Избор на интериорни врати

  • 64 933
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 206
Днес  получих  снимките  на интериорните врати ( готови са) newsm44 newsm44

Обаче регистрацията ми в снимка не работи, ще пробвам друг саит за прикачване и ще покажа малко снимки, о6те не са монтирани обаче.

# 61
  • Мнения: 206
ето ги  и вратичките:
[img][http://www.snimka.bg/my_albums.php/img]

# 62
# 63
# 64
  • Мнения: 206
Нещо ми става с тъпия албум  #Cussing out
Последен опит

# 65
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сложи ги тук, става без регистрация.

# 66
  • Мнения: 206
10х Сиренце, след минутка съм готова

# 67
# 68
# 69
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Направи си албума публичен да се видят снимките, или ги сложи в линка, които постнах преди.

# 70
  • Мнения: 206
Извинявай Сиренце - готово.

Ще чакам мнението ти, както и съвет откъде да си взема  дръжки - нещо по- нестандартно.

# 71
  • Мнения: 2 100
Джиджа, как така ви спряха достъпа? Сигурно още няма разрешение за ползване. Дано скоро да излезе и да се насладите на новото си жилище! Благодаря ти за инфото! Ще мина да видя какво предлагат.

Да, чакаме комисия всеки момент  Praynig  Hug

W, в нас ламината, мебелите, вратите са с различни цветове, но определено не е грозно  Rolling Eyes

Amazing_nice, вижда се само стъклото, но вратата като цяло не си я снимала. Иначе стъклото ми харесва  Simple Smile

# 72
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Amazing_nice , страхотни врати и аз доста се чудех за стъклени, даже бях харесала едни ръчно рисувани с лалета, но накрая в бързината се отказах. Дръжки има всякакви, от фирмата с вратите не ви ли предложиха дръжки?

# 73
  • Мнения: 2 100
 ooooh! ooooh! Мнооого съм зле  Embarassed  Joy Joy Joy Това са стъклени врати  Blush Страхотни са наистина!  Peace

# 74
  • Мнения: 206
Джиджа , Сиренце аз още не съм тръгнала за Варна. След вторник ще имам снимки,т.е. след монтажа. Тези ги е снимал майстора.

Много благодаря за милите думи , и аз много си ги харесвам. Проекта на цветята е мой - от майсторите - направата. Накой  ако иска имам  няколко проекта на Корел дроу.

Джиджа, то  вратата е само стъкло с 2 дървени бленди от по двете страни на  вратата- по 10-15 см. Но тези са  за хола и кухнята. На спалнята и банята  са гладки без нищо. Абсолютно изчистени врати.

Общи условия

Активация на акаунт