За колко дни протича лечение на бронхит с хомеопатия

  • 31 614
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 488
Даа,днес сме на доктор,но съм сигурна ,че пак ще има АБ.Просто ми се иска да опитам без него.

# 31
  • Мнения: 13 512
Даа,днес сме на доктор,но съм сигурна ,че пак ще има АБ.Просто ми се иска да опитам без него.
тогава опитай с хомеопатия. При Еми отмина за 3-4 дни. Направихме снимка, видя се начална фаза, селд 4 дни я преслушаха- нищо не се чуваше.

# 32
  • Мнения: 164
По -добре е за сега да пробвате да излекувате състоянието, при този който го е следил до сега било то и педиатър,защото си мисля че нещата които описваш са сер0иозни,а за лечение с хомеопатия  се изисква известна доза доверие към хомеопата и добро познаване на детето от хомеопата. Почни ако искаш да лекуваш детето си с хомеопатия но после, пробвай с нещо по-леко за да  се определи какъв тип е детето как регира към определеното му лек-во. Не може и недей да очаваш, че отивайки на хомеопат той ще успее на 100%  още с първия прием и хоп детето се е оправило.

# 33
  • Мнения: 1 488
Благодаря ви  Wink само да спомена,че подложих,човека на сериозни изследвания включително и снимка на дробчетата.Оказа се чист.Проблема с кашлицата която усъмни докторите за скрита пневмония ще се окаже алергия.Все още не знам към какво,но след време и това ще установим!

Общи условия

Активация на акаунт