Къде ги водите през уикенда?

  • 2 622
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Малките спят и се чудя къде мога да ги заведа като станат. Всички театри са сутрин, което не се връзва с режима ни.Времето не е много подходящо за разходка...И си мисля дали имате някакви идеи къде могат да се заведат деца на 2г и 4г в събота или неделя следобяд.

# 1
  • Мнения: 4 564
на детски център, когато е топло в морската
или гости

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 23:04 от yasmina

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Понякога си оставаме у дома, каним гости (рядко ходим на гости). Тогава примерно правим чистка на всички счупени играчки и основно подреждаме двамата неговата стая.
При хубаво време винаги сме навън.

# 3
  • Мнения: 299
И ние имаме , но малко по-различен проблем. Единият е голям за детски клубове  и му е скучно , а на кино или театър с малкия е невъзможно да отидем. За това чакам с нетърпение хубавото време за да почнем с разходките. До тогава се забавляваме в къщи кой както може.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 385
В детски център, Мак Доналдс, кино, аквариум, делфинариум...

# 5
  • Мнения: 9 814
При баба на село, на Витоша, в парка, просто на разходка из квартала или из центъра, на Куклен театър....

# 6
  • София
  • Мнения: 12 550
Малките спят и се чудя къде мога да ги заведа като станат. Всички театри са сутрин, което не се връзва с режима ни.Времето не е много подходящо за разходка...И си мисля дали имате някакви идеи къде могат да се заведат деца на 2г и 4г в събота или неделя следобяд.

При баба му и дядо му или на гости у някоя приятелка с дете на същата възраст да си играят. Другият вариант е клубче.

# 7
  • Мнения: 8 999
Каним гости или ние ходим на гости. Най-често - тихи занимания вкъщи.
Ех, колко хубаво беше допреди няколко години в София Ленд!
Сега понякога ходим на късноследобедна - ранно вечерна пицария с детски кът. /Пак с умиление се сещам за пица Хът, ама вече я няма/.
Не съм фен на идеята, че животът на децата трябва задължително да бъде неспирен низ от забавления.

# 8
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ние винаги сме навън, освен ако не вали проливен дъжд.Сега се пробрахме от почти двчасова разходка, в парка кара колело е само ние бяхме там и с татко и замръзнахме, но на нея и беше добре.Ако  вали си се забавляваме у дома с филмче, пластелин, рисуваме или играем с куклите.

# 9
  • Мнения: 4 668
Ние много обичаме да се разхождаме , ходим при нашите в Драгалевци да си поиграе малкия в двора . Ако е много лошо времето Макдоналдс или просто си стоим в къщи .

# 10
  • София
  • Мнения: 958
Разходки, занимания у дома, в момента има лунапарк в града и големите цял следобяд бяха навън. Ходим на гости понякога или каним приятели. Играят на компютъра също.

Не се чувствам длъжна да им осигурявам винаги забаваления или да им намирам аз занимания. Когато може добре, когато не - сами да си намерят какво да правят.

# 11
  • Мнения: 2 232
Следобяд ние рядко излизаме , обикновенно спят до към 17.00-17.30ч. тогава, защото по-късно лягат.Ако илзизаме все пак някъде по това време е на Кино или гости.Нашите излизания  почивните дни само сутрин и според времето на -Витоша, парка, куклен театър или детско представление, след това на обяд някъде, в клубове ходим само на Р.Д., жалко, че затвориха София ленд-нямаше да се чудим къде да ходим почивните дни....

# 12
  • Мнения: 4 564
аз така и не разбрах София ленд защо са го затворили

# 13
  • София
  • Мнения: 978
Най-често се разхождаме, когато времето не го позволява ходим на гости на негови приятелчета или идват у нас.
В София рядко можеш да "хванеш" свободен детски клуб през уикендите.

# 14
  • Мнения: 2 477
Не излизаме навън единствено ако вали или духа силен вятър.В противен случай предпочитаме всяко занимание навън пред най-хубавият детски кът.
Театърът е все още непозната част от живота на сина ми,защото му е доста рано.
В неделя е при баба и дядо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт