Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 март 2009, 10:39 ч.

Шуда Гугулу

• 4 042
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте мили дами,

някоя от вас да е пробвала шуда гугулу? ето и линк
http://www.tnt-21.com/bg/ayurveda/safeherbs/ayur_guggulu.htm 

Аз днес ще си го взела и ще го изпрабвам. После ще пиша какви са последиците. Даже ще взема и за майка, ми за холестерола. Цената му е 12 лв. и е за 1 месец.  bouquet

Хубав ден.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 10:53 от Петяя

# 1
Петяя, прочетох внимателно написаното в линка. И аз бих си го купила, никак не е скъп, но в момента пия толкова много хранителни добавки за холестерол, триглицериди и всякакви мазнини в организма, на всичките пише, че не заместват рационалното хранене, но аз май вече започнах да се храня повече с тях, отколкото с нормална храна. Като започнат да привършват като съдържание, сигурно ще пробвам и това, но вероятно ще е след около месец. Така че ще ми е интересно да пишеш отзиви, особено как са повлияли на майка ти за холестерола. Сигурно с нея сме на приблизително еднакви години, отчитайки здравословните ни проблеми.
Стискам палци, че в случая май вие ще се опитните зайчета в този форум!!!!

# 2
Аз като чуя за поредните китайски, индийски и еди какви си открития от "дебрите на Амазонка" и ми става малко съмнително честно казано. Ама то в наши дни човек знае ли на кое да вярва или не. Пиши ако забележиш благоприятно въздействие върху организма все пак.  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт