Форумска мисис

  • 6 029
  • 195
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 447
Запис за участие в конкурса  Mr. Green

Фото

На 39 г. съм, преподавателка по френски език на по големи ученици.
Изпълнявам всякакви желания и сбъдвам мечти, в знак на благодарност моите ученици ми ушиха костюм-този с който съм на снимката.
Мерките си няма нужда да казвам, то е видно от фотографията, че са перфектни.




Явно са останали много доволни от това което са научили  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 491
...
Явно са останали много доволни от това което са научили  Mr. Green
Естествено, все пак си обичам работата и съм професионалист, с любов им преподавам Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 5 622
Преди време бях предложила да направим такъв конкурс ( и направихме, де), но за бременни и за да не бъда голословна в предложението си и за да насърча другите, реших да участвам и аз. Е, веднага се намериха "позитивни" форумски личности, които намериха поле за изява и ми казаха че за да се изтъкна, съм си направила и  конкурс  Laughing Оттеглих кандидатурата си, макар, че бях достойна конкуренция  Mr. Green И останах само в журито.

Та така, това, което искам да кажа е, че е лудост  да участваш в подобни междуфорумски конкурси. Освен да сеят жлъч и обидни коментари, за друго не стават  Sunglasses

Иначе съм убедена, че във форума има много хубави мисис, но и не мисля, че е особено удачно да се слагат и мерят по някакви скАли, анкети и конкурси  Wink

Все пак успех ако някой сглупи да участва  Laughing

# 33
  • Мнения: 274
Гигова, моля да смените костюма заради рекламния надпис на Ве Ес Телешоп. Или последните да си платят чрез пощенски запис съответната сума.
Не си мислете, че като ми покажете две бедра и ще потъпча правилата на конкурса!

# 34
  • Мнения: 5 622
Шегувате се, обаче преди години имаше тема "Най-секси бременна", Буба я беше пуснала май, с анкета и снимки  Mr. Green

А, точно за това писах и аз  Mr. Green

Сладка идея, лошо изпълнение

# 35
  • Мнения: 2 759
Мече, ти пък като че ли ще избираме нов папа, хи-хи-хи.
Аз давам конкретно предложение вече - номинирам...
                       Аз пък номинирам Шанел  Whistling. Ай да видим сега  Twisted Evil.
                        Марадона, много се радвам, че си се доказал. Дай сега да видим и доказателствата.

# 36
  • Мнения: 1 447
...
Явно са останали много доволни от това което са научили  Mr. Green
Естествено, все пак си обичам работата и съм професионалист, с любов им преподавам Twisted Evil
Ще си ми една от фаворитките с тази визия и тези умения. Wink

# 37
  • Мнения: 7 723
Ето, аз ще съм първата престрашила се. bowuu

Казвам се Руска Есесерова, на 19год. съм и се боря да спра глобалното затопляне
и да възстановя екоравновесието на планетата.
Не ползвам никакви аерозоли, а също и дамските превръзки си препипам.
Произлизам от средно съветско самейство,
наскоро преместило се в Московските предградия.
(преди това живеехме в Чернобил, но това е тема на друг разговор)...
Я вече призната в мая старана и патом я хачу учяствуваю и тук...
Я сигурна аб етом, что и въй будете оценить маи качества...
Вот и майо фото bowuu

Я буду допълваю Flutter
Спасиба Hug

# 38
  • Мнения: 1 447
Мече, ти пък като че ли ще избираме нов папа, хи-хи-хи.
Аз давам конкретно предложение вече - номинирам...
                       Аз пък номинирам Шанел  Whistling. Ай да видим сега  Twisted Evil.
                        Марадона, много се радвам, че си се доказал. Дай сега да видим и доказателствата.
А ти виждала ли си Шанел,за да я номинираш.И ако е така нека видим за кого да гласуваме,защото Пасинет са я виждали доста хора и си имат напредстава за кого гласуват./Само ако са съгласни и двете да бъдат номинирани/

# 39
  • Мнения: 274
Много моля без лигавщини, особено дамите от Спама. Ако продължавате така, ще наказвам!

# 40
  • Мнения: 5 622
Снимката на Руска пръска радиация, облъчи журито и останалите участнички и поради така стеклите се обстоятелства е провъзгласена служебно за форумска мисис. Да и е честита победата  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 7 723
Снимката на Руска пръска радиация, облъчи журито и останалите участнички и поради така стеклите се обстоятелства е провъзгласена служебно за форумска мисис. Да и е честита победата  Mr. Green
Марадона? Flutter

# 42
  • Мнения: 274
Снимката на Руска пръска радиация, облъчи журито и останалите участнички и поради така стеклите се обстоятелства е провъзгласена служебно за форумска мисис. Да и е честита победата  Mr. Green
Марадона? Flutter

Какво Марадона??? Имал съм секс и с по-грозни.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 840
Руске, ту мъч тунинг, дарагая, кандидатурата ти е дискриминационна. Не всички имаме пари да си напомпаме бедрата така яко. Да не говорим за зъбките, косата и другите ти екстри. Видно е, че любовникът ти се грижи за теб. Оттегли се с достойнство Twisted Evil

# 44
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Искам снимка на Пасинет!  #Milti

Аз номинирам Карен разбира се, Джулиана, Наоми.....ще допълвам

Общи условия

Активация на акаунт