Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Сливен

моя син е на 18 дни,започнах с 1 на "памперс",но ластичката се отбелязваше на крачетата и ги смених с 2,но сега го преобличам на всяка смяна на памперса защото е напикан до ушите.случвало ли се е на някой и какво правите?дали е от марката или нещо друго?
Цитирай

в полите на.... Балкана

Гледай да слагаш по-добре памперса и пишлето му да е надолу.Случва на всички....
Цитирай

Бургас

Ако му вдигаш чурката нагоре каквато и марка да ползваш резултата ще е същия.Аз не бях доволна от памперс -пропускаха и ги смених с Huggies.Има доста изписано във форума за памперсите.
Цитирай

kustendil/primorsko

Аз знам че пишката на момчетата винаги трябва да се слага нагоре , и аз не сам доволна от Памперс защото се обриваше от тях и много маики са ми споделяли че не са доволни от тази марка .Смени марката
Цитирай

Не,катеорично не съм доволна от Памперс.В момента съм с Кан бебе и съм очарована.
Наистина има много теми за памперсите и не е лошо и там да се поразровиш.
Цитирай

Стара Загора

ами не знам за напишкването, защото аз имам момиче и не съм компетентна за позицията на чурката, но... от Памперс малката получи такъв обри и после такова подсичнае, че не искам и да чуя за тях. ползвах Хъджис, сегасъм с Либеро. и от двата вида нямам оплаквания. страхотни пампита са!
Цитирай

в Надежда-та

Ми ако е като моя пикльо.....все се опикава ooooh!
Затова и залагам на Либеро - по-дебели са Peace
Цитирай

София

И при нас в началото Памперс много пропускаха и ги смених с Либеро  Peace Доволна съм, но мисля и Хъджис да пробвам, защото съм чувала добри отзиви.
Цитирай

UK, Harlow/София

Случвало ми се е когато не слагам памперса правилно.Никога не съм намествала пениса в определена позиция.Ползвам Хъджис, Памперс според мен ги развалиха.
Цитирай

София

Това в каква позиция ще е пишката няма никакво отношение към пропускането! На мен се е случвало да пропусне в следните ситуации:
- неподходящ размер
- неправилно поставяне
- оставяне на несменен  памперс по-дълго време

Иначе сега ползвам памперс4 и съм доволна, от хъджис и либеро ползвах двойките и също бях доволна!
Цитирай

София

моя много близка много ми хвали /не от личен опит, а защото работи там/ тези новите дето ги рекламират "пуфис", още когато докарали  линията лятото се хвалеше че това е ново поколение линия за "памперси" че се произвеждали от много качествени мателиали. При положение че ми е близка роднина не вярвам да седне да ми ги рекламира за мойто бебе точно на мене ако не е така /или не го вярва наистина/

и тя скоро ще става мама за пръв път Hug Hug Hug
още не съм купувала, ама след толкова похвали ще ги пробвам.
лошото е че моя вече не е такъв крупен пикльо  hahaha hahaha и каквито и да взема няма как да прелеят
истинския тест е около  третия месец, тогава изредих много марки но нощния винаги преливаше
но споко този период не трае никак дълго  Hug Hug Hug
Цитирай

София

Ти хубаво ли ги стягаш????
Ако е много мъничко и слабо бебето, може да са му големи просто, трябва да има поне долната граница на кг-мите написани на пакета.
Можеш да пробваш и с друга марка, все пак  малко са различни откъм "кройки", може други да ви паснат по-добре.
Цитирай

Аз също ползвам Памперс и съм си много доволна. Не харесвам единствено Слийп енд Плей. От вътрешната страна на памперса има едни къдрави лентички, които е желателно да се обърнат навън. Аз също слагам чурката надолу, и е добре наистина да се стегне добре, защото като се понапълни се свлича леко надолу.
Цитирай

Пловдив

И не мен ми се е случвало при смяна на размера,когато единият идва малък,а другия големичък.От Памперс се разочаровах още в началото и минах на Либеро,от които съм супер доволна,освен че попиват много добре имат и ластичка на кръстчето(това при нас се оказа много полезно,защото малкия акаше на 3-4 дни един път и добре че бяха тези ластици Mr. Green).Пробвай някоя друга марка или просто много хубаво залепяй памперса.
Цитирай

Плевен

Всеки е с различно мнение и опит по въпроса. Пробвай различни марки и ще разбереш коя е подходяща. Откакто се е родило детето ползвам Памперс и никога не съм имала какъвто и да е проблем и по тази причина не ги и сменям. А за положението на пишката съм питала педиатъра и той ми каза, че в медицината няма такова нещо като "поставяне нагоре" и му е много интересно дали някой може да обясни смисъла на подобно упражнение. Освен това ми каза, че след като се изпишка бебето, тя така или иначе си отива надолу.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора