Хотел Делфин, Слънчев бряг

  • 5 226
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 345
Здравейте, момичета,
Четох доста, но мнение за този хотел не намерих, има ли някой от вас, който да е посещавал въпросното място и да даде мнение за него.
Искам там да прекарам почивката си със семейството ми, с малко дете на 2 год сме. Ще се радвам да споделите мнение  Simple Smile
Благодаря на всички, които се включат  Hug

# 1
  • Мнения: 345
eeeee, никой ли не е ходил там??

# 2
  • София
  • Мнения: 4 145
Само това намерих: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308557.0 - може да попиташ майката директно

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ами аз не съм била в него, но съм го виждала отвън. Това е от най-старите хотели в комплекса и е реновиран, изглежда добре. Те са няколко еднакви хотела, като комплексче строени. Намира се в края на комплекса, почти в Несебър. Може да се каже, че е на първа линия, тъй като пред него няма хотели. Наоколо за жалост няма забавления за деца и е доста далеч от центъра на комплекса, даже и с кола е далече. Мисля, че минус е че в близост е Какао и е шумно ден и нощ. Тази година разбира се нещата може да са по-различни. Плюс е това, че относно движение на хора е малко по-спокойно.

# 4
  • Мнения: 345
Благадаря ви , момичета, мисля последната седмица на юни да го посетим, дано останем доволни  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 406
И аз само отвън съм го виждала.
Далеко е от центъра, но има влакчета от там до центъра и до Несебър, миналата година май бяха по 3 лв.
Тази година ще ходя в съседен хотел в началото на юни

# 6
  • София
  • Мнения: 1 402
Не знам как е в момента хотела. В интерес на истината същият хотел се подвизава и под името Хотел Серена. Може и да бъркам и реално да са два еднакви хотела един до друг, защото там, където е разположен са няколко доста близки като дизайн сгради в комплекс. Намират се в най-южната част на Слънче бряг до дюните и почти до Несебър и на самия плаж. Би трябвало да е реновиран, но не съм го виждала скоро.

# 7
  • Мнения: 345
Хотелите са два залепени един до друг Делфин и Сирена. А тва за влакчето е много удобно, дано и тази година да има. Jerry F , в кой ще бъдеш ти, може да се засечем?  Wink

# 8
  • Мнения: 4 406
bibilota, не вярвам да спрат влакчетата тази година. Голямо забавление са за децата
Ние сме от  8.06 до 14.06 в хотел Империал, то е съвсем малко по-надолу.
От коя дата сте и дано ни е хубаво времето Simple Smile

# 9
  • Мнения: 345
Аз мисля последната седмица на юни да да направя рецервация и наистина се моля и аз да е хубаво времето, а и от хотела да останем доволни. Няма да се засечем, но после може да споделим впечатления  Wink Весело изкарване  Wink
PS Писах ти ЛС

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 14:53 от bibilota

# 10
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
bibilota, не вярвам да спрат влакчетата тази година. Голямо забавление са за децата
Ние сме от  8.06 до 14.06 в хотел Империал, то е съвсем малко по-надолу.
От коя дата сте и дано ни е хубаво времето Simple Smile
не съвсем по темата, искам да попитам знаете ли как стои въпроса с плажа на Слънчев бряг през юни? аз се мисля да наемем апартамент по това време - от 8 до 15 юни, но не мога да се реша в коя част на курорта да бъдем, в централната или в края към Несебър!?  newsm78 не съм стъпвала в Слънчев бряг сигурно от десетина години... чета някакви страхотии за плаж Какао и Елефант и разни подобни и чак се притесних..

# 11
  • Мнения: 4 406
Аз мога да кажа само за плажа в  Слънчев бряг към Несебър, хубав е, чист е. Малко по-нагоре има много водорасли, които май свършваха към централната част на Слънчев бряг newsm78. За тези два плажа нищо не знам. Но и водата по това време си е студеничка.

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Какво по-точно те интересува за самия плаж МиТ   newsm78

# 13
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Какво по-точно те интересува за самия плаж МиТ   newsm78
ами отивам с две ремаркета и търся хубав пясък и спокойствие.. затова и караме морето толкова рано. вярно е, че за мен водата е още хладничка, ама както казва една приятелка - за децата става!  Laughing  интересува ме и как стои въпроса с чадърите и шезлонгите?

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми мисля, че беше 5лв. чадър и 5лв. шезлонг, но концесионера е длъжен да осигури свободна зона след чадърите, трябва да питам за цената със сигурност колко беше съпруга ми на нашия плаж (то на всякъде е еднаква де).
На мен това ми се струва мн ooooh! то само плажа ти излиза колкото още една почивка Crazy
За пясъка (поне на нашия плаж) цял ден върви един чичка и събира по-едрите отпадъци, а вечер минават с машина да изравнят. Е фасове мн могат да си намерят децата, особено ако са като мойто - все едно с магнит ги привлича Crazy
Иначе водата не е мн, мн студена ние миналата година май месец за 1-ни път потопихме сина ми и юни месец всеки късен след обяд се плацикаше.
Май е това Thinking
Ако се сетиш нещо и мога да съм полезна питай Hug

Общи условия

Активация на акаунт