«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕотребителски групи
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
465-479 от 932 отговора

јнкета

ѕравили ли сте опити за отказване от цигарите?

¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 1 294
≈, н€ма да се дам! «аписвам се да ви чета пушейки, пък ке видим по подир Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 406
≈то ме -грешница съм пак  Embarassed .ставам и уж си казвам 'не днес н€ма да пуша' -е пак запалих.как издържахте периода със сутрешното кафе,ами вечерта с една биричка  newsm70 .хубав ден ви жела€

хехех,  smile3505  - дам ...лоша работа... колко пъти и аз съм се отказвала от намерени€та, като си помисл€ за уханното кафе сутрин и за вечерното пушене, ама това  си б€ха само оправдани€ и за да си запал€ още една  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ≈й за това не искам да почвам, че след едната ще следват още дузина от тези, а след дузината  ooooh! ooooh! ooooh! ѕак отново отказване и оправдани€  #Crazy  Peace
÷итирай

варна

ћнени€: 56
«нам ,че тук ще ме разберете и още веднъж благодар€ за темата -супер е.само който е пушил може да разбере как се отказва та€ напаст.а моето мъжле хич не ме разбира  Crying or Very sad .
÷итирай

ћнени€: 403
а моето мъжле хич не ме разбира  Crying or Very sad .
 ак ще те разбере - ако не е пушил. » не е бил зависим. “и обаче ще се справиш - рано или късно. “ова да не ти е марихуана или морфин - там отърване май н€ма...
ј относно сутрешното кафе - замени го с друг вид кафе, може и с хубав чай. —мени м€стото на кафепитието. ¬земи кръстословица за това време, или пък една от нас измисли да се гримира с кафето. ¬место да пуши. √ениално!
» се впусни в този нов вид "пиене на нещо сутрин"без цигара  като в едно ново, при€тно и неочаквано приключение coolcool
÷итирай

—офи€

а моето мъжле хич не ме разбира  Crying or Very sad .
 ак ще те разбере - ако не е пушил. » не е бил зависим. “и обаче ще се справиш - рано или късно. “ова да не ти е марихуана или морфин - там отърване май н€ма...
ј относно сутрешното кафе - замени го с друг вид кафе, може и с хубав чай. —мени м€стото на кафепитието. ¬земи кръстословица за това време, или пък една от нас измисли да се гримира с кафето. ¬место да пуши. √ениално!
» се впусни в този нов вид "пиене на нещо сутрин"без цигара  като в едно ново, при€тно и неочаквано приключение coolcool
newsm10 newsm10 newsm10
÷итирай

—т.«агора

ћнени€: 10
«дравейте и от мен в новата тема!ѕоздравлени€ и отново моето гол€мо благодар€ ,че ви има newsm51
Ќа мен днес ми е десети ден без цигари,мисл€ че се справ€м що годе,въпреки че ми се допушва отвреме на време,но аз пък не промених изобще навиците си и може би затова,излизам с мъжът ми на терасата като пуши,ход€ с колежките да пушат,и интересното е че в такива моменти чак толкова не ми се допушва,колкото вечер,след като хапна,и н€къде четох да се хапне десерт,е да ама то още повече ми се допушва......ама стискам....
liliqn-първите дни когато си направех кафето,с€дах директно пред компютъра и отвар€х тук темата и чет€х и пиех кафе и така не мислех за цигара,като ми дойдеше на ума -лапах дъвка ,бъди сигурна ,че всичко можеш само да поискаш
момичета жела€ ви при€тен ден и много усмивки smile3525 love001
÷итирай

краси2  - ѕќЅ≈ƒјјјј! 10 дена са победа newsm74 newsm26 newsm24
—трахотно си го измислила и ти - кафето - пред компа с темичката.
 офтито е зад гърба ти. —ега не бива да пипваш фас. »наче - мъки отначало. ¬се н€кой ден пак ще ти дойде акълът  и нуждата да се замъчиш да спираш пак - Ќ≈ћј  Џ ...  bawling
÷итирай

—т.«агора

јјјј не искам и да си представ€ пак да налапам цигара и пак да започвам отначало,че едно и също нещо н€ма сто пъти да го прав€.....сега съм решила да стискам и да минавам всички кризи ,и си слагам една обица на ухото ,и см€там повече да не мърдам от м€стото на победител newsm44
харесва ми чувството че мога и мога и ще продължавам да мога,но и не забрав€м ,че съм ги почнала от едно дръпване.....
÷итирай

