Как се държат/ха мъжете ви по време на бременност, а и след това?

  • 9 873
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 74
и преди да забременея,и сега се държи добре с мен Grinning

# 46
  • Мнения: 1 629
Странно се държеше. Не можеше да ме разбере като казвах "Яде ми се", "Изморена съм ... ще си лягам ... нищо, че е 20:30ч" Не ми вярваше, че ми тежи корема, все ме обвиняваше, че бързам да се роди бебето. Много странно. Сякаш не искаше да повярва, че ще стане татко Thinking Нямам оплаквания де. Страхотно се държи с детето и с мен.  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 250
Мъжът ми винаги е бил много мил и грижовен, но като бях бременна всичко се удвои. Heart Eyes Не ми даваше да пипна нищо Grinning.

# 48
  • Мнения: 3 929
Аз нямам оплаквания от мъжа си. Държеше се така, както на мен ми харесва, но това беше така вероятно, защото живеехме от доста време заедно и той ме познава добре.
След като родих, малко се поуплаши от присъствието на бебето, но с течение на времето нещата се наместиха.

# 49
  • Мнения: 645
Мъжът ми винаги е бил много мил и грижовен, но като бях бременна всичко се удвои. Heart Eyes Не ми даваше да пипна нищо Grinning.
  Peace и при нас е така

# 50
  • Мнения: 283
Явно само при мен е било обратно.Никога не ми е помагал,аз си върша всичко сама,иначе ме обича и се рабираме,но до там.Когато забременях много се зарадва,но беше само това.Пак си вършех работата сама,а той стана изнервен (по думите му,защото се безпокоял от това което ни предстои)и ми крещеше през ден през два.После се ивиняваше и съжаляваше.След като изгубихме бебето ми се видя гузен.Сега ще опитваме отново,дано се е променил този път.

# 51
  • Мнения: 9 814
Държеше се нормално- първият път по-притеснено, сега вече го раздава спец по бременността, раждането и отглеждането на бебета.
Винаги ми е помагал и преди и след като забременях и родих. Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 372
По време на бременността беше много грижовен, чак "досадно грижовен", а сега е още повече но вниманието и грижите са насочени предимно към детето и аз успях да си отдъхна.

# 53
  • Мнения: 2 447
и преди да забременея,и сега се държи добре с мен Grinning
  Peace На моменти обаче докато бях бременна е ставал и досадно грижовен.

# 54
  • Мнения: 292
Държеше се нормално. Безпокоеше се за мен, грижеше се, но всичко в границите на нормалното. В домакинството не ми е помагал, защото аз не исках (обичам да си върша нещата сама и по мой си начин, ако някой ми помага ..... само ми се пречка). При пазаруване не ми даваше да нося торбите, въпреки Че той се товареше като магаре. "Скандалите" съм ги причинявала аз ..... заради пустите хормони (наистина станах 10 пъти по Чувствителна и най малкото нещо, ме разстройваше). Общо взето не мога да се похваля като вас (за което благородно ви завиждам), но и не се оплаквам. Обича ме се и се разбира ме, това е важното. И като го видя сега как се разтапя като види дъщеря си  ...... друго не ми трябва .....

# 55
  • Мнения: 4 784
Защо трябва точно по време на бременността да се държи по - специално?!!
За щастие при нас не е така! Чувствам се специална за него и сега и по време на бременността и преди нея.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Държа се така както преди с уважение и любов.

# 57
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Винаги ми е помагал, а откакто се роди второто дете - бих казала повече. Докато бях бременна се чувствах добре и не се е налагало да го натоварвам кой знае колко повече, пък и аз не съм искала да се откъсвам от ежедневните неща заради бременностите ми. Уважението ни е взаимно. Не е продиктувано от временни положения и състояния като бремнност, например.  Whistling

# 58
  • Мнения: 567
 Laughing Много го беше страх да ме прегърне- да не направи нещо на бебока. А той много  обичаше да ме прегръща, направо ме стискаше,но... Laughing Иначе си беше доста грижовен и ми угаждаше за всичко Laughing

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 99
Ами държи се добре, по-скоро няма кой знае каква промяна. Грижи се за мен както винаги, дразни ме отвреме навреме както винаги, караме се отвреме навреме, сичко си е в реда на нещата.

Общи условия

Активация на акаунт