Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 март 2009, 02:35 ч.

хидратиращ душ гел или крем

• 722
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте Simple Smile трябва ми някакъв хидратиращ душ гел или крем за измиване като тези на нивея Simple Smile някой пробвал ли е  тези измивни продукти за тяло на нивея ? кожата ми е много суха и се чудех какъв душ гел да избера...консултирах се с дерматолог ,който ме посъветва да избера силно хидратиращ душ гел или крем ,в никакъв случай сапун!

Моля  споделете мнение,ако някой е ползвал такъв продукт и от кой сте доволни

# 1
Ползвала съм два страхотни душ-кремове на Буржоа- единият е шоколад в кафява опаковка, но не се намира навсякъде, а другият мед и пшеница май, той е разпространен на много места. Пробвай  newsm10

# 2
  • Сoфия
И аз все не намирам подходящ! Каква е цената на този на Буржоа? Иначе има на ЦД душ олио, което мисля скоро да пробвам.

# 3
Около 5-6 лв е някъде. Много са ми любими

# 4
  • Варна
Момичета, само ще споделя моя опит. Нищо не препоръчвам, т.к. всяка кожа е индивидулна. Моята беше много суха и веднага след изкъпване, дори и мажейки я с кремове се лющеше. И аз не знаех какъв препарат за душ да си купя и ги сменях различни. Съвсем случайно за именния си ден миналата година/01.01.2008/ получих два подаръка. Първия "Овлажняващ крем за душ" от серията "Мед и мляко" на "Орифлейм", останах доста доволна, макар че след къпане пак си се мажех допълнително с кремове, но лющене вече нямаше. След като го свърших, започнах с втория/за който бях направо предубедена/ , на него пише "bath cream" на "Tesori d,Oriente" /златистия със син надпис/. Много съм слаба по английски, но мисля че се превежда като крем за къпане. Всеки ден се къпя, понеже тренирам, но кожата ми е направо страхотна и за гадните бели люспички, които ми бяха спътник на всяко къпане преди съвсем забравих. Сега си поръчах този от "Орифлейм" с мед и мляко, малко да ги сменя, а следващия ще бъде пак този, с ориенталски звучащото име.
Дано и на други помогнат!

# 5
  • ...до морето..
Използвам само душ гелове и кремове при къпане, но обичам да ги сменям.
Харесват ми много тези, най-вече като усещане след душа....

Palmolive Pure Cashmere
                                                                                      Dove Doccia Schiuma Cream Oil

Dove Go Fresh

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 17:09 от aleks_s

# 6
  • ...до морето..
Използвам само душ гелове и кремове при къпане, но обичам да ги сменям.
Харесват ми много тези, най-вече като усещане след душа....

Palmolive Pure Cashmere
                                                                                   Dove Doccia Schiuma Cream Oil

Dove Go Fresh

# 7
  • Сoфия
Вчера си взех душ- олиото на CD. Много съм доволна, все едно се изкъпах с олио с приятен аромат.

# 8
  • До красивите поляни
Доволна съм от Dove душ гел. За сега само тях използвам, но след това отново нанасям крем или лосион за тяло на  Nivea.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт