"Twilight"/"Здрач"- тема 3 (предимно за фенове)

  • 32 059
  • 390
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 88
И още нещо да споделя: Аз съм най-върлия анти-фен на Бела в книгата, Бела във филма, Бела актрисата...Противно ми е това момиче, как може да е такъв отчаян темерут, все нещо не и е наред и положението е драматично  Laughing

# 16
  • Мнения: 948
Да, форматът е различен, не мисля че ти липсват глави. Аз имам четирите официални книги; Breaking Dawn е 750 страници. От файловете, които погледнах, нищо не липсва - просто много ме дразнеха правописните грешки, а и друго си е да полегне човек с книжка.

Изчетох ги по време на 3 седмици коледна ваканция в БГ, докато бабите ме заместваха  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 49
Здравейте, много се радвам, че открих къде мога да си споделям за любимия филм и книги.
Досега попадах на сайтове където пишат 13-16 годишни, не че имам нещо против, ама отдавна съм минала тийн възрастта и започнах да си мисля, че нещо не съм наред.
Аз се зарибих първо от филма, който гледах през м.01., след това прочетох и двете издадени книги, в другите знам горе -долу за какво се разказват. Мисля, че истерията около Здрач започва от филма, дори дъщеря ми лудна и прочете трите книги, а не беше чела много отдавна.
Историята е страхотна за мен, върна ме години назад, напомни ми за първата любов, създаде ми приятно чувство и закопнях пак за такава любов. Филма съм го гледала над 20 пъти и не ми омръзва.
Той не е за Оскар, но Р.Патинсън играе като за Оскар.
Дори започнах да купувам сп.Браво на дъщеря ми защото там винаги има статии за здрач.

# 18
  • София
  • Мнения: 88
Аз покрай тая книга редовно си полягам с лаптоп Simple Smile

Иначе това е точно и моето усещане
напомни ми за първата любов, създаде ми приятно чувство и закопнях пак за такава любов.

# 19
  • Мнения: 21
Ето едно сладко видео с фен-снимки с Робърт... тук
леле, тоя човек как може да има такова излъчване, независимо по кое време на денонощието и в каква степен на трезвеност са го сгащили феновете... невероятен е, камерата го обича, както се казва на английски- щото са най-различни камери на феновете, а не е по премиери... има снимки още от Хари-Потър-ово време, и тогава е бил симпатяга (и нетолкова окосмен по гърдите, хи-хи....), как не сме го усетили преди (или тогава ни е бил прекалено млад, за да си помисляме да се захласваме..)...по средата на слайда ( на 3.33 -3.334 мин) има снимки с едно от бившото му гаджета (май от 2006/2007 год)- държат се за ръце на едната, а на другата тя е с коктейлна рокля, а той облечен като битанга..  Laughing спомням си я от предишна снимка на един фен-сайт, но там не изглеждаше нещо особено- а тук си е красиво момичето

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 01:13 от staro-novo

# 20
# 21
  • Мнения: 49
Satten, и аз често си лягам, с лаптопа значи да не се притеснявам, че не съм наред.....

# 22
  • Мнения: 21
Филма съм го гледала над 20 пъти и не ми омръзва. Той не е за Оскар, но Р.Патинсън играе като за Оскар.

Е, чак пък толкова, не е Laughing Ако прочетеш предишните ни две теми, ние разнищваме филма на пух и прах (аз особено и на Робърт му намирам забележки в играта), но пак си признаваме, че без филма ( и без Робърт като Едуард- точно с тази прическа и гардероб) нямаше да сме фенове...

Добре дошли, Ава и Сатен - и на нас ни е приятно да си говорим тук, а не в тинейджърски форуми, и сме на мнение, че сексапила на Робърт и привлекателността на Едуард прехвърля възрастовите граници  Laughing

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Една снимка на Робърт от един от филмите за Хари Потър  Wink

# 24
  • Мнения: 1 800
Цоп и аз в новата тема Simple Smile

Не знам дали сте виждали снимки от фотосесията на списание Vanity Fair от есента, но това е кратко видео "зад завесите" и на 1:14-1:17 Джаспър нарами Ашли и казва, че си прибира жената вкъщи след дълъг работен ден Laughing :
http://www.youtube.com/watch?v=zJ4PH7aSWZw&feature=related

и любими моменти от фотошута(само Кристен и Роб), малко се повтарят, но нямам време да намеря по- хубав:
http://www.youtube.com/watch?v=nLiIQw7rEU4&feature=related

