Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора
  Искам да ми дадете мнения за тази козметика!!!
   -фон дьо тен,руж,сенки и т.н.
  Знам,че е много добра,споделете  Rolling Eyes
Цитирай

Пробвала съм само гланцовете и ми харесаха много! Имам и спрея за почистване на четки и от него съм доволна. Сенките не съм пробвала, зашото са ми много неутрални цветовете.
Цитирай
Jaquie, дай малко инфо за тези гланцове, моля!
Наистина ли придават обем на устните? И трайни ли са? Специално за Pump`n Plump питам. Very Happy
Цитирай

Имам от кафявите сенки! Невероятни са и дори не са толкова скъпи за такова качество! Peace
Цитирай

Sofia-selo :D

Любимия ми руж е Исадора, цвят Пинк. Много нежна текстура. Страхотен! Заслужава си всеки лев, вече го ползвам половин година почти ежедневно.
Цитирай
 polzwam 4etvorkata senki -tezi

http://www.parfumi-market.net/senki-isadora-eyeshadow-quartet-pi … 98d9dc38f424c1de3

strahotni  Love
Цитирай

Jaquie, дай малко инфо за тези гланцове, моля!
Наистина ли придават обем на устните? И трайни ли са? Специално за Pump`n Plump питам. Very Happy
Тва с обема нали се сещате, че всичко е реклама Smile Да оптически придават обем, все пак е гланц. 
Устните са като лакирани и на мене ми хареса много цикламеният цвят!
Цитирай

София

Фондютена е уникален,гланцовете са много трайни.
Цитирай
  koi fon dio ten-i za kakwa koja
Цитирай

София

Аз ползвам същите,страхотно изглеждат.Обаче след около 1 час ми се събират в гънката на клепача(дано ме разберете какво се опитвам да кажа Smile)И тази бяла линия ме влудява като я видя.Пробвах да слагам пудра преди да нанеса сенките,но няма ефект.Моля за съвет,явно не правя нещо както трябва.
 Jaquie ти като специалист какво ще ме посъветваш?
Цитирай

Благоевград

моите - същите
Аз ползвам същите,страхотно изглеждат.Обаче след около 1 час ми се събират в гънката на клепача(дано ме разберете какво се опитвам да кажа Smile)И тази бяла линия ме влудява като я видя.Пробвах да слагам пудра преди да нанеса сенките,но няма ефект.Моля за съвет,явно не правя нещо както трябва.
не се събират ,много странно как при теб се полу4ава така

много съм доволна

Цитирай

София

Аз всяка вечер си мажа миглите с рициново масло,та си мисля дали не остава някаква мазнина и да се получава така
Цитирай

София

Доволна съм от лаковете за нокти и червилата  bouquet
Цитирай

Люлин

Още преди години в Щатите си ги купувах и бях страшно доволна. Наитина са невероятни, особено сенките, може би едни от най-хобавите, които съм ползвала, горещо ги препоръчвам.
Дори бих казала, че са по-добри от някои първокласн марки - аз съм с чувствителни очи, лещи и внимателно подбирам какво ползвам.
Цитирай

Купи си база за сенки. Много по-лесно се нанасят, цветовете стават по-наситени и издържат цял ден!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора