Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Предлагат добра оферта за 12ка-сплит система-339лв. Китайски са. Консумация -1.45 кв. на отопление. Не знам дали отговаря на истината. имаме Осака иначе в големия хол-24ка. Но харчи безумно много ток. Давайте мнения, че трябва спешно да реша. Трябва ми за стая 12кв.
Цитирай

София

Със сигурност тези цени са за не много икономични климатици и тъй-като горе долу такива са цените и на осака не очаквай върха на технологогията, да не говорим за енергоспестяване. За да харчи малко всеки климатик тряба да е качествен, но за съжаление евтините и качествени климатици май са свършили отдавна. Шегувам се никога не ги е имало! И затова имаш три избора:
-плащаш малко сега и повече когато си използваш новия климатик
-плащаш много и после малко
- не плащаш нищо сега и после пак нищо не плащаш

Естествено живота не е чернобял, има и баланс на качество и цена и затова можеш да намериш най-различни климатици на най-различни цени.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Естествено живота не е чернобял, има и баланс на качество и цена и затова можеш да намериш най-различни климатици на най-различни цени.

това е точно така.
имам 2 неща да добавя: има си цяяяяяяяяла тема за климатици и ако наистина ще се 'хвърлиш" на Грии, по-добре си вземи Мидеа.
Цитирай

София

Ако питаш мен по добре нищо не си взимай. Недостатъците на евтин климатик са повече от единственото предимство ниска цена. Трябва да се  търси и практичност в условия на финансова криза мног по добре спести тези пари, пък като събереш достатъчно тогава си потърси климатици, поне да знаеш за какво си хвършял парите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.