето.....Това в деня на срещата... и си викам-ей каква изненада,ти си решила да дойдеш и не казваш.И с количката забързвам да ти кажа,че си разкрита.....Приближавайки, ти се обръщаш с гръб към мен...аз бързам бързам и какво се оказа- Cryне си ти естествено ooooh!ПОсле голям смях си се смях-как бързам,не си ти и аз разочарована...Явно искам да те видя/признавам си/и все някой ден ще стане Praynig
П.П. Имам си Ларедутско колетче-от 10ти февруари. Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 9 857
Константина, Hug!
Може пък и скоро да ме видиш. WinkАко не ми мине котка път,в петък мислим да дойдеме,че имаме малко работа.Само да няма някоя изненада от страна на мъжкото тяло,че тамън си направя планове и току изникне нещо покрай него.

# 52
  • Мнения: 498
Пламси  честит рожден ден  Heart Eyes

Пожелавам ти много здраве,щастие ,късмет и най-вече любов! Нека всяка твоя съкровена мечта стане реалност.Помни ,че живота е като огледалото ,и ако ти му се усмихнеш и той ще отговори със същото, така че винаги бъди все същото усмихнато момиче!!!!

# 53
  • Мнения: 5 026
Дивианка, аз бях така до преди1- 2 седмици. И сега имам такива моменти, но вече не е непоносимо. Май усещам бебето вече  Rolling Eyes Продължава да не ми се излиза сред хора, пак съм сополива-аман  Sick

# 54
  • Мнения: 4 390
Миленка, Hug радвам се, че при теб отминават бавно, но славно неразположенията. Живея с надеждата, че и моите мъките ще са две-три седмици още. Дано. Казват, че когато жената "прочуе", екстрите отшумяват и макар за мен да не се отнасяше първия път, се надявам този път да е по-различно.
Миналата бременност, все не можех да различа дали усещам бебето или имам газове. Mr. Green Сигурна бях, че е то, едва когато започна да ме подритва.

Дано като пукне пролетта ни дойде желанието да излизаме сред хора. Simple Smile

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 138


Ифка,много гадно това с колата.И аз си мисля,че или някой си е отмъстил,че сте му заели мястото,защото наистина от опит знам колко е досадно всеки ден да не можеш да си спреш пред вас,защото всякакви дистрибутори и други спират на малкото места в центъра.Но това не оправдава такова поведение.Просто местата (безплатните ) за спиране по центъра са малко,а колите много. Другото което се сещам е за тези младежи,които пребивали случайни хора по улиците посред бял ден,просто така за удоволствие. Да няма някаква нова мода и с колите?
[/quote]

Едва ли сме спрели на някой на мястото - от едната страна е училището, от другата има строеж, който е замразен и от третата спирката на Цветан Спасов - там според мен няма на кой да пречим, но за другото, което казваш и аз си мислих. Днес ми се обадиха от полицията да ида в понеделник пак до районното, пък да видим.

# 56
  • плевен
  • Мнения: 644
Къде са всички???  newsm78

# 57
  • Мнения: 534
момичета къде в Плевен мога да намеря такива торти http://www.elabg.com/?m=14&id=4 или някакви подобни ,благодаря ви предварително   Simple Smile

# 58
  • Мнения: 220
Честит празник на Пламси ,да си жива и здрава и цялото домочадие покрай теб!  bouquet

# 59
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,не съм писала сума ти и време,но нямам възможност с бебе и първокласничка,но ви чета когато мога и ви се радвам много.
Диди радвам се за вас с Велин и Велина,че семейството ви ще се увеличи с още един член.Дано скоро всичките ти болежки преминат и се порадваш на втората си бременност.
Ние сме добре,имаме четири зъба и вече пълзим и даже успя два пъти да падне от спалнята като майка му е блейка така става.
Когато се освободя пак ще пиша,но дори и да нямам време за писане ще ви чета.Лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт