Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора

Здравейте, моля ви кажете ми какво да правя и да си мисля,чак в петък съм на лекар
Преди една седмица отчетох два положителни теста след дългото очакване, след това на лекар казаха че е рано да се види и то ми беше следващ ден след датата на менструация така че мисля че е нормално.Последва кръвен тест резултат 49,6 което според лекарката ми означава категорична и много ранна бременност веднага започнах дуфастон и днес ми е осми ден закъснение, но от снощи забелязвам на лекото течение което имам нещо много бледо розово - тази сутрин същото какво да правя моля ви дайте ми съвет това мойе ли да означава нещо лошо Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Варна

Обади се на лекаря си и помоли за преглед.
В ранна бременност се получават тези зацапвания.
Цитирай

Бургас

Аз ще отида на лекар възможно най-скоро на твое място,без да чакам.
Желая ти да няма нищо кой знае какво притеснително и леко бременеене! Smile
Цитирай

София

Отиди днес да те прегледат. Напълно е възможно да е нещо съвсем безобидно, но дори и така до петък ще се побъркаш от притеснения.
Цитирай

Бургас

Съветвам те да отидеш на лекар още днес.Както са ти казали момичетата,тези зацапвания се появават понякога в ранна бременност.Добре е ,че пиеш прогестеронов препарат.
Цитирай

Не чакай до петък,иди още днес на преглед.
Дано всичко е наред  Hug
Цитирай

Ще повторя и аз съвета на другите - отиди на лекар днес! Дано всичко е наред, желая ти лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet
Цитирай

София

отивай и да кажеш после
Цитирай

София

Отиди на лекар. Дано всичко е наред  Praynig
Цитирай

Добре е ,че пиеш прогестеронов препарат.
Peace И въпреки това-отиди да те прегледат.Късмет и дано всичко е наред! Praynig
Цитирай

Отиди на лекар възможно най-рано !Не се притеснявай за зацапването. При втората ми бременност получавах такова дори след 3-4 месеца от бременността си около дата на менструацията ми ! Кажи ни после какво е станало !Стискам палци !
Цитирай

София, център

И моя съвет е веднага да отидеш на лекар, в болница най-добре.

Стискам палци притесненията ти да са неоснователни!
Цитирай

На седмото небе!!!

Според мен трябва веднага да отидеш на лекар.Едва ли е нещо сериозно,но добре е да те прегледат Peace
Цитирай

Бургас

Почти всяка втора бременност протича с такива зацапвания , но това не е причина да не потършиш специалист.Отивай веднага на лекар да те прегледа!
Цитирай

Sofia

Отивай на лекар още днес! Не се плаши, но и не чакай до петък! Дано всичко да е наред и лека бременност.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора