Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Извънкласни занимания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

на майната си

Здравейте,
дъщеря ми, 1 клас 8г., се записа на спорни танци в клуб АЛЕКС - района на Братската могила до Руския клуб, но си нямаме кавалер Smile.
Та ако има желаещи предлагам хубава девойка - скандинавски тип. Снимки и оферти може и на лични Smile
Цитирай

Здравейте,
дъщеря ми, 1 клас 8г., се записа на спорни танци в клуб АЛЕКС - района на Братската могила до Руския клуб, но си нямаме кавалер Smile.
Та ако има желаещи предлагам хубава девойка - скандинавски тип. Снимки и оферти може и на лични Smile

Здравей, и аз отдавна се каня да запиша сина ми, той е вече на 3г. Няколко пъти досега исках да го запиша, но все ми казват да изчакам да порасне още, но тези дни пак ще ходя да настоявам да го записват вече.  Hug
« Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 14:39 от mama_na_vale »
Цитирай

на майната си

Извинявай, че малко късно, но имах лични проблеми. Там където дъщеря ми танцува не съм виждала толкова малки деца - може би поне 5 год. да навърши Smile
Цитирай

Извинявай, че малко късно, но имах лични проблеми. Там където дъщеря ми танцува не съм виждала толкова малки деца - може би поне 5 год. да навърши Smile

А аз имам голямо желание да го запиша, къде другаде има спортни танци, знаеш ли?
Цитирай

на майната си

Нямам идея - трябва из нет-а да се разровиш Smile.
Цитирай

Кой ще й е треньор?
Доколкото знам бивш съученик се подвизава като такъв там, а брат му го има сниман в рекламния плакат на клуба. Аз също танцувах, но малко, нямах кавалер Crying or Very sad.
Цитирай

на майната си

Майка и син са, Ангел или Алекс е момчето - не съм сигурна Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.