Слънчеви очила 2009

  • 42 296
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
първите са миналогодишен модел на версаче,вторите са прада,3-гучи,4-диор и5-рейбан за които вече се преборих Laughing

# 16
А някой,може ли да каже къде има намаления на очила? Ако наскоро сте виждали или сте си купували,моля пишете
Предстой ми да си купя очила за лятото,Харесала съм си модел на Ray Banx,който в ГрандОптикс е на цена от 230лв. а навсякъде другаде,е на цена от 280лв.Попринцип тази оптика ГрандОптикс по евтина ли е от останалите.Коя според е вас е с най-достъпни цени

# 17
  • Варна
  • Мнения: 815
Днес си взех ето тези:   Heart Eyes

# 18
  • софия
  • Мнения: 505
Здравейте дами искам да ви кажа мойте впечатления от Otticanet.it, поръчах си очила от там миналата седмица в петък и днес ги получих с куриер.Очилата са страхотни пълен комплект с калъф ,сертификат,2бр кърпи.Има и български сайт с тези очила и цените им са поне с 150лв отгоре,а очилата са http://www.otticanet.it/furla.cfm?p_codice_occhiale=SU4151_SIRIO … mp;glasses_type=2 само мога да добавя, че съм изключително доволна.

# 19
Здравейте дами искам да ви кажа мойте впечатления от Otticanet.it, поръчах си очила от там миналата седмица в петък и днес ги получих с куриер.Очилата са страхотни пълен комплект с калъф ,сертификат,2бр кърпи.Има и български сайт с тези очила и цените им са поне с 150лв отгоре,а очилата са http://www.otticanet.it/furla.cfm?p_codice_occhiale=SU4151_SIRIO … mp;glasses_type=2 само мога да добавя, че съм изключително доволна.
здравей Simple Smile)) може ли да обясниш ,как става поръчката и плащамнето ... благодаря ти предварително
и ако мога да те помоля,да снимаш сертификата ,за да видим всички какво представлява и какво пише...отново ти благодаря

# 20
  • софия
  • Мнения: 505
Здравейте отново, хиляди благодарности на paola2 за това ,че ме напътстваше как да направя поръчката.Общо взето не се регистрираш предварително,а харесваш даден артикул слагаш го в картата и тогава започваш регистрацията.Като преключиш почти веднага ти изпращат съобщение от картата за сумата,а те ти прщат съобщение за номера на ордера да го следиш .Имат 3 работни дни да го пакетират и дадат на куриерите,след като го дадат нещата стават доста бързо .При мен лично след като го взеха Федекс минаха 2 пълни дни и днес на 3тият сутринта дойде кола на Федекс и го достави.По време на цялата работа се бях притеснила ,че като вкарам номера на ордера ми пише "чака да бъде изпратен" и им писах лично на имейла,отговориха ми на другата сутрин пак по имейла.Такаче за мен са коректни.

# 21
Здравейте отново, хиляди благодарности на paola2 за това ,че ме напътстваше как да направя поръчката.Общо взето не се регистрираш предварително,а харесваш даден артикул слагаш го в картата и тогава започваш регистрацията.Като преключиш почти веднага ти изпращат съобщение от картата за сумата,а те ти прщат съобщение за номера на ордера да го следиш .Имат 3 работни дни да го пакетират и дадат на куриерите,след като го дадат нещата стават доста бързо .При мен лично след като го взеха Федекс минаха 2 пълни дни и днес на 3тият сутринта дойде кола на Федекс и го достави.По време на цялата работа се бях притеснила ,че като вкарам номера на ордера ми пише "чака да бъде изпратен" и им писах лично на имейла,отговориха ми на другата сутрин пак по имейла.Такаче за мен са коректни.

Благодаря ти за отговора Simple Smile)) а  плащането как става? плаща се на куриера или предварително ,чрез дебитната карта ?
някой може ли да покаже сертификата ,който изпращат ? моля ви

# 22
  • София
  • Мнения: 1 914
Как купувате така очила, без да сте се видели с тях, направо не знам. ooooh!

# 23
Как купувате така очила, без да сте се видели с тях, направо не знам. ooooh!

отиваш в някоя оптика,пробваш някое моделче и ако ти отива и ти харесва си го поръчваш от нета

# 24
  • Мнения: 0
Да ви кажа честно аз се наиграх с това поръчване по нета, въпреки че много от нещата са хубави и им се радвам, ми стига. Последно направих компромис за един часовник, защото много ми хареса, но за очила ми изглежда голям риск. Пък и тези които съм си харесала нямат особена разлика от цената им в сайта и в магазина, така че мисля да пропусна тази част. Но на печелившите честито  newsm10

П.С. Аз май трябва да спра да ходя по оптики, защото все си харесвам по няколко чифта очила  smile3506

# 25
mariel444  я кажи каква цена имат тези очила,че на мен ми харесаха много.Аз искам да си ги направя диоптрични дали ще станат?БЛАГОДАРЯ предварително.

# 26
  • софия
  • Мнения: 505
Парите за покупката се теглят директно от картата+куриерските услуги,а що се отнася до пробването на мен ми отиват повечето модели за това нямам проблем,но специално поръчаните като форма ги имам на Монт Бланк.От тях също съм доволна просто ги носих 3год. и взеха да ми писват.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 815
mariel444  я кажи каква цена имат тези очила,че на мен ми харесаха много.Аз искам да си ги направя диоптрични дали ще станат?БЛАГОДАРЯ предварително.
180 лева са, взех ги от оптика. А за това дали можеш да ги направиш диоптрични, най-добре е да питаш в оптиката  Peace

# 28
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Как купувате така очила, без да сте се видели с тях, направо не знам. ooooh!
и в друга тема съм го казвала ще го кажа и тук,на мен няма модел очила който да не ми отива Mr. Green
всичките ми 15тина чифта които съм имала са все от нета без да меря,само едни ми бяха широчки,но ги продадох

# 29
На мен също повечето модели ми отиват ,но все пак не бих рискувала да си поръчам от нета ,без да съм пробвала.Скоро бях в оптика и пробвах няколко модела ,който много ми харесаха ,но нямах пари да си ги купя.Сега ,спокойно мога да си ги поръчам от интернет...но като гледам ,найстина няма голяма разлика в цената ,с тези в  Бг.Единственното ,което е по хубаво е ,че сайта  е италянски и сертификатите ,който предлагат са по квалифицирани . Попадала съм на менте сертификат в Бг и за това съм склонна да си поръчам от интернет.Помолих  някой да снима сертификатите за да ги видим всички...но явно трябва да почакаме  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт