Визи за Русия

  • 15 621
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 787
Можете ли да ми препоръчате някоя агенция, която се занимава с това, включително и със застраховките. Мислите ли , че правят проблем от посолството при издаването на визите?Съмнявам се, че правят проверки,както за американска виза примерно, но все пак...Искаме да пътуваме август месец за Москва и Санкт-Петербург, но преди да си купим билетите е добре да се уредим с визите, за да не увиснем после.Май трябва първо хотел да резервираме, защото ще ни трябва покана.
Ако някой може нещо да сподели,ще съм много благодарна.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Да си побутна темата...Никой ли не знае?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 265
Здравей!
Ние със съпруга ми си извадихме визи за Русия преди 3 г. от фирма "Аеротур".Имат сайт,но ,ако нещо не ги откриеш ще търся номерата им,имам ги някъде записани.Офисът им се намира в една ули4ка зад Софийския срещу заведението:"о,Шипка!"
Дано да съм ти била полезна.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Благодаря ти,сега ще го потърся.Имаше ли проблем с визите?Знаеш ли дали има вероятност да ми откажат?

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Едва ли ще ти откажат виза. Мисля, че дори предлагат и експресни такива.

Офисът им се намира в сградата на РКИЦ (не съм сигурна дали още се казва така)- на Шипка.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Намерих го сайта, да, там е.Има и експресни за 3 дни.Тези дни ще отида да питам и ако някой се интересува ще пиша  Peace

# 6
  • Мнения: 1
Да, аз искам да знам какво стана Simple Smile Аз имам намерение да отида на гости на приятел в Москва, но разбрах, че ми трябва покана. Тази фирма  може ли да издаде покана? Или единственото, което прави, е да прати документите за виза в посолството?
Мерси!

# 7
  • Мнения: 746
От руска страна могат да ти изпратят покана - чрез агенция - струва около 50 евро мисля. Самата виза струва около 30-50 долара, не помня вече  ooooh! Иначе досега не съм имала проблем с издаването на виза от Руското посолство - не е като при американците.

# 8
От руска страна могат да ти изпратят покана - чрез агенция - струва около 50 евро мисля. Самата виза струва около 30-50 долара, не помня вече  ooooh! Иначе досега не съм имала проблем с издаването на виза от Руското посолство - не е като при американците.

А може ли някой да препоръча такава агенция?  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 124
Обади се на тел. 963 33 48, това е офисът на Българо-Руската търговско-промишлена палата, много са любезни и внимателни, а и изключително коректни, вече няколко години подред си вадя виза при тях

# 10
  • Мнения: 2
Интересно ми е някой може ли да ми препоръча компания която да ми помогне с издаването на частна или бизнес виза - доколкото знам това са най-разпространените визи за период над 1 месец. Приятелката ми се опитва да ми прати покана но ще трябва да 4акам близо 2 месеца за да я получа Sad Има ли компании които могат да ми помогнат ад изкарам една такава виза за по кратко време?

# 11
  • Мнения: 127
Агенцията, която е посочена в началото на темата ще ти свърши работа със сигурност. Аз работя само с  тях, имаме извадени чрез тази фирма вече 6 или 7 визи. Туристическите визи са за срок от един месец , след първата туристическа виза можеш да си извадиш бизнес виза. Бизнес визите имат различни срокове. Нашата е за една година. В агенцията не са ти нужни никакви документи, нито приглашения, нито резервации за хотели, искат само задграничен паспорт. Експресната поръчка е за един или  за три дни, нормалната е беше за една седмица. Успех!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз ползвах агенцията, посочена в първите постове - Аеротур.Нямахме никакъв проблем  Peace

# 13
  • Мнения: 2 697
Инфото в тази тема ми идва тъкмо навреме Simple Smile - записвам си моментално Аеротур като най-мързелив вариант за нашите визи напролет, живот и здраве Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 630
Не знам колко струва услугата на аеротур
Ние ползвахме http://www.anotherrussia.com/
Всичко с визите мина гладко.

Върнахме се преди няколко дни
Ето снимки, ако ви се гледат



Kremlin by Ralitza, on Flickr

Общи условия

Активация на акаунт