Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

вече не знам къде да пиша и какво да ползвам не мога да се отърва от гадните кондиломи вече няколко години Confused,дайте съвет какво да правя,с какво да се мажа,пробвала съм да ги махам с течен азот,кондилим,солкодерм,но нищо... Crying or Very sad
Ако някой знае някой ефикасен метод моля да ми каже  Praynig
Мерси!
Цитирай

Пловдив

Незнам точно какъв е случая при теб,но аз имах преди много години тоза досада Tired

Тогава се бяха разпространили и навътре във влагалището и отвън имаше доста.Докторът ми ме излекува с Кондилин,но си спомням че ми каза,че дори една единствена да остане пак ще се появяват.Ходих всеки ден(май 5-6 дни newsm78) при него в кабинета да ми гори вътрешните,а майка ми вкъщи ми мажеше външните.За седмица-две се оправих.Никога повече не се появиха.
Подразбира се ,че не трябва да имаш в това време полови контакти или те да бъдат с презерватив.Ако преди си се лекувала без да използваш презерватив,то има ефект на пинг-понг.

Успех с лечението.
Цитирай

вече не знам къде да пиша и какво да ползвам не мога да се отърва от гадните кондиломи ...

пробвай с хомеопатия, мисля че ще ти реши проблема
намери класически хомеопат, обаче
Цитирай

И аз съм за хомеопатията с две ръце!
Знам, че това е някакъв тип вирус, та с каквото и да го мажеш.....ефект няма.
Цитирай

Момичета благодаря ви за съветите,само лечение с хомеопатия не съм пробвала,но вече съм като удавник който се  хваща за сламка така че и това ще пробвам,ходила съм при всички възможни кожни лекари от моя град,даже до София стигнах,купих лекарство от чужбина-"алдара" за около 600 лева и пак нищо ...  Tired,и за това пиша тук,ако някой знае нещо друго,моля ако някой има някакви координати на някой добър хомеопат,да ми пише Praynig
Благодаря ви Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.