ћнени€: 187
 раси, браво ! ƒесет дни са наистина вече една победа, и с всеки изминал нов ден се приближаваш до още по-гол€ма победа  Very Happy 
» аз направо не искам да си представ€м да запал€ пак, като си представ€ какво ще е после да ги отказам отново  Tired  ј при мен е сигурно, аз със цигари не мога да живе€ - имам здравословен проблем н€какъв (макар че лекарите отричат  Rolling Eyes ), но в последните ми месеци на пушач едвам дишах. „естно казано, страх за здравето ми ме мотивира.
ћъжът  ми пък го мотивира цената  Mr. Green   

“ака, че дръж фронта, и не се отказвай от малките удоволстви€. јз си запазих всичките ритуали, лични и семейни - и кафенцето, и биричката. ѕросто изключихме цигарите от списъка. —тава - с повече инат.

bouquet
÷итирай

—офи€

Ќа мен днес ми е десети ден без цигари,мисл€ че се справ€м що годе,въпреки че ми се допушва от време на време,но аз пък не промених изобщо навиците си и може би затова,излизам с мъжът ми на терасата като пуши,ход€ с колежките да пушат,и интересното е че в такива моменти чак толкова не ми се допушва,...

јха, не ти се допушва значи  Laughing Laughing Laughing ... —ега ще ти об€сн€, за  какво  всъщност се сме€. ћи миличка, ти си вземаш полагаеми€ никотин като неактивен пушач, когато си около другите  Peace ћинали€ път, когато спр€х цигарите за 2 месеца точно така правех и аз ... накра€ се предадох ... гледай да ограничаваш и тези "контакти" по малко по малко не веднага, за да не ти се случи мо€та случка  Peace
liliqn-първите дни когато си направех кафето,с€дах директно пред компютъра и отвар€х тук темата и чет€х и пиех кафе и така не мислех за цигара,като ми дойдеше на ума -лапах дъвка ,бъди сигурна ,че всичко можеш само да поискаш
 smile3525 love001
- ≈й това е добро разрешение, супер като начало и навик които остава действително и след дълго време. јз си пи€ кафето точно така откакто съм спр€ла цигарите, и в началото гледах да не ход€ на местата където предимно имах навик да пуша ... защото и от това че съм там ми се припушваше  Peace
÷итирай

варна

ћнени€: 56
ћацки браво на вас .мо€ мъж е мор€к ,защо ви го казвам -ами защото се връща след 2 месеца и аз искам да го изненадам с...непушене  Rolling Eyes ама дали ще успе€ €  newsm78 .а и колко пари хвърчат с те€ цигариииии  ...сигурно много е гадно отстрани за непушачите и вслуча€ за мо€ мъж.ох колко подаръчета са това за месеца  smile3518 ,чак ме е €д на мене си.
ј как се справ€те с нервите и €довете и то по време на отказ на фасовете
« ѕоследна редакци€: нд, 06 юни 2010, 18:57 от liliqn »
÷итирай

ј как се справ€те с нервите и €довете и то по време на отказ на фасовете [/left]
[/quote

≈ това, Ћили, е най-големи€т зор  Banghead јко можеш да излезеш от себе си... и да се гледаш с разбиране и  насмешка отстрани ... smile3533 smile3514 smile3534
÷итирай

Ќещо обърках по-горе май ... јма смисълът си е то€
÷итирай

—т.«агора

ƒобро утроооо! newsm44«апочвам още един ухаещ на свежо и усмихнат слънчев ден newsm10√орда съм от себе си ,че все по малко се замисл€м за цигара,само дето снощи сънувах,че пал€ цигара,изпуших € до половината,стреснах се,че пак ще тр€бва наново да ги спирам,и колко малко вол€ имам,и резултата е днес стрескавица......но поне изжив€х ужаса от наново запалена цигара и мисълта мъките отново smile3511
в никакъв случай не искам да ми се случва отново,поне не в реалността
Ћили,аз откакто отказвам цигарите,се усещам че изобщо не се нерв€,преди все бързах за цигара,все нещо ме €досваше,сега не е така,даже синът ми и мъжът ми им прави впечатление,че ми е спокойно,просто тр€бва да си кажеш ,и твърдо да решиш че искаш да изхвърлиш те€ боклуци от живота си,бъди сигурна ,че ще успееш newsm10
÷итирай

ћнени€: 187
 раси2 -  smile3525  за теб!

“ази нощ си имала още една спечелена битка  Laughing ! ѕрекрасен ден ти пожелавам!

bouquet за вас момичета, от темата! ћного ми е при€тно тук  Hug
Ћилиан, "нервите" ми изчезнаха н€къде към 4-5 ден след като спр€х цигарите. Ќе се отказвай, надъхай се, после ще се чудиш колко лесно е било  Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
465-479 от 932 отговора