Да помрънкаме малко, графини и лордове 4

  • 12 496
  • 167
  •   1
Отговори
# 45
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
От вчера настана голям смут в къщи. На Албена й подариха плюшена катеричка, а Иван започна да се държи бетер 2-годишно дете - рев, сополи, сръдни при кого да спи катеричката Вече по 20 пъти съм обяснила на Албена че трябва да си споделят играчките, а на Иван - че все пак на нея й я подариха и по-редно е тя да си спи първата нощ с нея. Албена заспа с катеричката, сутринта я намерих надлежно завита в леглото на Ваньо. И така, както оставих доста домакинска работа за днес, продължавам основно да се занимавам с обяснения за катеричката на раздора и май доникъде не сме стигнали с обясненията, защото все в изначално положение се връщаме.  smile3514

# 46
  • Мнения: 4 138
кажи им, че ако не се разберат сами за катеричката, ще я срежеш на две с ножицата.........да има за всеки. или ще я сготвиш с картофи. и кажи, че и ти искаш катеричката, така че ще направите график кой кога да я гушка.

абе отстрани изглежда смешно, ама си представям каква трагедия е. човек трябва да внимава много с подаръците, когато има повечко деца........деликатно е много.

# 47
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
абе отстрани изглежда смешно, ама си представям каква трагедия е. човек трябва да внимава много с подаръците, когато има повечко деца........деликатно е много.

Ами тя жената подари на Ваньо страхотна книжка с подбрани стихчета и песнички от български автори. Доста по-подходящ подарък за 6-годишно момче, все пак. А и той си има любимо плюшено куче Георги, с което си спи от 3 години и на никого не го дава. Ама...

Нейсе... изкъпаха катеричката във ваната, проснахме я да съхне и настана мир. Сега даже ми помагат, като метат балкона.

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 11:48 от Gankata

# 48
  • Мнения: 2 084
Утре пак я изперете. Докато съхне ще ти е мирна главата. Ако купиш точно такава катерица ще се окаже, че или никой не иска катерица, или по микроскопични белези ще разпознават катерицата, която е в ръцете на другия като своя и хайде отначало. Варианта с картофите е за предпочитане.  Mr. Green
Утре ме чака турне по баби и дядовци. Започвам да мразя празниците. Разбиваме се от пътуване, защото да не обидим някого, децата пощуряват, защото няма как и да се спи /изключвам дремането в колата/. Дано им потрошат утре всички яйца! Ама те бабите и дядовците и на това се кефят. Уффф, утре съм с цяла детска градина!

# 49
  • Мнения: 2 172
Питам се има ли нескапна неделя( още повече празник) вкъщи от нервозни!  Sad

# 50
  • Мнения: 4 138
kой е нервозен
аз съм казала, че вече няма да празнувам с моя лонгур празници като Великден и Бъдни вечер и още една дузина..........вечно ми качва кръвното, ама днес не го направи, просто невероятно......... и отва само защото оня ден чиниите летяха ниско и му държи влага Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 2 172
Нервозни да искаш вкъщи...
Само, че по-късно на поздрава ми "Христос възкресе!" ми отговориха "Да ти се ръща!", с което ми оправиха настроението! Joy

# 52
  • Мнения: 4 138
хахахахаха, култово...........

# 53
  • Мнения: 2 084
Де са неврозните? Тая заран изкъпах детето със студена вода. Единия пя под душа и когато след стотното казване се развиках се довлече. Аха го насапунисах и се оказа, че водата свършила, аз бях по-окъпана от тях. Как го оплакнах отук оттам и със сапунисана глава излязохме от банята. ОИкъпани, оплакнати и прочие вече са приспани, нямаме читаво яйце, и бабите и дядовците нямат. Та "да ви се връща"!

Мата, кой мете чиниите после? Щото ако го пробвам после и чиниЙте ще трябва да мета, защото на никой няма да пречат. Това не ми върши работа.

# 54
  • Мнения: 4 138
ами във всеки случай не аз Mr. Green
обаче сегашните погроми не могат да се сравнят с тези, които бяха преди 6 години. тогаз хвърчеше какво ли не през прозореца. сега само я чаша, я чиния се счупва, пък и гледам да не шашкам детето. после прилежно тутакси се измита и се минава с парцал., за да не се пореже.......хич не е интересно. ех, къде са славните времена, когато цял комп и монитор си летяха като волни птички от 4 тия етаж...........

онзи ден свалих два стелажа с един замах от стената, той после ги събра от земята, аз пък вчера и днес ги подреждам и мия, щото в кухнята имам неща за 10 кухни........а в стелажите има подправки и чаши. фира дадоха само две и едно капаче ми се губи от чилито, смятай колко съм блага Wink
говорим са стелажи 10 см на дълбочина, 2, 50 метра на височина и метър и половина на ширина, нагъчкани със стотици бурканчета с подправки Crazy

ама сега са джам Winkмуха да падне ша са разцепи.

# 55
  • Мнения: 1 669
Всичко хубаво си има край... Почивката също... Мразя понеделниците! Тябва да се ходи на работа #Cussing out

# 56
  • Мнения: 2 084
Аз съм за темата с хвалбите - лепнах гадно вирусче на мъжооо. по повод 8-годишнината от сватбата Mr. Green Изкарахме си супер купон - с температура, със зверско главоболие и т. н. екстри. Поне децата засега са читави. Направо се скапах три дни лежа, ни жива ни умряла. И от днес следобед ям. В смисъл, че мога да преглъщам храна. Сега обилакям по нощите хладилника. Има да си наваксвам.

# 57
  • Мнения: 3 246
kalina@  Hug, е от цялата работа вирусът е работил за фигура, всъщност наистина върлува такава гадост и покосява навред

# 58
  • Мнения: 2 084
И понеже оживях, започвам да разсуждавам в цифри - 1-ви антибиотик - 20 лв, втория - 13, капки за уши - 5, хапове за смукане - 3 вида над 10, витамини - около 10, 2 опаковки сироп за децата - 2по 18 и кусур. Та колко гроша и колко пари можеха да отидат за нещо доста по-приятно newsm78 Един болничен дето дали го изплащат се чудя? Не може да струват толкова лекарствата. То да ти иде да умреш, ако погребението има кой да ти плати?
И от снощи се сетих, че съм пушачка... Мрънкамммм, много мрънкам. Писна ми да му се невиди! И от кризи и от пари.

# 59
  • Мнения: 3 715
Ти ако знаеш, на мен една инжекция ми излиза 30 лева. Направо не ми се говори.

Общи условия

Активация на акаунт