Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
435-449 от 932 отговора

Анкета

Правили ли сте опити за отказване от цигарите?

да,успешно

227 (47%)

безброй неуспешни Sad

156 (32%)

никога,нямам воля да го направя

60 (12%)

никога не съм пипала цигара

31 (6%)

Общ брой гласове: 467

напълняването след спиране на цигарите според мене е единствено и само от прекаляване с яденето.Човек тогава несъзнателно започва да се тъпче с какво ли не за да не пуши.
Това разбира се оказва влияние, но е доказано, че пушенето на цигари засилва обмяната на веществата и несъмнено, след спирането им това освен, засилването на апетита, водят до повишаване теглото. Независимо обаче, по-добре човек да напълнее, но да остави тези смрадливи отрови.
Ако съдя по мен не е така.Отказах цигарите преди няколко месеца-когато рабрах,че ще стават по 5 лв CrazyОт тогава нито грам не съм качила...мисля,че си е до човека-структора,обмяна на вещества и дъръ-бъръ.Радвам се,че ги отказах.Къщата ми вече не мирише на заведение,както и аз.Надявам се и чисто визуално да ми се отрази добре с по-свеж вид и по-изчистена кожа.
Цитирай

Здравейте отново Very Happy!Да се похваля-вече 3-ти ден съм без цигара.От всичките неща,които си бях запланувала не успях да спра само кафето-пия го ,но не след ставане от сън ,а към 9-10 часа,защото много ми пада кръвното.Сутрин пия само чаша сварена вода-чудесно се чувствам след това.Да ви кажа,поне за сега е по-лесно ,отколкото си го представях-много съм горда и изпълнена с ентусиазъм,а не мога да се похваля със силна воля.
Според мен разковничето е в силното желание, и да свържем отказа от цигарите с друго положително нещо-защо не и да комбинираме с пролетна диетка.Лично аз ,заради страх от напълняване,си пуснах и лека диета.Цял ден съм на моркови и минерална вода,а вечер си ям колкото искам. През деня добре действат и ментови бонбони-по възможност ,без захар.
Та това е за сега от мен,радвам се на успеха до сега,няма нерви,сещам се за цигарите, но е поносимо .Първият ден беше най-труден ,сега е добре,непрекъснато се самонавивам колко много съм постигнала и колко добре се чувствам.Много ми помага,че го правя заедно с мъжа ми-просто още едно нещо,което постигаме заедно.
Цитирай

то като има някой който те подкрепя е по лесно.Аз заедно с майка ми ги отказвам и е по лесно,а пък за нея още по добре,з-то нея я тресе глада повече от мене за никотин и ако не бяхме двете да се крепиме може би щеше да запали някоя цигара досега.Мъжа ми и той вчера реши да ги отказва,но не драстично,а постепенно.Аз не вярвам в постепенното отказване,но ще му помагам с каквото мога,з-то е ужасно с тия цигари.
Цитирай

21 дни без цигари.  Very Happy
Не мога да повярвам, че не ми бяха необходими нито хапчета, нито дъвки. Казах си - само този ден няма да пуша, утре може пак да запаля, но днес - не. Така не ми се видя толкова трудно. И като видях, че не умрях, защото един ден не съм запалила, така си и продължих. После непрекъснато си повтарях и си повтарям, че всеки следващ ден е все по- и по- лесно. Получава се.

spaska.53 - можеш!  Peace Пробвай се - за един ден се пробвай, пък после му мисли.
Цитирай

Понеже получих на лични, че линка към книгата Не пуша вече на Алън Кар, не е  активен вече, качвам я наново и ви пожелавам успех... Flutter покрай мен 2 ма човека спряха...  Flutter

http://file.bg/c44871SNuWw
« Последна редакция: Пон., 12 Апр. 2010, 12:09 от ♥VIKI♥ »
Цитирай

Аз днес правя 2 месеца без цигари..да са ми честити Mr. Green
Чувствам се прекрасно и дори не се сещам за цигари Peace
Цитирай

Браво  Mаxi   smile3501
А пък аз започнах всяка вечер да сънувам как пуша ooooh!
Защо така се получава не знам  Sick
Цитирай

Аз вече 5 месеца не съм палила цигара и също не се сещам за тях.
lasi аз също доста често сънувах,че пуша  Laughing психиката е виновна
Цитирай

А пък аз започнах всяка вечер да сънувам как пуша ooooh!
Защо така се получава не знам  Sick

И аз в началото сънувах често , че пуша, напоследък обаче не съм .Хубавото в случая е , че цигарите изпушени насън не вредят на здравето , нито на процеса на отказване , така че няма от какво да се притесняваш  Wink Peace
Цитирай

Здравейте момичета аз съм непушач от 5 месеца. Успях с желание и табекс.Бях изключително страстна пушачка, 4 кафета, кутия и половина цигари в продължение на 7 години(макар че сега съм 23). Мислих си че без цигари не мога, но един ден просто се реших, отдавна исках, няколко пъти съм пробвала с табекс, но не се получаваше, явно желание не ми дистигаше, но този път успях.Препоръчвам от опита си табекс, дори и да не стане от 1 път не се отказвайте.УСПЕХ
Цитирай

Здравейте момичета аз съм непушач от 5 месеца. Успях с желание и табекс.Бях изключително страстна пушачка, 4 кафета, кутия и половина цигари в продължение на 7 години(макар че сега съм 23). Мислих си че без цигари не мога, но един ден просто се реших, отдавна исках, няколко пъти съм пробвала с табекс, но не се получаваше, явно желание не ми дистигаше, но този път успях.Препоръчвам от опита си табекс, дори и да не стане от 1 път не се отказвайте.УСПЕХ
Подкрепям те напълно, аз също се справих с помощта на " Табекс". И силна мотивация разбира се Hug
Цитирай

п.п някой ползвал ли е този препарат Таболив?Много суперлативи ,а колко е полезен не става ясно?

Аз го ползвах. Не пуша от 6 януари.
Първите няколко дни, след като  отказах цигарите въобще не ми се пушеше, после стана страшно!
Все едно не бях аз и не живеех собствения си живот, бях нещастна, гладна, като в безтегловност. Задавах си въпроса "защо си причинявам това"?
Тогава си купих Таболив, мисля, че даваха реклама по тв-то.
Определено ми помогна.
С него беше значително по-лесно.
Пих го, докато в един момент не започнах да забравям да си взема дозичката. От 1 опаковка даже ми останаха хапчета. Но вече се чувствам непушачка и нямам нужда от помощ.
И още нещо - не се ограничавах с храната - ядях постоянно. Качих 8-9 кг' които от 10 март до сега вече са в историята. Че даже съм - 1 кг от килограмите, на които бях, когато ги отказах.
Абе, ангелче съм  Mr. Green
Като се погледна в огледалото очаквам да се появи сияние, света Лейди Блу  35
Успех, момичета! Трудно е, но си заслужава!
Цитирай

Понеже получих на лични, че линка към книгата Не пуша вече на Алън Кар, не е  активен вече, качвам я наново и ви пожелавам успех... Flutter покрай мен 2 ма човека спряха...  Flutter

http://file.bg/c44871SNuWw

Не се отваря
Цитирай

Я виж от тук  дали можеш да свалиш -  http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=347a2 … cdfdde6ae58113387
Цитирай

Някой шегаджия е лепнал това на вратата на входа - чудя се дали да се зарадвам  Laughing Чух, че имало разправия между етаж 4 и етаж три в блока, че етаж три пуши във входа - защото имали малко бебе и не пушели вътре.
Абе, глейте:
Цитирай

435-449 от 932 отговора