Комплеск при полов акт...

  • 6 824
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
blizna4e, ако прочетеш малко и се поровиш, ще видиш, че е нормално. и аз имам, ми какво да направя - да се затръшкам, че съм ненормална ли?! махаш ги и толкова! не бих казала на мъжа си, ама и да го кажа, вероятно няма да поиска развод или да не ме погледне вече. айде моля ви се, това как може да е проблем! тези от вас, които нямат - моля ви, не се пулете и чудете така и не изразявайте така отявлено отвращението си, защото това е ЧОВЕШКОТО ТЯЛО и не виждам нищо срамно или отвращаващо в него. авторката има комплекс от това и подобни мнения НЕ Я УСПОКОЯВАТ и не я карат да се чувства по-добре.  и аз нямам мустаци, ама не съм тръгнала да обяснявам колко е гнусно това да имаш... това е като да имаш косми по краката или в подмишничните ямки в крайна сметка.  като ви е притеснително, почиствайте ги редовно и го превърнете в навик това - все едно си миете зъбите и готово:)


# 16
  • Мнения: 721
а защо знае?почиствай ги редовно след баня и след време ще забрави за тях.това е проблем при много жени,както и окосмяването на горната устна.

Но мисълта че аз ги имам а другите жени са си нормални и нямат  , ме подтиска.....




че то по тази логика почти няма нормални жените тогава

# 17
  • Мнения: 353
Много жени имат по 2 - 3 косъма там и ги махат. Не виждам кое точно те притеснява.
И защо по дяволите все жените притеснени и комплексирани от подобни глупости. Не съм чула един мъж да се оплаче, че има комплекси и тревоги по време на секс, защото има косми по задника си, които и не почиства.

ето това ме изкефи Hug

# 18
  • Мнения: X
Аз също мисля, че няма никакъв повод за притеснение! Много жени го имат, просто всеки е различен. Нищо повече от това да се махат периодично тези косъмчета не може да се направи, а и не е нужно.
Ето, аз например имам такава особеност, че след епилация косъмчетата по краката ми и т.н. порастват пак за 10 дни! И общо взето не мога да ги преборя. Много е досадно, изисква повечко грижи и какво от това!
  bouquet
Давам си сметка, колко много са ми промили мозъка рекламите с идеалните женски тела всяка вечер.
В живота нещата не изглеждат по този изкуствен начин, за радост!

# 19
  • София
  • Мнения: 10 323
Често срещано е.

... като ви е притеснително, почиствайте ги редовно и го превърнете в навик това - все едно си миете зъбите и готово:)
Това е решението.

# 20
Zlate, той знае защото не съм крила нищо от него .Аз бях на 18 години когато се запознахме и заживяхме заедно след 2 седмици, сега съм на 28. От 6 сме женени. Той е единствения ми мъж и сигурно съм била глупава и наивна да му казвам всичко, но...

# 21
  • Мнения: 4 965
Не виждам изобщо защо трябва да се комплексираш от нещо напълно нормално.
Махаш ги и забравяш, че съществуват.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 10 323
Не е глупаво. Нормално е. И ние в нашето семейство сме така. И когато не съм успяла да се почистя където трябва (рядко, но се случва, щото и аз съм човек, и аз дете гледам)  не изпадам в паника. А той пак си ме желае.

# 23
  • Мнения: 4 965
Не е глупаво. Нормално е. И ние в нашето семейство сме така. И когато не съм успяла да се почистя където трябва (рядко, но се случва, щото и аз съм човек, и аз дете гледам)  не изпадам в паника. А той пак си ме желае.

Това ми беше идеята.
Ако се обичате и приемате каквито сте, дребните неща не биха намалили желанието.
И съм убедена, че мъжът ти дори не помни, че знае този факт. Wink

# 24
  • Мнения: 646
И аз съм от жените с косми и това ми е комплекс от малка, кагато в час по физическо ни събуваха по шорти  Embarassed Embarassed Embarassed и ми се виждаха космите по краката - сещате се ,че съм била малка тогава. След това започна едно махане на космите навсякъде, но комплеса си ми остана. Имам чувството ,че всички ме гладат в краката и виждат , че  съм космата, въпреки ,че космите са оскубани. По тази причина рядко ходя с поли. Но забелязвам нещо друго- мъжете не обръщат така внимание на тези неща, както ние..комплексираните. Затова не се притеснявай...безмислено е.

П.П. Рядко има жена, която не скубе косми - това си е факт.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Към авторката:

1) Ако ги махаш с кола маска (а не да ги скубеш), мисля, че биха станали по-рядки.

2) Нали мъжът ти те е харесал и преди с космите ? Тоест елиминирай това какво той си мисли. Проблемът е какво ти си мислиш.

Ако правиш секс със сутиен например, или без да си откриваш гърдите- имаш ли пак притеснение ?

# 26
  • Мнения: 80
Много важно, някакви си косми- махаш ги и толкова. Хайде, всички имаме косми, човещинка.

# 27
  • Мнения: 1 335
Какво толкова, некви си косми.... старай се да ги почистваш редовно и не го мисли много. Чак пък комплекси да развиваш.... пробвай с фотоепилация може да има по-добър ефект от лазера.
И не се смущавай толкова, на мъжа ти едва ли му дреме особено за космите ти Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз колко съм космата! И по гърдите имам, и мустака всеки ден го боря и въобще. Боря се колкото мога, както се казваше в едно стихотворение. Mr. Green
Но не ми пука! Като малка се връзвах, ама сега ми е минало явно.
Мъжа ми се цупи малко ако съм си оставила космите на краката да пораснат, но общо взето не е проблем.
И малката е като маймунка, та ще видим с нея как ще се оправяме в пубертета.
Но има време дотогава.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Боже...Това да ти е кусурът Laughing Повечето жени имат по някое и друго косме на странни места, коя по гърдите, коя около пъпа, коя под брадичката. Гадно е, и аз мразя косми, и се коламаскирам от-до Laughing Ама праз голям...Нали има средства за борба Mr. Green Разбирам да беше нещо, срещу което няма какво да направиш, ама то едни косми...

Общи условия

Активация на акаунт