възможна бременност?

  • 2 552
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
момичета, надявам се да ми помогнете, много съм притеснена. от известно време ми се повръща ужасно. така беше и когато бях бременна. правих си тест - отрицателен беше. обаче продължава да ми се повръща. в понеделник вечерта съм на лекар, обаче до тогава не знам как ще издържа. въпросът ми е дали е възможно тестът да е сбъркал, имайки предвид, че кърмя? не знам и аз нещо хормонално ..... уплашена съм до краен предел. аз с това мъниче не мога да се справя, пък какво да кажем за още едно. сама съм, няма кой да ми помага...абе изобщо патова ситуация... ако някой е имал такава случка, моля да ми сподели!

# 1
  • Мнения: 27 524
А предпазни мерки не взимате ли? Цикъл имаш ли? Повръщането може да се дължи и на нещо друго. Кърменето не предпазва от бременност.

# 2
  • Мнения: 2 110
Ако ти е излязла контролната линия  на теста,не е грешен. По скоро си мисля да не си настинала или нещо притеснена ?! Кърменето наистина не предпазва от бременност.

# 3
  • Мнения: 306
след лохиите не ми е идвал цикълът, а се пазим по старомодния начин с прекъснат полов акт. аз имам алергия към латекса, затова не можем с презервативи, вариантът ми е спирала, но все още изчаквам...да ме питаш защо ooooh!
излезе контролна линия. обаче го правих вечер...въпреки че мисля, че няма особено значение, защото бремеността си установих пак с вечерен тест. а че кърменето не предпазва -знам, не съм се успокоявала с това.

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
.... пазим по старомодния начин с прекъснат полов акт. ....
Ми малко е излишен въпроса при положение, че не се пазите (поне за мен прекъснатия полов акт не е пазене).
Дано да е това което желаеш, стискам палци Hug

# 5
  • Мнения: 236
.... пазим по старомодния начин с прекъснат полов акт. ....
Ми малко е излишен въпроса при положение, че не се пазите (поне за мен прекъснатия полов акт не е пазене).
Дано да е това което желаеш, стискам палци Hug


По този начин успях да се опазя 15год,така,че не съм съгласна че не е начин за пазене!

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Извинявай RUSTJE , ама и колко бебета са станали от "пазене"?
Не искам да се заяждам, споделям личното си мнение Hug

# 7
  • Мнения: 64
И аз съм на това мнение, че от прекъснат полов акт не можеш да си на 100% сигурна. А гледам че бебето ти вече е голямо, не би ли трябвало да ти е идвал М поне веднъж досега. Според мен още един тест но сутринта и ако е пак отрицателен дишай спокойно и виж да не е нещо от храната или пък си пусни едни изследвания не ми звучи много нормално.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 262
Така или иначе няма контрацептив, който да предпазва на 100%. Прекъснатият полов акт не е по-лошо средство от останалите  Peace

Направи си кръвен тест - така ще си напълно сигурна дали си или не си бременна. Отнема 2 часа и резултата е 100% сигурен.

Успех!

# 9
  • Мнения: 306
.... пазим по старомодния начин с прекъснат полов акт. ....
Ми малко е излишен въпроса при положение, че не се пазите (поне за мен прекъснатия полов акт не е пазене).
Дано да е това което желаеш, стискам палци Hug


ами не мисля, че е излишен. а и съм обяснила причините, поради които се пазим по този начин. все пак благодаря за мненията. а за кръвният тест и аз си мисля, че това е начина да разбера със сигурност.

# 10
  • Мнения: 1 305
Аз кърмих до 5-тия месец, дойде ми за първи път 4 м след като родих. Много пъти ми ставаше се лошо, но не съм повръщала след като родих. Пробвай пак с тест или направо с кръвен тест.

# 11
  • Мнения: 306
ами то и аз не съм повръщала. само ми се гади. а за мензиса- лекарят ми съобщи, че никой не може да каже със сигурност кога на една кърмачка ще й дойде. при всяка жена е различно.

# 12
  • Мнения: 9 776
... А гледам че бебето ти вече е голямо, не би ли трябвало да ти е идвал М поне веднъж досега...

Аз пък като гледам, бебето е на 3 месеца. Което си е направо малко бебче. И е нормално момичето да няма цикъл още. Истината е една - правиш ли секс, има вероятност да си бременна. За методите за предпазване всички знаем. Най-вероятно се страхуваш от нова бременност, затова ти пожелавам да си лепнала някое вирусче. И пази детето Hug.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не мисля,че си бременна.Щом теста е отрицателен.Но не пречи да си направиш още един с първата урина.


 offtopic

Ние също се пазим само с прекъснат полов акт,5 години мъжлето ми устисква положението.Не смятам,че този начин на пазене не е надежден,има ненадеждни и разсеяни мъже,които не знаят кога да ''напуснат сцената''.Затова този метод е толкова ''несигурен''.

# 14
  • Мнения: 3 804
Гаденето не е признак само на бременност-по скорона стомашен проблем-аз имам рефлукс и колит-и доста често ми се гади.Но за успокоение си направи 2ри тест.

Общи условия

Активация на акаунт