Искате ли да поговорим за наркотиците?

  • 3 013
  • 29
  •   1
Отговори
Не съм запозната с този вид "занимание". И искам да науча подробности от хора, които са се слъбсквали с подобен проблем. По скоро ме интересува смъркането и аз незнам на какво точно, т.е наименованието на наркотика. Как действа върху нервната система, съчетан с алкохол. И има ли някакво остатъчно действие следващите дни или седмица. Води ли до някакви психични разстройства и всичко, което се сетите. Много ще ми е полезно да науча.

# 1
  • Мнения: 4 965
И очакваш, че точно в този форум е пълно с "дроги" и някой ще ти даде акъл?
Потърси в Гугъл...

# 2
# 3
  • Мнения: 606
Виждам, че питаш за кокаин, не за хероин.
Ама не ми се вярва някоя майка да те светне как да се надрусаш качествено.

# 4
Не очаквам форума да е пълен с дроги, но от толкова много потребители, все ще има някой, който да е имал близък,страдащ от тази болест, нали?

Помолих за личен опит...

# 5
  • Мнения: 25 399
Ааааа, темата била за отчитане на наркоманите във форума.
Тц, тц, тц, пък аз помислих, че си търсиш дилър...

ПП Отиваш в Гугъл и пишеш "наркотици". Приятно четене!

# 6
  • Мнения: 606
Аз имах опит с двама наркомани, единият - много потънал. И двамата смърчаха хероин. Има огромна разлика с коката.

Въпросът ти, така поставен, звучи неуместно за този форум. Кайсийка добре те ориентира.

# 7
Това било тема табу...тук...така ли?

Естествено, че първо потърсих в гугъла. Съжалявам за пусната тема.
Имам чувството, че мой близък употребява наркотици, исках да разбера дали съм права, но явно ще поживея...ще разбера...

# 8
  • Мнения: 370
Кокаина не води до пристрастяване.Много мой познати са се забавлявали с нея,но това е част от един друг мой живот,някога....
Кажи какви са ти съмненията.

# 9
  • Мнения: 606
Кокаинът е скъп и за да се отровиш ти трябват доста пари.
Ако е хероин, от няколко пъти става зависим. И ще му проличи. Такъв човек обикновенно, буквално пропада във всяко отношение.
Като са надрусани пресно се познават от километри. Нервничат, бързат до безобразие, чешат се по косите, очите лъщят, зачервени са, работливи. За няколко дни се променят тотално. Почва борба, почва сдух, увяхват, търсят пари за следващата доза....
А ти защо непременно държиш наркотикът да е вдишан през носа?

# 10
Става дума за мой близък. На едно празненство забелязах, че много често излизаше навън и след като се върне, се пипа по носа. Изпи огромно количество алкохол, но изглеждаше трезвен. След това забелязах нервност, агресия, все едно не е същия човек. И накрая започна да прави неща, които са характерни само за психично болен човек.

# 11
  • Мнения: 25 399

Имам чувството, че мой близък употребява наркотици, исках да разбера дали съм права, но явно ще поживея...ще разбера...


Едно е да попиташ какви са признаците, по които може да бъде разпознат един наркоман, съвсем друго е това, което си написала в първия си пост. Може да ползваш и търсачката на форума - такива теми има много, даже и как да разберем дали детето ни се друса.

# 12
  • Мнения: 370
Става дума за мой близък. На едно празненство забелязах, че много често излизаше навън и след като се върне, се пипа по носа. Изпи огромно количество алкохол, но изглеждаше трезвен. След това забелязах нервност, агресия, все едно не е същия човек. И накрая започна да прави неща, които са характерни само за психично болен човек.


Почти сигурна съм,че е шмъркал кока.Ако предозираш с нея води до параноя и се вкарваш в някакви филми,а и това че не се напива и пипането по носа допълва нещата.Коката те прави по издръжлив на алкохол и умора.Ако зениците му са разширени е още един признак ,че шмъркал.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Кокаина не води до пристрастяване.

Не води до физическо пристрастяване, но има психическо такова!  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 175
И аз мисля, че става въпрос за кокаин. При дърпане на няколко линии, ставаш попивателна за алкохол, вдига ти се либидото и получаваш краткотраен прилив на енергия. След още няколко линии обаче, блокираш и си до там, трудно контролираш доста емоции и може би затова се проявила агресията.  Ако имаш още въпроси, питай. Чичко Гугъл може да знае всичко, но и аз смятам, че има нужда да се говори за това тук  Peace

Общи условия

Активация на акаунт