Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

Момичета, чудя се в коя г.с. най-рано може да засече ехографа плодния сак?
Правих си много тестове и все  положителни, отидох на леля доктор според мойте сметки в 3 г.с., но тя ми каза 4е си въобразявам глупости. Незнам какво да правя. Идеи?
« Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 09:58 от dimra »
Цитирай

на Русе

Аз си видях точицата в 4 г.с., но лекарката каза да отида след 3 седмици пак и тогава видя сърдечните тонове. Само не рзабрах защо ми се накара, че съм отишла толкова рано  newsm78
Цитирай

Зависи от ехографа и от лекаря. При мен се видя 2-3 г.с. Идеи-смени лекаря. Успех!
Цитирай

Белгия/София

Смени докторът!  Wink
Цитирай

Габрово

Аз си видях точицата в 4 г.с., но лекарката каза да отида след 3 седмици пак и тогава видя сърдечните тонове.   newsm78
  Peace
Цитирай

гр. София ОК 2

Мисля, че в 4-та може спокойно да се види. За да си по- спокойна отиди при друг лекар. Peace
Цитирай

София

Аз си видях точицата в 4 г.с., но лекарката каза да отида след 3 седмици пак и тогава видя сърдечните тонове. Само не рзабрах защо ми се накара, че съм отишла толкова рано  newsm78

Peace ипри мен беше точно така,защо не отидеш на друг лекар Peace
Цитирай

Лекарката при която ходих е от Втора Градска, наитина ехографа беше супер стар, но и отношението ужасно, боля ме корем 2 дни след прегледа, вече ме е страх направо от прегледите.
Цитирай

Лекарката при която ходих е от Втора Градска, наитина ехографа беше супер стар, но и отношението ужасно, боля ме корем 2 дни след прегледа, вече ме е страх направо от прегледите.

Немога да разбера едно нещо - защо при такова изобилие от клиники, лекари - и лични и частни, трябва да търпиш такова отношение ooooh!. Отивай на друго място, все ще случиш на хора Peace.
Цитирай

Зависи от ехографа и от лекаря. При мен се видя 2-3 г.с. Идеи-смени лекаря. Успех!

Хм, не знам как може да се засече бременността във 2г.с. при положение, че седмиците се броят от последната менструация. При 2г.с. ти още не си влязла в овулация и не може да си бременна. В 3.г.с. евентуално си заченала вече но също едва ли се вижда. Силно се съмнявам, че бременност може да се отчете преди 4г.с.
Цитирай

Въпросът е дали да изчакам още някоя седмица или направо да търся друг лекар? Много бгодаря за отговорите!
Цитирай

София

Ами може да изчакаш още 1-2 седмици за по-сигурно и пак да си отидеш при друг лекар.
Аз умишлено изчаках да стана в 6г.с. за да съм сигурна,че ще ми кажат.
Цитирай

Белгия/София

Въпросът е дали да изчакам още някоя седмица или направо да търся друг лекар?

Ние не можем да ти даваме такива съвети все пак, нали?  Wink Имаш ли закъснение на цикъла? Имаш ли положителен тест за бременност?
Цитирай

София

Въпросът е дали да изчакам още някоя седмица или направо да търся друг лекар? Много бгодаря за отговорите!

Изчакай разбира се. Много е рано да се види каквото и да е на ехограф. След 10 дни отиди и то с вагинален.
Цитирай

Раничко си отишла, иди пак след 1-2 седмици и тогава ще се види Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора