Дюкански рецепти със снимки

  • 5 295
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 352
Реших да направя тази тема, защото знам, че доста от вас готвят по Дюкан и мисля, че ще е полезно да черпим идеи една от друга.
Предлагам също ако имате време да пускате рецептата заедно със снимката. Ето какво направих аз днес:



Крехко агнешко със сос:

Значи агнешкото, което аз купувам е младо и много крехко. Та сварих месото със следните продукти:
сол, чер. пипер на зърна - около 10-ина, 1 дафинов лист, 1 зрънце бахар, дръжки от целина и копър, морков на едри кубчета и 1 глава лук, нарязана на едро. От получения бульон може да се направи супа и изобщо каквото ви хрумне, бульонът става много ароматен.
Месото прехвърлих в йена и добавих:
 1 ч.ч. от бульона
 1ч.ч. кисело мляко
 1 суп. лъжица горчица
 прясно смлян чер. пипер
 1 ч.л. червен пипер
 1-2 суп. лъж. лимонов сок
Пече се около половин час, колкото месото да попие от сосчето.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 19:41 от Marieta

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Същата тема я има в Диетичния форум, доста от рецептите са със снимки.
Иначе идеята е  Peace

# 2
  • Мнения: 1 352
Ами аз не се подвизавам в Диетичния и незнам какви теми има там, но нека преценят "компетентните органи" ще я бъде ли темата или не.

# 3
  • Мнения: 112
аз много сам запалена по тази диета и мисля да я по4на в понеделник но не6то не откривам примерно меню. Така ще ми е по лесно. Благодаря предварително ако решите да ми пмогнете.

# 4
  • Мнения: 262
тук ще ти помогнат  Wink

Успех !

# 5
  • София
  • Мнения: 3 090
Мариета  Hug има такава закована тема в Диетите  Peace Освен това можеш да черпиш идеи, съвети и готови рецепти от този блог www.dukanskirecepti.wordpress.com
А АГНЕШКОТО НЕ Е РЕЖИМНО, ако си в първа или втора фаза, разрешено я чак в трета, фазата на задържане на постигнатото. Успех!

# 6
  • Мнения: 1 352
Охх, не съм влизала тук 3 дена. Видях темата в диетичния, така че тази тема наистина е излишна и по-добре да се изтрие.
За тези, които са навити да споделя, че аз не можах да издържа Tired, ставаше ми лошо и издържах ден и половина. Но мъжът ми продължава и готвя отделно за него. Успех на захваналите се!

Общи условия

Активация на акаунт