Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

shumen

Здравейте на всички.Искам да попитам знае ли някой колко време след 1 преглед трае направлението за лекар специалист?
Цитирай

addicted to phone

Мисля, че в рамките на месец от датата, на която си била на преглед при специалиста, имаш право на втори преглед при този специалист, който се полага с едно направление.
Цитирай

Gorni Bogrov

И аз знам ,че е 1 месец.
Цитирай

1 месец.
Цитирай

Направлението от личния лекар има давност 1 месец от датата на издаването му.Вторичният преглед при специалист може да се направи в рамките на 45 дни от датата ,на която е направен първичния преглед при същия специалист.
Цитирай

важи 45 дни
Цитирай

Направлението от личния лекар има давност 1 месец от датата на издаването му.Вторичният преглед при специалист може да се направи в рамките на 45 дни от датата ,на която е направен първичния преглед при същия специалист.

Това е точното обяснение. Peace
Цитирай

Plovdiv

zdraveite , iskam da popitam niakoi znae li dali za napravlenie za smiana na genikologa po vreme na bremennost  triabva da se 4aka pak 45 dni ot davaneto na predi6noto napravlenie?
Цитирай

Не съм сигурна как може да се смени.Когато си взех направление ЖП-то специално ме предупреди да реша на кого да го дам точно, защото после било мнгого трудно. newsm78
Цитирай

niniza пиши на кирилица ,очите ми станаха  #Crazy
Не съм сигурна ,че съм разбрала въпроса ти ! Но, дадено направление не можеш да го смениш ! Трябва да се лекуваш 45 дни при този гинеколог на който си го дала.Със следващото вече може да отидеш при друг.
Цитирай

София

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.