За мъжкото нежелание, отново.....

  • 6 018
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 197
Дааа, а пък всички ние другите сме грозни,разбира се! Tired
И мъжете ни не ни желаят понеже не правим сутрешни серенади....
Да знаехте само колко многообразен може да бъде живота.... Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 804
Ако си малко по-освободена (поне в мислите си), ако Шехерезада не ти е пример в живота, може и да се получат нещата... пък дори и да си малко грозничка.

# 62
  • Мнения: 370
Хващай го за .... и не му мисли много  Peace

# 63
Да се похваля само  Flutter
Мойта одисея свърши  Whistling
Благодаря отново на всички за съветите и отговорите!
Луничка  Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 2 908
Гост 7,че кажи какво стана,защо пускаш тема, а пък ни оставяш в неведение сега?
Аз съм напълно на мнението на  Nightwish и въобще не споделям това на Бабилия и Пасинет.Има мъже и мъже,въобще не е правилно да се обобщава,че всички мъже били такива и такива....Живота е многообразен....И за Бабилия да кажа-толкова съм разкрепостена(дори и в мислите си),че и сутрешни маанета правя,и вечерни  и анални и орални....и въобще не ми пука на п***та(както се изрази образно Пасинет)....но пак съм на мнението на Nightwish - още повече затвърждава факта,че вие говорите без да сте видели разнообразието от мъже,което съществува.
А,и още нещо-за Бабчето най-вече-не съм грозна-90% на аватара си приличам...Joy

# 65
  • Мнения: 15 619
Момичето си каза, какво да уточнява повече.. newsm78
Проблемът е разрешен.


Човек с човек не си прилича...за мъжете важи същото, според мен.

# 66
  • Мнения: 2 908
Е,аз отде да знам че е решен-звуча ми сякаш или е решен,или се разделят....

# 67
  • Мнения: 15 619
Е,аз отде да знам че е решен-звуча ми сякаш или е решен,или се разделят....
Thinking
На мен ми прозвуча в положителния смисъл... Wink
Много усмивки има... Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ммм, да звучи, като да е премела двора два пъти вече. Wink
Едно е ясно онождане е имало. Laughing
Айде, хаирлия да е!

# 69
  • Мнения: 2 448

Аз съм напълно на мнението на  Nightwish и въобще не споделям това на Бабилия и Пасинет.

И какво е мнението на Nightwish? Точно тя е тази , която от един разговор по скайп обобщи какви си мислели мъжете и защо изневерявали на жените. 
Много ясно, че с такива доводи един мъж цели да замаже положението, изневерявайки на жена си. На нея и говори, че я виждал вече само като майка и не можел да си представи как ще му прави свирки, защото с тази уста целувала децата, а същото ще го каже и на любовницата , за да не излезе просто кръшкач, който иска да се разнообразява, ами да има някакъв "логичен" повод.

Дааа, а пък всички ние другите сме грозни,разбира се! Tired
И мъжете ни не ни желаят понеже не правим сутрешни серенади....
Да знаехте само колко многообразен може да бъде живота.... Rolling Eyes

Животът е такъв, какъвто си го направим.

# 70
  • Мнения: 2 908
Може Nightwish да е казала това,което не споделям,но най-вече не споделям мнението ви с Бабилия,че разбираш ли,като направи свирка на всеки мъж,който е нормален няма начин да не му стане....това не го цитирам,понеже така го разбрах...или...че ако не пускаш на мъжа си еди колко си време най-вероятно няма начин да си няма любовница или здравословен проблем...или...мога да ти кажа от всички възможни теми тук,които ви четох мненията в тях какво разбрах също-с почти нищо от вижданията ви не съм съгласна...а както казах-смятам се за разкрепостена ,и то почти сигурна съм,че повече от самата теб...
Единствено съм напълно съгласна с това,че сами си правим живота....но не можем да променим мъжа до себе си....колкото и да опитваме със свирки,мирки и тем подобни всякакви изпълнения. Защото наистина има мъже(колкото да не ти се вярва) които не замазват положението казвайки,че те виждат само като майка или,че са изморени месеци наред.....няма да ти доказвам,че има такива мъже-ти си убедена,че няма такова животно...   Mr. Green и това,че твоят мъж например е сексуално много активен както сама се изрази образно....не значи,че е критерий за един нормален мъж....и по него обобщаваш за всички мъже.

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 12:08 от огън момиче

# 71
 newsm78 Въх, нищо не разбрах от последните няколко поста Thinking
Верно, за кво е спора, дето се вихри в мойта тема?

По въпроса, Евил е права!
Само че нямам сили да мета двора  Sad Малко нанагорно ми дойде  Wink

# 72
  • Мнения: 2 448
Цитат
като направи свирка на всеки мъж,който е нормален няма начин да не му стане....
определено, ако на мъж не му става от свирка, значи има проблем и това не е мое мнение, питайте, мъжете. дали психически или физически, проблема е налице, а най голям е , ако той просто е спрял да желае жена си тотално, защото един мъж може вече да не е влюбен в нея както преди, но ако съвсем нея иска за секс, работата е умряла в тази връзка.

Цитат
ако не пускаш на мъжа си еди колко си време най-вероятно няма начин да си няма любовница или здравословен проблем
не е задължително да си има любовница, но поне кара на ръчна, ако и за това няма желание, има здравословен проблем (физически , психически). Преумората е временно явление, не може да си уморен нонстоп, ако си, трябва да се прегледаш или да си смениш работата.

Цитат
но не можем да променим мъжа до себе си....колкото и да опитваме със свирки,мирки и тем подобни всякакви изпълнения.
за да спре мъж да желае жена, която е желал, значи е станало нещо, какво не мога да гадая, може нейното отношение да го е отблъснало, може физическите и промени, но ако само факта, че е станала майка на децата му го отблъсква, то той има проблем , който трябва да разреши, ако не може сам, то с помощта на специалисти. Това определено не е нормално поведение, защото ако беше, човешкият род нямаше да създаде общество, в което хората живеят по двойки след раждането на децата си, ако по презумпция мъжът губи желание към жената-майка.

Цитат
и това,че твоят мъж например е сексуално много активен както сама се изрази образно....не значи,че е критерий за един нормален мъж...
Моят мъж е нормално сексуално активен по отношение на мен, за някоя друга може и да е много, може и да е малко. Нормално е критерий за връзката, щом едната страна или двете са недоволни, значи проблем има и не е нормално това положение. Дали ще се отстрани зависи от желанието и на двамата, но по принцип, който е по на зор, той да направи първоначалния опит , а не да седи и да чака и само да се оплаква. Другият дори може да не вижда проблема. Нека му го покажем , а ако няма желание за справяне, то е ясно.

Към авторката, браво, че имате успех.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 12:35 от pasinet

# 73
  • Мнения: 593
Само че нямам сили да мета двора  Sad Малко нанагорно ми дойде  Wink

Кое ти дойде нанагорно, че не разбрах?  newsm78 Сега да не ни пуснеш тема "Секса ми идва в повече"?  Naughty
Шегувам се, разбира се, ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!   Hug

# 74
  • Мнения: 2 908
Ами Гост 7,раздвам се  за теб!  Hug
Поздравления! Дано не се стига да чета нови такива теми тук....
А иначе сметнах,че е нужно да уточня и пред себе си,и пред други хора,че не може някой да отсича това е така,онова не е така-все едно живота е черен и бял. Смятам,че с Пасинет се разбрахме. Пък то винаги в някоя тема се развихря спор или дебат...темите  са за това-да  се уточнят нещата.
Между другото щом проблема е решен,защо ли не се заключи темата?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт