Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 март 2009, 16:25 ч.

Звук и светлина

• 861
  • 9
  •   1
Отговори
Маминки,
 искам да попитам знаете ли кога ще има тази година "Звук и светлина" във Велико Търново?

# 1
Маминки......?

Това, за да не ни наречеш баби ли?

# 2
  • София
ами по принцип има на всеки по-голям празник. Или ако група чуждестранни(може и бг) туристи си заплатят сумичката. Бях студентка там 5 години и въпросното мероприятие се извършваше почти всеки ден, особенно като се позатоплеше!

# 3
# 4
Мисля, че трябва да има на 22-ри, но като се пада неделя, се чудех дали няма да го направят в събота. И от колко часа ли ще е?

# 5
  • Свищов-Пловдив-Банско-Слънчев бряг
Трябва да има на 22 март,нали е празник на града.

# 6
Мисля, че трябва да има на 22-ри, но като се пада неделя, се чудех дали няма да го направят в събота. И от колко часа ли ще е?

Яла, го, я ! Както казват в някои търновски села.  Joy Joy
Според горепосочения сайт най-скорошното е:

"Царевград Търнов" ЕООД, поздравява гражданите и гостите на гр. Велико Търново с АВП "Звук и Светлина" която ще бъде излъчена на 21.03.09 от 19:30 часа, както и на 22.03.09 от 20:00ч. с празнична заря!

# 7
  • На изток от рая
През лятото има всяка вечер!Дали от 20 или от 21 часа,сега не мога да се сетя!Нищо,че сме го гледали 100 пъти,пак ходим отвреме навреме!
и малко извън темата,ако искате да посетите Царевец през деня,подгответе си 6 лв за билет!На нас последния път ни се видяха множко и се върнахме!Защо няма някакво намаление за търновци,не мога да разбера!!! #Cussing out

# 8
Звъниш на телефона и ти казват кога ще има. Аз улучих един сватбар - беше си платил да има. Гледах го за трети път /всеки път е в по-съкратен вариант, ама все е хубаво/, ама бях завел скъпата  и стана много върховно съвпадение! Знам че ако има 15 човека да си платят, го пускат - като в киното. Не го пропускай обаче!!

# 9
  • на запад
Лятото има почти всяка вечер!
ЗА празника на Търново задължително правят шоуто!
Иначе за такива въпроси, Гугъл много помага!  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт