Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

Варна

Споделете дали сте ползвали и дали сте доволни от това кремче. Чудя се дали да си го купя. Hug
Цитирай

Ползвала съм го. Ами нищо особено не е. Това, което рекламират определено не се случи. Измиващият гел е приятен! Но ако се ползва много често изсушава кожата
Цитирай

София

Харесвам гела за измиване, както и ексфолиращия. Но от кремчето не съм впечатлена.
Цитирай

София

Koй продукт по- точно. Кремовете при мен имаха ефект.

Ползвай и търсачката, има подобни теми.  Peace
Цитирай

Варна

Крема е страхотен стига наистина да е за твоята кожа, в смисъл дали имаш несъвършенства. Много е нежен и прави кожата гладка... Hug
Цитирай

очаквах повече..... Sad
Цитирай

И аз очаквах повече. Ползвам нощния крем от серията, но засега не виждам някакъв ефект.
Цитирай

софия

на мен ми харесва дневния крем с помпата. Не ми махна несъвършенствата, но добре попива и не е мазен.
Но от измиващия  гел така ми се изсуши кожата, че вече втора седмица не мога да се оправя
Цитирай

Аз този гел го ползвах като бях на 16-17. Сега прекалено много изсушава кожата ми. Иначе много хубаво измива и ухае много приятно.
Цитирай

Ползвала съм го. Ами нищо особено не е. Това, което рекламират определено не се случи. Измиващият гел е приятен! Но ако се ползва много често изсушава кожата

Напълно съм съгласна с теб.
За тия пари има много по-добри продукти.
Цитирай

СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España

Ползвам го от две години и съм много доволна.  Peace
Разликата е , че не взимам от БГ , а от Франция или Испания.
Като цена и качество , няма нищо общо с това което ни предлагат тук.  Peace
Цитирай
в момента го позлвам.крема е страхотен...попива моментално,прави кожата невероятно гладка и хидратира идеално.моята кожа е смесена.Не съм видяла да е подобрил структурата на кожата ми както рекламират но за първи път попадам на крем,който да прави толкожа гладка кожата и да попива буквално след 3 секунди.използвам и измиващото гелче с ексфолиращи частици-купувам си го за втори път.много е икономично и откакто го ползвам не ми е избила нито 1 пъпка по лицето-говоря за гнойни ,гадни пъпки.Опрееделено гласувам с 2 ръце за измиващото гелче.За тези пари (около 27-30лв.) смятам,че ще намериш по добър продукт от крема нормадерм.Междодругото за лятото ще е  страхотен крема но уви , няма слънцезащоитен фактор
Цитирай

Ползвах тази серия преди и да ти кажа на мен ми понесе добре.Но всичко е до типа кожа-моята е смесена.
Цитирай

на тъмно

здравей,

ползвам дневния крем. доволна съм и ще си купя отново. кожата ми е склонна към образуване на пъпки, а пък от много агресивни продукти ми се бели, тежки кремове не ми понасят, така че за мен е добър. сега ще си взема дневен+нощен и oligo25 за околоочния контур. дано продължи да ми действа по същия начин.
Цитирай
здравей,

ползвам дневния крем. доволна съм и ще си купя отново. кожата ми е склонна към образуване на пъпки, а пък от много агресивни продукти ми се бели, тежки кремове не ми понасят, така че за мен е добър. сега ще си взема дневен+нощен и oligo25 за околоочния контур. дано продължи да ми действа по същия начин.

Здравей Smile)) минават ли ти пъпчиците от крема?Аз го позлвам от около месец...и имам чуството,че когато се мажа с него ми излизат ситни пъпчици по лицето:(
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора