«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕотребителски групи
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
435-449 от 932 отговора

јнкета

ѕравили ли сте опити за отказване от цигарите?

¬ъведи тво€ глас

¬арна

ћнени€: 666
напълн€ването след спиране на цигарите според мене е единствено и само от прекал€ване с €денето.„овек тогава несъзнателно започва да се тъпче с какво ли не за да не пуши.
“ова разбира се оказва вли€ние, но е доказано, че пушенето на цигари засилва обм€ната на веществата и несъмнено, след спирането им това освен, засилването на апетита, вод€т до повишаване теглото. Ќезависимо обаче, по-добре човек да напълнее, но да остави тези смрадливи отрови.
јко съд€ по мен не е така.ќтказах цигарите преди н€колко месеца-когато рабрах,че ще стават по 5 лв Crazyќт тогава нито грам не съм качила...мисл€,че си е до човека-структора,обм€на на вещества и дъръ-бъръ.–адвам се,че ги отказах. ъщата ми вече не мирише на заведение,както и аз.Ќад€вам се и чисто визуално да ми се отрази добре с по-свеж вид и по-изчистена кожа.
÷итирай

ћнени€: 5
«дравейте отново Very Happy!ƒа се похвал€-вече 3-ти ден съм без цигара.ќт всичките неща,които си б€х запланувала не усп€х да спра само кафето-пи€ го ,но не след ставане от сън ,а към 9-10 часа,защото много ми пада кръвното.—утрин пи€ само чаша сварена вода-чудесно се чувствам след това.ƒа ви кажа,поне за сега е по-лесно ,отколкото си го представ€х-много съм горда и изпълнена с ентусиазъм,а не мога да се похвал€ със силна вол€.
—поред мен разковничето е в силното желание, и да свържем отказа от цигарите с друго положително нещо-защо не и да комбинираме с пролетна диетка.Ћично аз ,заради страх от напълн€ване,си пуснах и лека диета.÷€л ден съм на моркови и минерална вода,а вечер си €м колкото искам. ѕрез ден€ добре действат и ментови бонбони-по възможност ,без захар.
“а това е за сега от мен,радвам се на успеха до сега,н€ма нерви,сещам се за цигарите, но е поносимо .ѕърви€т ден беше най-труден ,сега е добре,непрекъснато се самонавивам колко много съм постигнала и колко добре се чувствам.ћного ми помага,че го прав€ заедно с мъжа ми-просто още едно нещо,което постигаме заедно.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 82
то като има н€кой който те подкреп€ е по лесно.јз заедно с майка ми ги отказвам и е по лесно,а пък за не€ още по добре,з-то не€ € тресе глада повече от мене за никотин и ако не б€хме двете да се крепиме може би щеше да запали н€ко€ цигара досега.ћъжа ми и той вчера реши да ги отказва,но не драстично,а постепенно.јз не в€рвам в постепенното отказване,но ще му помагам с каквото мога,з-то е ужасно с ти€ цигари.
÷итирай

ћнени€: 1 819
21 дни без цигари.  Very Happy
Ќе мога да пов€рвам, че не ми б€ха необходими нито хапчета, нито дъвки.  азах си - само този ден н€ма да пуша, утре може пак да запал€, но днес - не. “ака не ми се вид€ толкова трудно. » като вид€х, че не умр€х, защото един ден не съм запалила, така си и продължих. ѕосле непрекъснато си повтар€х и си повтар€м, че всеки следващ ден е все по- и по- лесно. ѕолучава се.

spaska.53 - можеш!  Peace ѕробвай се - за един ден се пробвай, пък после му мисли.
÷итирай

ћнени€: 516
ѕонеже получих на лични, че линка към книгата Ќе пуша вече на јлън  ар, не е  активен вече, качвам € наново и ви пожелавам успех... Flutter покрай мен 2 ма човека спр€ха...  Flutter

http://file.bg/c44871SNuWw
« ѕоследна редакци€: пн, 12 апр 2010, 12:09 от ♥VIKI♥ »
÷итирай

на един океан разсто€ние

ћнени€: 337
јз днес прав€ 2 месеца без цигари..да са ми честити Mr. Green
„увствам се прекрасно и дори не се сещам за цигари Peace
÷итирай

ћнени€: 778
Ѕраво  Mаxi   smile3501
ј пък аз започнах вс€ка вечер да сънувам как пуша ooooh!
«ащо така се получава не знам  Sick
÷итирай

ћнени€: 85
јз вече 5 месеца не съм палила цигара и също не се сещам за т€х.
lasi аз също доста често сънувах,че пуша  Laughing психиката е виновна
÷итирай

на един океан разсто€ние

ћнени€: 337

ј пък аз започнах вс€ка вечер да сънувам как пуша ooooh!
«ащо така се получава не знам  Sick

» аз в началото сънувах често , че пуша, напоследък обаче не съм .’убавото в случа€ е , че цигарите изпушени насън не вред€т на здравето , нито на процеса на отказване , така че н€ма от какво да се притесн€ваш  Wink Peace
÷итирай

bg, plovdiv

ћнени€: 3
«дравейте момичета аз съм непушач от 5 месеца. ”сп€х с желание и табекс.Ѕ€х изключително страстна пушачка, 4 кафета, кути€ и половина цигари в продължение на 7 години(макар че сега съм 23). ћислих си че без цигари не мога, но един ден просто се реших, отдавна исках, н€колко пъти съм пробвала с табекс, но не се получаваше, €вно желание не ми дистигаше, но този път усп€х.ѕрепоръчвам от опита си табекс, дори и да не стане от 1 път не се отказвайте.”—ѕ≈’
÷итирай

тук и там

ћнени€: 119
«дравейте момичета аз съм непушач от 5 месеца. ”сп€х с желание и табекс.Ѕ€х изключително страстна пушачка, 4 кафета, кути€ и половина цигари в продължение на 7 години(макар че сега съм 23). ћислих си че без цигари не мога, но един ден просто се реших, отдавна исках, н€колко пъти съм пробвала с табекс, но не се получаваше, €вно желание не ми дистигаше, но този път усп€х.ѕрепоръчвам от опита си табекс, дори и да не стане от 1 път не се отказвайте.”—ѕ≈’
ѕодкреп€м те напълно, аз също се справих с помощта на " “абекс". » силна мотиваци€ разбира се Hug
÷итирай

ћнени€: 157

п.п н€кой ползвал ли е този препарат “аболив?ћного суперлативи ,а колко е полезен не става €сно?

јз го ползвах. Ќе пуша от 6 €нуари.
ѕървите н€колко дни, след като  отказах цигарите въобще не ми се пушеше, после стана страшно!
¬се едно не б€х аз и не живеех собствени€ си живот, б€х нещастна, гладна, като в безтегловност. «адавах си въпроса "защо си причин€вам това"?
“огава си купих “аболив, мисл€, че даваха реклама по тв-то.
ќпределено ми помогна.
— него беше значително по-лесно.
ѕих го, докато в един момент не започнах да забрав€м да си взема дозичката. ќт 1 опаковка даже ми останаха хапчета. Ќо вече се чувствам непушачка и н€мам нужда от помощ.
» още нещо - не се ограничавах с храната - €д€х посто€нно.  ачих 8-9 кг' които от 10 март до сега вече са в истори€та. „е даже съм - 1 кг от килограмите, на които б€х, когато ги отказах.
јбе, ангелче съм  Mr. Green
 ато се погледна в огледалото очаквам да се по€ви си€ние, света Ћейди Ѕлу  35
”спех, момичета! “рудно е, но си заслужава!
÷итирай

ћнени€: 32
ѕонеже получих на лични, че линка към книгата Ќе пуша вече на јлън  ар, не е  активен вече, качвам € наново и ви пожелавам успех... Flutter покрай мен 2 ма човека спр€ха...  Flutter

http://file.bg/c44871SNuWw

Ќе се отвар€
÷итирай

ћнени€: 33
я виж от тук  дали можеш да свалиш -  http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=347a2 … cdfdde6ae58113387
÷итирай

ћнени€: 79
Ќ€кой шегаджи€ е лепнал това на вратата на входа - чуд€ се дали да се зарадвам  Laughing „ух, че имало разправи€ между етаж 4 и етаж три в блока, че етаж три пуши във входа - защото имали малко бебе и не пушели вътре.
јбе, глейте:
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
435-449 от 932 отговора