Моля ви за помощ и съвет какво става

  • 3 864
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 428
Ако трябва отиди на часно някъде,евентуално,ако твоят лекар не може да те прегледа.

Стискам палци всичко да е наред.

# 31
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Аз също имах такова зацапване и пих Дуфастон, но като го видях толкова се изплаших, че веднага звъннах на доки. Съветвам те и ти да направиш същото. Успех и пиши какво е станало Hug

# 32
  • Мнения: 2 447
За най-сигурно и твое спокойствие,не чакай до петък а отивай веднага на лекар.Дано няма нищо притеснително.Пиши после.

# 33
  • Мнения: 1 187
Надявам се да си тръгнала вече.

# 34
  • Мнения: 20
Момичета преди 8 дни имах два положителни теста след това кръвен тест резултат 49,6 което май означава трета седмица но все още не се вижда бебчо
Щастие голямо щастие
В петък трябва да го видят така казаха докторите
И така до днес решавам да си направя пак тест с урина но в един на обяд и познаите една черта
Ами сега какво да си мисля Embarassed newsm78 newsm78
Това нали не е нормално

# 35
  • Мнения: 9 814
Ами купи си още един тест.
Кръвният обаче едва ли бърка.
Аз имах три отрицателни теста, правени 11 дни след закъснението на цикъла и в същият ден потвърдена бременност след ехографски преглед.

# 36
  • Мнения: 1 155
Мисля, че резултата от кръвния тест е най-сигурен. При мен и двата теста бяха отрицателни... и накрая хоп положителен така че ..........успех!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 273
И аз смятам, че теста  с урина дава грешни резултати. Направи си нов  Hug

# 38
  • Мнения: 346
Аз имах сигурно 5 отрицателни уринни тестове, включително и в деня на кръвния тест, който показа Бета ЧХГ 117,5.
Не вярвам вече на уринните #2gunfire

# 39
  • София
  • Мнения: 2 227
Щом кръвния тест е положителен, значи има бременност Grinning. Успех  bouquet.

# 40
  • Мнения: 9 429
Аз съм по-склонна да вярвам на кръвния тест.Късмет  bouquet

# 41
  • Мнения: 9 973
честита бременност.Как си в 3-та гс?

# 42
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
И аз се надявам вече да си минала на преглед, не може да се чака в такива случаи. Стискам палци всичко да е наред  Praynig и леко бременеене. Аз също прокървих веднъж при имплантирането, втори път около датата, на която трябваше да ми дойде, и трети път,  в 9-та г.с., но слава Богу вече си гушкам малката точица Grinning

# 43
  • Мнения: 202
Щом кръвния ти е показал,че си бременна,вярвай на него.Другите понякога дават грешки.Честито!!!

# 44
  • Мнения: 20
е да де ама сега имам малко ярка кръв
това може ли да е истина
а може ли икръвния тест да не е точен
много съм уплашена това възможно ли е хем дуфастон хем кръв хем положителен резултат кръвен

Общи условия

Активация на акаунт