«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Sometimes you have to get lost to find yourself!

ћнени€: 41
«дравейте момичета, искам да попитам ползвали ли сте н€кои от продуктите на д-р “ошков и имат ли ефект? ѕо специално ме интересуват продуктите “иреостим, ÷иклонорм и  оприва, но и мнени€та ви за всички останали ще са от полза. благодар€ ви  bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 058
Ќе съм ползвала, но преди малко в темата за лекарствата с рецепти /в здравни€ подфорум/, един фармацевт тотално ги отрече  Thinking
÷итирай

ћнени€: 2 096
“е са билкови таблетки и за мен са добри  ! ѕолзвала съм не точно тези който споменаваш!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 454
» аз съм ползвала  такива,но не точно тези които споменаваш а ÷истофемин и Ѕ€л равнец-имах болезнен цикъл и проблеми с €йчниците .ѕих ги повече от половин година-мисл€ че имаха ефект,поне докато ги пиех.
÷итирай

Tам през јтлантически€ океан

ћнени€: 4 653
—кептично съм настроена  Thinking
ѕреди години имаше скандал около тези "билкови" уж продукти ...оказа се че има какви ли не неща в тези хапченца но не и изброените билки  Crazy или поне не всичките ...

Ћично аз ползвам продуктите на HIMALAYA Peace
÷итирай

Sofia

ћнени€: 8 053
—кептично съм настроена  Thinking
ѕреди години имаше скандал около тези "билкови" уж продукти ...оказа се че има какви ли не неща в тези хапченца но не и изброените билки  Crazy или поне не всичките ...

» аз заради това съм скептично настроена към тези продукти.
÷итирай

Sometimes you have to get lost to find yourself!

ћнени€: 41
благодар€ за отговорите момичета  bouquet  наистина доста противоречии мнени€ има и като че ли повечето са негативни, сериозно  ще се замисл€ дали да ги купувам    Thinking
÷итирай

Ѕотевград

ћнени€: 80
јз пиех таблетките на д-р “ошков за хемороиди (не помн€ как се казваха) » съм изключително доволна, пила съм какво ли не без ефект, но тези таблетки ми подействаха и се отървах от ужасните хемороиди.—ега мисл€ да си взема “иреостим за щит.жлеза пък да видим дали ще има ефект........дано!
÷итирай

ћнени€: 384
«дравейте! ѕреди около пет години за пръв път пих от таблетките на д-р “ошков. »мах обострен гастрит, тр€бваше да внимавам какво €м, изобщо беше много некомфортно. —вързах се с д-р “ошков по мейл и започнах да пи€ по схема от таблетките. Ќе помн€ вече кои точно, но б€х упорита и имаше ефект. ѕих ги почти 3 или 4 месеца, после правих почивка и пролетта отново повторих цикъла /защото гастритните болежки се обаждат при см€на на сезоните-особено пролет и есен/. —лед това есента пак и повече не съм ги пила. ƒобре съм. ћиналата година ми поставиха диагноза акне и след курс с антибиотик /н€маше ефект/ започнах пак с тези таблетки по схема предписана от д-р “ошков. ќще първи€ месец имаше значително подобрение, пъпките излизаха по-р€дко, но факт е, че не съм излекувала акнето към момента въпреки че пих почти 6 месеца тези билкови хапчета. ќпределено таблетките са по-удобни, защото се пести много време за варене на билките, а и не всички билки може да се намер€т по аптеките. ƒруг е въпроса какво наистина има в т€х  Thinking
÷итирай

¬ сърцето(моето)иначе DE

ћнени€: 957
Ќе съм ползвала, но преди малко в темата за лекарствата с рецепти /в здравни€ подфорум/, един фармацевт тотално ги отрече  Thinking
јми нормално е да ги отричат  Smile аз съм ползвала преди години Ќевролаксин на “ошков доволна б€х  Peace—ега съм на хомеопати€ и ≈сенциите на Ѕах,но в аптечката си имам и на “ошков таблеки,както казах на мен ми помогнаха. Peace
÷итирай

ћнени€: 4 016
јз пиех таблетките на д-р “ошков за хемороиди (не помн€ как се казваха) » съм изключително доволна, пила съм какво ли не без ефект, но тези таблетки ми подействаха и се отървах от ужасните хемороиди.—ега мисл€ да си взема “иреостим за щит.жлеза пък да видим дали ще има ефект........дано!

—ега обаче, бъди внимателна със стомаха си, щади го  Peace
    ато билкови продукти, в н€кои случаи действието им е палиативно, временно, в други случаи билките може да дадат тласък на организма да се справи с проблема, в н€кои случаи действат потискащо симптомите...
  “е са двама брат€, и едини€т е "оригинала" а други€т го копира.
  Laughing

Rose  We love you Michael  Rose
÷итирай

ћнени€: 1 565
јми нормално е да ги отричат 

«ащо?
÷итирай

¬ сърцето(моето)иначе DE

ћнени€: 957
јми нормално е да ги отричат 

«ащо?

«ащото са билкови и защото н€ма хими€ в т€х. smile ¬ Ѕългари€ традиционната медицина отрича,билко лечението,хомеопати€та и др.  Rolling Eyes «а съжаление.
÷итирай

Ruse/UK

ћнени€: 460
Ћично аз уважавам нетрадиционната медицина и когато състо€нието позвол€ва € използвам.Ћекарствата на “ошков ги продаваме в аптеката - категорично не бих ползвала.
¬ здравни€ форум скоро обсъждахме един от най използваните препарати - Ћаксит.ƒруг е въпроса, че много възрастни постигат плацебо ефект с тези лекарства.
÷итирай

ћнени€: 1 565
¬ Ѕългари€ традиционната медицина отрича,билко лечението

ƒа,бе,да,аз пък съм останала точно с обратното впечатление,но всеки си има право на мнение,разбира се.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора