Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

хасково

Мамчета, ужасих се вчера, като отидох да си купя талцид и ми казаха, че вноса е спрян. Как сега ще се справям с киселините?! Беше много ефикасен , а фармацевтите не успяха да ми предложат адекватен заместител!
Цитирай

София

стопацид -заместителя,много съъм доволна
Цитирай

да - стопацид + ябълка, сода, повече вода
Цитирай

София

И аз съм със същия проблем! Обиколих на доста места, но никъде нямаше. Купих си днес Стопацид плюс, защото направо умирах от киселини, но не можах да го сдъвча, ужасен е. Не знам какво да взимам  newsm78
Цитирай

Стига,де,чак пък да се ужасиш от нещо подобно...кажи какво разбираш под ,,адекватен заместител'' и ще ти предложим.Бременна ли си?Ранитидин,фамотидин и безбройните им аналози не ти ли действат?

Това чела ли си го?Може да ти помогне:
http://www.bg-mamma.com/articles/full/42
Цитирай

Винаги когато нещо е добро и ефикасно се спира , и се пуска същото с ново име и съответно нова цена !
Цитирай

Хм,значи според теб Талцида е спрян нарочно и завинаги от фирмата-производител,защото има доволни от него така,ли?И никога повече няма да го внесат и ще си загубят клиентите по тази причина?
Цитирай

хасково

мила шоколадче, не съм бременна , но имам гастрит и за съжаление без да злоупотребявам с храната пак имам киселини, а докато носех бебчо беше нетърпимо.. , а и питам от името на една бременна приятелка, която има наистина страшни киселини. и  двете търсим спасение
Цитирай

Бургас

Незнаех че е спрян от производство , купих си го свободно преди един-два месеца някъде  newsm78
Цитирай

Питам дали си бременна,защото не всички лекарства стават за бременни.Алмагел ползвала ли си?
Правлното хранене при подобни оплаквания също е много важно.
Цитирай

Плевен

аз пия ранитидин и ми действа
Цитирай

Белгия/София

Незнаех че е спрян от производство , купих си го свободно преди един-два месеца някъде  newsm78

Аз си купих преди две семдици  Smile

Тук например се предлага и продава - http://www.framar.bg/talcid-tabl.-20-pid19003196.html

Цитирай

София

заместител - стопацид да добър е,на мен и газирана вода много ми помага Peace
Цитирай

от където си искам

Талцид няма от много време Tired Аз нали съм приходяща м/у два града
мога спокойно да кажа,че го няма.Порзвам Стопацид,ама не +,защото е отвратителен.Той е без
захар.Ползвам другият с по-червеничкИят етикет.
Днес си купувах и в аптеката ми казаха,че Талцида ще
се появи до 7-10 дни.Просто им е изтекъл лиценза за внос и се е подновявал.Точна както стана с ГИНИПРАЛА.
Цитирай

Белгия/София

Талцид няма от много време Tired

Е, колко много време?  Thinking
Преди две седмици, поне в София, си го имаше навсякъде  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора