«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕотребителски групи
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 932 отговора

јнкета

ѕравили ли сте опити за отказване от цигарите?

¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 516
ћќћ»„≈“ј ƒј¬јћ ¬»  Ќ»√ј“ј Ќј јЋЏЌ  ј–- Ќ≈ ѕ”Ўј ¬≈„≈! ј« „–≈« Ќ≈я —ѕ–я’ ÷»√ј–»“≈, ƒјЌќ ¬» ѕќћќ√Ќ≈  Hug Hug Praynig

ето линк да си € свалите http://file.bg/c34518LCcMx

дано да съм ви била полезна  bouquet
« ѕоследна редакци€: вт, 05 €ну 2010, 09:55 от VIKI_I »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 352
¬ече четвърти ден не пуша и най-трудното при мен е липсата на тонус, както и безсънието. ј като пушач не съм имала проблем никога с това.
ѕрез бременността въобще не съм палила, но тогава ми беше лесно, защото освен, че мислех за здравето на детето, н€мах и никакви пориви да пуша, гадеше ми се само от дима на чужда цигара. „увствах си се прекрасно без пушенето.
—ега ... желание за цигари н€мам, но като ц€ло се чувствам зле.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 208
ћќћ»„≈“ј ƒј¬јћ ¬»  Ќ»√ј“ј Ќј јЋЏЌ  ј–- Ќ≈ ѕ”Ўј ¬≈„≈! ј« „–≈« Ќ≈я —ѕ–я’ ÷»√ј–»“≈, ƒјЌќ ¬» ѕќћќ√Ќ≈  Hug Hug Praynig

ето линк да си € свалите http://dox.abv.bg/files/listtree

дано да съм ви била полезна   :bouquet:
Ќещо не ми се отвар€
÷итирай

ќправих го вече  Peace
÷итирай

ћнени€: 87
как се приборихте със запека,това ми е проблем.мисл€ повиче за това от колкото за цигарите.

јз н€мам проблеми със запека/за сега/, но една при€телка пие:
—утрин на гладно топла вода с 1лъж. мед/чаена чаша/.
¬ечер/преди л€гане/ чай «ърнестец/на биопрограма/ и казва, че се справ€ с този проблем.

ѕробвай! Peace
÷итирай

ћнени€: 941
«дравейте милички!
ќт доста време пуша и то по доста цигарки на ден. ooooh!ќпределено обаче вече се замисл€м да ги намал€/откажа,още повече че след н€колко месеца започваме бебеправене.
»стината е,обаче,че хич н€ма да ми е лесно-признавам си,че вол€та ми е слаба,стане ли дума за цигари,шоколад и хубава козметика. Mr. Green“ака че сама,разчитаща само на инат н€ма да стане,или и да стане,много ще се измъча и ще гръмна н€кой. Tired
ќсвен мотиваци€та си,опредлено тр€бва да имам и помощник-н€кое вълшебно хапче/знам,че н€ма.../ Whistling
» все пак кажете ми какво е ефикасно-“абекс ли,лепенки ли,имало н€каква терапи€ с лазер.. Thinking
 нигата "јз не пуша"€ прочетох,хич не ме трогна,никакъв ефект,сложен случай съм..
ƒруги€т вариант,който на мен ми се вижда по-лесен от категоричното отказване,е да си определ€ примерно по 4 цигари на ден и нито една отгоре.«нам,че н€кои казват,че тр€бва да се спре от раз.јма сигурно н€ма да мога!
 ажете какво да прав€.. bouquet
÷итирай

тук и там

ћнени€: 117
Ќа мен ми помогнаха таблетките "“абекс",но тр€бва да имаш и доста силна мотиваци€.¬ажното е да решиш,че го искаш толкова силно,че нищо друго н€ма да успее да те отклони от поставената цел.”спех ти жела€,аз на 30.04. тази година ще навърша 5 год. без отвратителните цигари и съм много щастлива,че усп€х да се измъкна от тази зависимост. Hug
÷итирай

софи€

ћнени€: 75
ћќћ»„≈“ј ƒј¬јћ ¬»  Ќ»√ј“ј Ќј јЋЏЌ  ј–- Ќ≈ ѕ”Ўј ¬≈„≈! ј« „–≈« Ќ≈я —ѕ–я’ ÷»√ј–»“≈, ƒјЌќ ¬» ѕќћќ√Ќ≈  Hug Hug Praynig

ето линк да си € свалите http://file.bg/c34518LCcMx

дано да съм ви била полезна  bouquet
здравейте всички опитващи и отказали цигарите . јз , майка ми , мъжа ми и сестра ми отказахме цигарите благодарение на същата тази книга " не пуша вече " јлън кар . ѕри сестра ми , книгата не въздейства достатъчно ( чувстваше се слаба да ги спре ) и отиде на терапи€ към клиниката на алън кар . —пр€ ги и т€ . ѕрочетете € , н€ма да съжал€вате Smile  bouquet bouquetЌе си мислете ,че пише за болестите , парите които харчим , негативното вли€ние ....нишо такова . ƒърпайте и четете и скоро темата ще замре Smile
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 420
ѕо време на бременността ми се случваше да припалвам.... Embarassed ќт както родих и съответно - кърм€ ( вече 2 месеца и 22 дни) аз гордо мога да се нарека Ќ≈ѕ”Ўј„! Party
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 31
«дравейте момичета! јз съм се мъчила много пъти да се отърва от този ужас наречен пушене.ѕрочетох доста книги, който обаче се оказаха без ефект.Ѕлагодар€ много за качената книга на јлън  ар.Ќе съм € чела, но се захващам здраво сега! ћного ми се иска да успе€ този път да се справ€.ѕланираме детенце с мъжа ми и искам да спра тази отрова! ўе ви пиша идните дни за напредъка ми след като съм прочела книгата.—ега се хващам на работа! Ѕлагодар€ ви! bouquet bouquet bouquet bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 100
≈й, хора, спр€х ги като разбрах, че съм бременна. 5 месеца съм непушач, а още сънувам, че пуша ... —трашна работа са цигарите. —пирайте ги колкото можете по-рано /аз пуших без да искам 10 години, а си мислех, че след 2-3 години ще ги спра и в началото наистина можех, докато не се б€х привързала толкова/.
 нигата на јлън  ар е добра, четох € при един от опитите ми за отказване отпреди да забремене€. Ќай-важното е мотиваци€та, т€ помага точно психологически.
» правете всичко възможно - бонбонки тик-так, семки, вода /пие се когато ти се допуши/, изб€гване на алкохол и на излизане с пушачи, всичко - резултатът си струва. ÷игарите са самоувреждане на здравето, а ние хората сме оцелели еволюционно не за да се самоунищожаваме по този балъшки начин.
”спех на всички /и на мен също си го пожелавам.../  newsm10
÷итирай

Not In a fake world any more.

ћнени€: 325
јз отказах цигарите още в първи€ месец на бременността.ѕросто в един прекрасен ден още в самото начало запалих цигарата и изведнъж усетих отвратителен вкус,с€каш н€кой ми е пъхнал изгорена гума или нещо такова и край.ƒќри не ми се е гадило,просто такава смрад не можах да понеса,но пък и никога не съм пушила по 1 кути€,най-много по половин,а по късно намалих по 5 цигари.ѕри мен проблема по скоро беше сърцето,наред си ми е не страдам от никакво забол€ване,обаче €вно имам непоносимост към цигарите,защото като пуших и доста често ми се е случвало да ме пробожда в областта на сърцето,н€какви спазми,много е гадно.ќт както спр€х такива работи повече не ми се случваха(да чукна на дърво).Ќе знам при вас случвало ли се е ?
÷итирай

јз отказах цигарите още в първи€ месец на бременността.ѕросто в един прекрасен ден още в самото начало запалих цигарата и изведнъж усетих отвратителен вкус,с€каш н€кой ми е пъхнал изгорена гума или нещо такова и край.ƒќри не ми се е гадило,просто такава смрад не можах да понеса,но пък и никога не съм пушила по 1 кути€,най-много по половин,а по късно намалих по 5 цигари.ѕри мен проблема по скоро беше сърцето,наред си ми е не страдам от никакво забол€ване,обаче €вно имам непоносимост към цигарите,защото като пуших и доста често ми се е случвало да ме пробожда в областта на сърцето,н€какви спазми,много е гадно.ќт както спр€х такива работи повече не ми се случваха(да чукна на дърво).Ќе знам при вас случвало ли се е ?

¬ интерес на истината ƒа и сега като го казваш се замислих, че откакто спр€х цигарите (да чукна на дърво) и мен не ме е ст€гало сърцето. ѕреди редовно ми се случваше, задъхвах се ужасно. —ега преспокойно ход€ на разходки... Smile ћного се горде€ със себе си.
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 31
ѕрочетох книгата на јлън  ар миналата сед. в ср€да. ќт тогава съм изпушила само 1 цигара на следващи€ ден и край... ƒнес ще карам 5 -ти ден без дим! »зб€гвам места с пушачи, пи€ много вода и се чувствам добре. ≈динствените ми оплаквани€ са лека кашлца и дразнене на гърлото....но съм сигурна че ще минат след време...  newsm68 ѕожелавам ви успех по път€ към отказването. «нам че аз съм още в началото на път€, но се над€вам да мога да го извърв€ успешно без дим....
÷итирай

софи€

ћнени€: 75
ѕрочетох книгата на јлън  ар миналата сед. в ср€да. ќт тогава съм изпушила само 1 цигара на следващи€ ден и край... ƒнес ще карам 5 -ти ден без дим! »зб€гвам места с пушачи, пи€ много вода и се чувствам добре. ≈динствените ми оплаквани€ са лека кашлца и дразнене на гърлото....но съм сигурна че ще минат след време...  newsm68 ѕожелавам ви успех по път€ към отказването. «нам че аз съм още в началото на път€, но се над€вам да мога да го извърв€ успешно без дим....
Ѕраво  Hug Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 932 отговора