Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 март 2009, 23:05 ч.

По- голям бюст без силикон- реалност или мечта ?

• 24 925
  • 92
  •   1
Отговори
    Здравейте, мацки !
Днес в аптека Санита случайно попаднах на една брошурка, която рекламира препарат за естествено уголемяване на бюста. Казва се БЮСТ ПЛЮС.  Пише, че е изцяло на билкова основа, от растения, които са използвани от шамани и лечители години наред, че повлиява на хормоналния дисбаланс, който впрочем бил основната причина за малките, несъразмерно и недобре офоремени гърди, та дори помагал за облекчаване на ПМС. Ето това е сайта на продукта- http://bustplus-bg.info/
Зная, че звучи изкючително абсурдно и дори смешно, но все пак надеждата умира последна ... затова искам да попитам има ли някоя от вас, която го е пробвала, има ли ефект, има ли странични ефекти като напълняване например или смущения в цикъла, ако случайно бюстът се е уголемил, след спиране на приемането запазил ли се е ефектът ?

# 1
Това ако действаше, нали никой нямаше да си слага силикон!

# 2
  • Варна
Айдеее .... голяма безработица ще настане сред хирурзите в областта  Crazy .

По темата: Чувам за пръв път, не съм ползвала продукта

# 3
Без да чета за какво точно става въпрос, ти отговарям - мечта! Peace

Е, на, една позната по време на прием на хормонални препарати (не противозачатъчни), й се беше увеличил бюстът с 1 номер, но след като ги спря, разбира се, си се върна в нормалното положение, ако не и по-малко.

Не си харчи парите за глупости! Hug

# 4
  • София
Дори и да има някакъв ефект, той ще бъде временен. Както при противозачатъчните, при някои момичета се получава подобен ефект, но щом прекратят приема, всичко се връща в изходно положение.
Не вярвам да са безобидни тези хапчета, иначе отдавна съм чела за тях, но никога не съм ги пробвала.

# 5
  • В приказките
Чувам за пръв път-нещо не ми се хваща вяра newsm78

# 6
  • София
И моят отговор е мечта, при това непостижима. Сигурно могат да ти пораснат по - големи само ако се тъпчеш с някакви хормони. Чувала съм, че травеститите така правят...

# 7
  • гр.Варна
Ей тези от "санита" ще изядът хляба на пластичните хирурзи  Laughing Laughing Laughing Аз лично не вярвам, ако имаш излишни пари пробвай, понякога от внушение стават чудеса  Wink

# 8
  • В къЩи.
Това което си показал не сьм го виждала,но тук вьрви една реклама на това
Казват ,че до 6 седмици бюста се увеличавал от 2 до 4 см....Но май трябва да се ползва постоянно,като го спреШ и ефекта изчезва.

# 9
Дори случайно да има ефект това нещо как ще регулираш големината?

# 10
Поредното "чудо". Laughing
Не вярвам в него.
При мен имаше ефект от хормони.

# 11
  • Перник
Чувам за първи път за такова нещо,но ако някоя от вас е използвала ще ми е интересно дали има ефект.  Peace

# 12
Оф, много ясно, че няма да ти изникнат цици като на фолк певица. И тая фраза със "Ако беше такаааа, пластичните хирурзи щяха да останат гладни" е СУУУПЕР изтъркана !!! Като имате пари, вървете да им помагате да не огладнеят, а тези които нямат ще продължат да търсят всевъзможни начини. Както какзах, не съм споменала че търся ефекта "Уаааллл", но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?! Дори и това би било нещо! Именно затова пуснах темата, ако някой е ползвал продукта или нещо друго и е наблюдавал такъв резултат, моля нека спореди с нас, по- скромните момичета/ жени, тези които не се смеят по 30 мин, докато четат поста и продължават да вярват, че чудото може и да стане.. макар и наполовина !!!

# 13
...но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?!

Има и понеже съм добра ще ти я споделя.
Направи си една диета за качване на кг. Опитай да постигнеш ефект поне 10 кг отгоре и ти гарантирам един номер по-голям сутиен.

# 14
ООО да, 10кг, ако тежах 40 нали ???  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт