Дързост и красота 21 ....или от трън, та на глог!

  • 18 274
  • 463
  •   1
Отговори
# 30
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ей, не опорочавайте темата с чалга, че се задушавам от тази дума, камо ли от слушането на тази отврат. Sick Sick
Точно така newsm10 newsm10

# 31
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Горката,Бриджит,но за съжаление Стефани е права,колкото и да не си признава Ник,е така както казва Стефани.А Брук уж много се измъчва за дъщеря си,пък пак се връща при Ник.Интересно какво ли ще каже тогава Бриджит?

# 32
  • Мнения: 459
В крайна сметка Стефка го е възпитавала и всичко тръгва от там, да слушка мама...

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Аз мисля, че Стефани говори толкова много за едно нещо защото иска то да се случи, а не да предпази "засегнатите".

# 34
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ник продъжава да успокоява Брук,да не мисли за обидите на Стефани,да мисли за мъжа си и децата.Той е сигурен,че Ридж обича нея и децата.Обещава й,че ще остане с нея,няма как да избере друга жена.Тя се пита дали заслужава да има приятел като него?
Ник се разделя с Брук с усмивка и целувка ,след като й напомня,че ако има нужда от него ,той ще е винаги насреща.
„Аз мислех,че ти ме обичаш,Стефани”-изплаква Бриджит-„Ти само разчистваш пътя на Тейлър”Ридж все още не е взел решение,казва Бриджит.Тя не може да повярва,че Стефани не се е научила да не се намесва ,след като много пъти Ридж е искал да се отрече от нея,след като Фелиша и Кристън са избягали далеч по същата причина. Дори Ерик страни от нея.”Всички знаем защо,нали”-иронично подхвърля Стефани. Тя трябва да погледне в огледалото,за да види кой е наранявал семейството си толкова много.Стефани отговаря,че просто иска да я защити.”От майка ми?От годеника ми?”-пита Бриджит.Пита я още дали Ник е казал нещо,което я кара да мисли,че  е променил отношението си към нея.Стефани казва,че може Ник държи на нея,но е влюбен в майка й.Обича и децата й.Бриджит я уверява,че това е приятелство.Стефани не е съгласна и й казва,че Тейлър като психиатър също е прозряла действителните чувства на Ник.Не я кара в момента да се откаже от Ник,просто я моли да не избързва със сватбата.Бриджит е категорична,че вярва на майка си и Ник.
Ерик е в кабинета си ,идва Меган и му съобщава,че Ридж ще се завръща.Тя се надява пътуването да  му даде някои перспективи.Споделя също,че е развълнувана от завръщането на Тейлър,но Брук е тази,с която е преживяла много неща и държи на нея.
Брук идва и (естествено)дочува какво казва Меган,за което и благодари и се прегръщат.Меган й подава справката за продажбите,които все още са ниски.Ерик казва на Брук,че разбира всичко,че тя е под голямо напрежение сега,че не трябва да се преструва пред него,той знае колко й е трудно.Тя просто иска някои хора да стоят настрана.Разказва му за Стефани,която е намесила и Тейлър и й е разказала за миналото с Ник и Дикан.Ерик разбира,че жена му е преминала границата отново.Брук е сигурна,че Стефани ще продължи с опитите си да събере Ридж и Тейлър,независимо,че от това ще пострада и тяхната дъщеря Бриджит.”Стефани е сигурна,че аз ще открадна съпруга на дъщеря си”-казва Брук.Ерик й дава пълната си подкрепа.,за което Брук благодари.Отново повтаря,че няма да предаде дъщеря си ,за да тича към Ник за нищо на света.Ерик я прегръща.
Ник слиза отгоре точно в момента,за да чуе последните думи на Стефани,която предупреждава Бриджит,че Брук е слаба и не може да си помогне сама.Прекъсва ги ядосано и пита какво е казала Стефани.Това,че е влюбен в майка й и че не трябва да се женят.Стефани се опива да вметне,че просто е искала да се изчака,докато се нормализират нещата в семейството.Ник й напомня,че нейното семейство е винаги неуредено.Повтаря,че каквото и да се случи с Ридж и Брук,това няма да промени намеренията му към Бриджит.”Дори,когато Брук дойде да търси комфорт,което в нейното съзнание е равно на секс?”-пита Стефани. Напомня му,че Брук,следвайки пътя на сърцето си е преминала през всички мъже в семейството.Ник отговаря,че двамата с Бриджит се радват на нещо специално и само Стефани е неговият проблем,защото иска да го изкористи.