не знам дали е публикувано Робърт и Хейли Уилямс(вокалистката на Paramore се интервюират един-друг(миналия ноември):
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=46893116

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 04:21 от benson10

# 25
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
колкото повече гледам, толкова повече ми се гледа  Laughing
сестрата на Роб също е много талантлива и красива
http://www.myspace.com/lizzypattinson

# 26
  • Мнения: X
Айде добро ви утро,
  благодаря за новата тема. Аз вече отказвам да гледам всякакви странични материали, които публикувате (интервюта, снимки ...), защото май харесвам Бела и Едуарт-героите, а не Кристен и Робърт-актьорите и някак си...ми се ще да си мисля, че това което им се случва във филма е наистина така, а не се преструват.....наивно, нали?
 Много се размислих за живота си покрай тоя филм, толкова съжалявам, че никога няма да изпитам такавз любов, такъв живот....
 Аз понеже съм също от новопоявилите си и не мога да смогна с всичката информация искам да питам дали ще бъде довършена Мidnight Sun и кога ? съжалявам ако сте го коментирали преди. Снощи започнах да я чета и някак си останах разочарована, че Едуарт е гледал на Бела така от начало (предимно като на манджа).
 Хубав ден ви желая

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 337
Добро утро...


Теми4ката е супер  bouquet  bouquet  bouquet

Абе снощи гледаххме този Джъмпър и в него играе Бела в удивително кратка и изумително незабележима и незна4ителна роля...еми и на мен не ми допадна визията й ...нещо...в Здра4 ми харесва на някои моменти девой4ето- не е типи4ната изписана холивудска кифла и това я прави уникална Peace

# 28
  • Мнения: 804
Добро утро!
Остава ми съвсем малко от третата книга и вече съм сигурна, че предпочитам да гледам филмите. Филмът определено ме грабна повече.

maimunka2, и аз мисля като теб за Бела. Не знам дали някое известно лице би имало същия ефект върху зрителите.

Първо казвам "Здравейте", а сега отивам и да чета предните теми.
Много се радвам, че не съм единствената над 13, която е полудяла по поредицата, защото опитите ми за търсене на форум по темата ме водят все при девойки в интервала 12-16  Embarassed Това, разбира се, предизвиква искрената радост и подигравки на половинката ми, който твърди, че никога няма да надживея тиййейджърските со години Laughing
Яснооо! Значи аз се явявам тинейджър-ветеран.  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 21
[ искам да питам дали ще бъде довършена Мidnight Sun и кога ? съжалявам ако сте го коментирали преди. Снощи започнах да я чета и някак си останах разочарована, че Едуарт е гледал на Бела така от начало (предимно като на манджа).
Няма скоро да бъде довършена- авторката пише други книги в момента (на тема хорор-фанстастика) и е била много разочарована като въпросния ръкопис е изтекъл по интернета, затова сега се инати и не дава никакви срокове и обещания.
Продължи да я четеш- това, че Едуард иска да я убие, или мисли за нея като "момичето" а съучениците си-"деца" постепенно отстъпва на интереса му към нея и подмладяването му, докато вече нещата, които са му били лесни преди, са трудни сега (да знае как даден човек мисли), и на които се е присмивал, сега участва в тях (училищните мелодрами). Среднощно слънце е много интересна книга- ние малко спорим доколко Едуард е описан реалистично, като мъж, или е описан да мисли по женскиму...но, всички обичаме книгата и я препрочитаме Laughing

Добре дошла  Heart Eyes

А, да ви питам новоприсъединилите се, какво имате предвид под първа изживяна любов, или съжаление по неизпитана такава любов? Това е интересен аспект, досега не сме го обсъждали... Тази любов е почти толкова "реалистична" и трагична колкото Ромео и Жулиета, а на мен не ми се иска да съм Жулиета... или да ставам вампир, или на 17 да обричам живота си на 1 мъж... но като описание на ученически любовни трепети, на несигурност какво означават сигналите от момчето (което е веднъж така, друг път иначе), на това как да се разкрие човек, на това колко обсебваща е любовта (споделена или несподелена),първи докосвания/целувки- да, познато ми е, изпитвала съм го , и ми е мило като спомен.... но е само в тази възраст, ученическата... по-късно тая наивност и безгранично търпение към идиотщините на противния пол изчезна, (поне при мен- не исках вече да ги спасявам или да се грижа за сложната им душа) и почнах да избирам мъже без психологични проблеми    #Crazy и такива, които знаят горе-долу какво искат от живота  Crazy

А при вас?  

Общи условия

Активация на акаунт