относно памперсите

  • 1 832
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
моя син е на 18 дни,започнах с 1 на "памперс",но ластичката се отбелязваше на крачетата и ги смених с 2,но сега го преобличам на всяка смяна на памперса защото е напикан до ушите.случвало ли се е на някой и какво правите?дали е от марката или нещо друго?

# 1
  • в полите на.... Балкана
  • Мнения: 129
Гледай да слагаш по-добре памперса и пишлето му да е надолу.Случва на всички....

# 2
  • Мнения: 344
Ако му вдигаш чурката нагоре каквато и марка да ползваш резултата ще е същия.Аз не бях доволна от памперс -пропускаха и ги смених с Huggies.Има доста изписано във форума за памперсите.

# 3
  • Мнения: 84
Аз знам че пишката на момчетата винаги трябва да се слага нагоре , и аз не сам доволна от Памперс защото се обриваше от тях и много маики са ми споделяли че не са доволни от тази марка .Смени марката

# 4
  • Мнения: 9 389
Не,катеорично не съм доволна от Памперс.В момента съм с Кан бебе и съм очарована.
Наистина има много теми за памперсите и не е лошо и там да се поразровиш.

# 5
  • Мнения: 306
ами не знам за напишкването, защото аз имам момиче и не съм компетентна за позицията на чурката, но... от Памперс малката получи такъв обри и после такова подсичнае, че не искам и да чуя за тях. ползвах Хъджис, сегасъм с Либеро. и от двата вида нямам оплаквания. страхотни пампита са!

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми ако е като моя пикльо.....все се опикава ooooh!
Затова и залагам на Либеро - по-дебели са Peace

# 7
  • Мнения: 133
И при нас в началото Памперс много пропускаха и ги смених с Либеро  Peace Доволна съм, но мисля и Хъджис да пробвам, защото съм чувала добри отзиви.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Случвало ми се е когато не слагам памперса правилно.Никога не съм намествала пениса в определена позиция.Ползвам Хъджис, Памперс според мен ги развалиха.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 185
Това в каква позиция ще е пишката няма никакво отношение към пропускането! На мен се е случвало да пропусне в следните ситуации:
- неподходящ размер
- неправилно поставяне
- оставяне на несменен  памперс по-дълго време

Иначе сега ползвам памперс4 и съм доволна, от хъджис и либеро ползвах двойките и също бях доволна!

# 10
  • Мнения: 553
моя много близка много ми хвали /не от личен опит, а защото работи там/ тези новите дето ги рекламират "пуфис", още когато докарали  линията лятото се хвалеше че това е ново поколение линия за "памперси" че се произвеждали от много качествени мателиали. При положение че ми е близка роднина не вярвам да седне да ми ги рекламира за мойто бебе точно на мене ако не е така /или не го вярва наистина/

и тя скоро ще става мама за пръв път Hug Hug Hug
още не съм купувала, ама след толкова похвали ще ги пробвам.
лошото е че моя вече не е такъв крупен пикльо  hahaha hahaha и каквито и да взема няма как да прелеят
истинския тест е около  третия месец, тогава изредих много марки но нощния винаги преливаше
но споко този период не трае никак дълго  Hug Hug Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
Ти хубаво ли ги стягаш????
Ако е много мъничко и слабо бебето, може да са му големи просто, трябва да има поне долната граница на кг-мите написани на пакета.
Можеш да пробваш и с друга марка, все пак  малко са различни откъм "кройки", може други да ви паснат по-добре.

# 12
  • Мнения: 668
Аз също ползвам Памперс и съм си много доволна. Не харесвам единствено Слийп енд Плей. От вътрешната страна на памперса има едни къдрави лентички, които е желателно да се обърнат навън. Аз също слагам чурката надолу, и е добре наистина да се стегне добре, защото като се понапълни се свлича леко надолу.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И не мен ми се е случвало при смяна на размера,когато единият идва малък,а другия големичък.От Памперс се разочаровах още в началото и минах на Либеро,от които съм супер доволна,освен че попиват много добре имат и ластичка на кръстчето(това при нас се оказа много полезно,защото малкия акаше на 3-4 дни един път и добре че бяха тези ластици Mr. Green).Пробвай някоя друга марка или просто много хубаво залепяй памперса.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Всеки е с различно мнение и опит по въпроса. Пробвай различни марки и ще разбереш коя е подходяща. Откакто се е родило детето ползвам Памперс и никога не съм имала какъвто и да е проблем и по тази причина не ги и сменям. А за положението на пишката съм питала педиатъра и той ми каза, че в медицината няма такова нещо като "поставяне нагоре" и му е много интересно дали някой може да обясни смисъла на подобно упражнение. Освен това ми каза, че след като се изпишка бебето, тя така или иначе си отива надолу.

Общи условия

Активация на акаунт