На пристанището Ник иска да накара Бриджит да забрави за Стефани,но тя не спира да мисли.Ник й напомня,че Стефани това цели да я накара да мисли,че той е все още влюбен в майка й.Бриджит забелязва,че и Тейлър е също толкова убедена в това.Не го интересува мнението на Тейлър,колкото и голям специалист да е тя,дори”да им диплом за ловене на мишки с уста”.Взема ръката й и я слага на сърцето си,пита я дали усеща пулса му,шегува се,че сърцето му не може да понесе повече и трябва тя да го заведе до леглото.Целуват се. И правят любов.След това тя му казва за предложението на Масимо да се оженят на неговата яхта.Бриджит си мисли,че би било хубаво да види лицето на Стефани,когато сватбата се състои,но Ник я моли да не мисли сега за Стефани.Тя отговаря,че е готова и да изчакат,за нея няма значение,защото е сигурна,че те ще се оженят,независимо какво решение вземе Ридж.
Тейлър съобщава на Томас,че баща му ще си дойде скоро.Той я пита дали не е нервна,на което тя отговаря,че не е,защото обича баща му,а Томас отговаря,че е сигурен,че баща му също я обича много.Тейлър го пита дали си мисли,че баща му ще избере нея.,като му напомня,че Брук иска същото.”Ето какво прави нещата много трудни”-отговаря Томас.Баща му обича Брук заради всичко,което тя е направила за семейството,но той не може да мисли за по-добра съпруга от неговата майка.Обажда се Ридж и иска да се срещнат в офиса.Томас я прегръща,казва й,че е сигурен,че баща му е избрал нея.”Обичам те,скъпа”-така завършва обаждането си Ридж.
В офиса си Ерик за пореден път предлага подкрепа и помощ на Брук.То е сигурен,че Ридж би бил глупак ако се откаже от живота,който е изградил с нея.
Обажда се Ридж и също я моли за среща.Вика я в офиса и отново завършва с думите:”Обичам те, Лоуган”.Ерик и Брук умуват дали това е добър знак ,надяват се да е за добро и се прегръщат. Брук отива в кабинета на Ридж,казва й,че може би Ридж вече е избрал нея.Прекъсва ги писък:”Не може да бъде,ти си мъртва”.Оказва се,че Тейлър идва насам и се опитва да обясни,че е тя и е жива.Брук я пита защо е тук,Тейлър й отговаря,че Ридж я е повикал.Двете са изненадани,че ги е извикал ро едно и също време.
От асансьора излиза Стефани,казват й,че Брук и Тейлър са извикани от Ридж и са в офиса му.Ерик предупреждава жена си да стои настрани,каквото и решение да вземе синът им.Ерик я пита защо се е опитвала да настрои Ник срещу Брук.Тя отговаря,че е молила Ник да накара Брук да се оттегли .Но тя е притеснена за Бриджит.В това време чуват гласа на Ридж в коридора.Преди да излезе от кабинета ,Стефани го спира и отново му казва,че знае,че Брук го обича,но знае също колко специални са отношенията му с Тейлър.Стефани предполага,че Брук ще я обвинява за избора на Ридж.Но тя би направила всичко заради сина си.Ерик й казва,че не може да я обича такава,каквато е сега.
В кабинет на Ридж Тейлър казва на Брук,че те двете трябва да се подкрепят и да не се сърдят една на друга,каквото и да е решението му.
Ридж влиза,Брук се спуска и го целува,Тейлър го посреща с прегръдка,но Ридж целува и нея.Погалва я по бузата и повтаря,че все още е изумен,че тя е тук наистина,не го напуска мисълта колко много е загубил,когато тя си е отишла.Затова търси начин да й се раваншира.Брук го пита какво иска да каже.Той се обръща към Лоугън и й напомня през колко пречки са минали,за да бъдат заедно.Тейлър се съгласява,че никой не бива да бъде наранен.Все пак се надяват да е решил с кого иска да сподели живота си.Двете са готови да чуят неговото решение.
[/i]

# 35
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Уффф да изплюе накрая какво е решил, че ми писна.. Twisted Evil Толкова е унизително за двете.. все едно са рокли на витрина.."Коя ли да избера?" Thinking ooooh! Най-трудното решение което му се налагало да вземе..той до сега, кога е решавал нещо... Grinning
На Стефка отдавна Ерик трябваше да и създаде проблеми на собствен терен, за да престане да се бърка в чуждите работи..

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Много ми беше смешно сценката в кабинета - първо Брук го лигави, след това другата го връхлита ooooh!

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много ми беше смешно сценката в кабинета - първо Брук го лигави, след това другата го връхлита ooooh!

тази сцена ме размаза...
Ама какво пък, да ти кажа и в реалното се среща.
Последно, коя е ощастливена с паламарката на Ридж?

# 38
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
не се разбра днес

# 39
  • Мнения: 1 218
Ей, тази  русата , дето всъщност не е руса Crazy е егасимус и наглото създание  Crossing Arms
Влиза Рич и тя веднага "О, скъпи  ... " цун - гун  " ...само дето не го метна на дивана  hahaha
Бреййй,  голяма напаст това същество , досадна и нахална - същинска конска муха  (няма ла.но, на което да не е кацнала )  Joy Joy Joy

Ерик обаче е на страната на Шаврич  newsm78
Странно , някак не се радва на идването на Тейлър... може би иска Шаври да се навърта наблизо , защото знае колко е дашна и ще има опция "скок в моя креват "  Crazy
Не можел да обича вече неговата муза Стефуня , щото тя не искала Шаврич за снаха ...
Аххххх, направо да полудейш от желание точно тая да ти е снаха   Crazy
Интересно , защо никой не разбира какво й е на Стеф , да издържа тази повлекана да си разиграва коня толкова време из мъжете в нейното семейство  Crossing Arms

Бриджит в леглото на Ник - направо ми се додрайфа.
Как не я е гнус  .... ?
И на мен ми е интересно , след като Шаври отново залитне по зет си , Бриджит пак ли ще й прости ?  newsm78

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 12:40 от Djindjari

# 40
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Аххххх, направо да полудейш от желание точно тая да ти е снаха   Crazy
Интересно , защо никой не разбира какво й е на Стеф , да издържа тази повлекана да си разиграва коня толкова време из мъжете в нейното семейство  Crossing Arms
Точно това щях да кажа и аз-все си мисля,че ако попадна в същата ситуация-снаха ми да вършее синовете ми,мъжа ми и въпреки всичко те да я гледат лигаво и да се навеждат-нямаше да съм толкова многословна и да ги убеждавам.Щях да съм по-хард.
И на мен ми е интересно , след като Шаври отново залитне по зет си , Бриджит пак ли ще й прости ?  newsm78
ъхъм Crazy

# 41
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Нищо не можеше да направиш, за да накараш някого да спре да изглежда като глупак.. Peace И синовете и барабар с мъжО и са големи хора, с глава на раменете..Щом на тях това не им пречи, какъв и е проблема на Стефка тогава? Проблема и е, че Брук може да прави каквото си иска и даже не и се налага да иска разрешение от almighty Стефка.. Grinning

# 42
  • Мнения: 660
Абе , какво всички сте луднали по тая баба ?  Mr. Green  ooooh!   Sick
Няма ли за вас млади и готини мацки, че се прехласвате по това мухлясало сирене  newsm78
Тъкмо се чудех кога ли ще се появиш и ще нарамиш ККЛ феновете. Grinning А като гледам сме много. На ХТ останахте май само ти и Велислава. Но да не се оттеглите и вие..темата ще стане боза Peace
Иначе бях чел някъде, че Стефани е предупредила вече, че догодина напуска сериала и ще предприеме околосветско пътешествие с дъщеря си. И без това вече й е време. Сигурно е поне на 90 във филма.
Като гледам последните серии в щатите, няма да е голяма загуба. Образа е изчерпан, никой не я слуша и няма място в интригата с Рик и Стефи. Там лошия е Рич, а Брук е свекървата, която добре се е учила от нейната. Имам чувството, че все по-трудно сценаристите намират реплики за Стефка. В последната серия шамароса Рик Shocked..  думите й вече нямат никаква тежест и започа да налита на бой. Simple Smile


# 43
  • Мнения: 400
Когато  се сравняват постъпки и характери,нека не се бърка с визията на актьорите
Само да кажа
че има наука
според която
характера на човек
зависи от визията му Laughing Laughing
и също така
има теза че
светлите хора
като цяло са
по-добри Party

# 44
  • Мнения: 660
какъв и е проблема на Стефка тогава? Проблема и е, че Брук може да прави каквото си иска и даже не и се налага да иска разрешение от almighty Стефка.. Grinning
Ще ми се изпълни душата, ако след такова драпане Стефанаки да раздели Брук и Рич, накрая Ерик се събере с Брук и Стефка пак е шкартирана от снаха си. За втори път! Днес като гледам Ерик не й предложи само рамото си за утеха. Всички знаем как утешават форестърови. Grinning
Ей тогава Стефка ще има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт