Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 авг. 2005, 11:01 ч.

Къде и как спортувате? Искате ли заедно?

• 1 458
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
Искате ли заедно да отидем на фитнес или някаква друга форма на движение - танци, аеробика, таебо? Около нас има само задушни малки зали... Ако някой знае приятно място, може да даде идея и в почивните дни да направим нещо.

# 1
  • РусЙе
Бих се навила,но предполагам,че си от Сф-а на мен ми е малко далечко(за съжаление)

# 2
  • София
В спортен комлекс"младост" е много готино.чистичко,приятно...
Ти каде живееш?

# 3
  • София
Живея около "Константин Величков" и кино "Арена", Младост е малко далече.

# 4
  • София-Варна
Супер идея! Страшно съм навита - даже сме 2-3! Но не се сещам за просторна зала. Ще помисля по въпроса.

# 5
  • между два цигански квартала

аз живея в Красна поляна и съм ходила в Славия и хотел Форум (до Била). Сега обаче работя в центра и ходя  в един фитнес на ул . Веслец. "Флайс".
Определено другите два са по-хубави, но в момента не са ми толкова удобни, пък и този тук е много евтин, а е приличен. 8 пъти 18 лв.
Хотел Форум е 10 пъти - 45 лв, но вкл и сауна и е много луксозен- дават ти безплатно кърпа и джапанки.
Славия - мисля беше 16 пъти- 50 лв, за другите карти не помня, защото аз такав си бях взела. Там също е хубаво- има много уреди и е просторно и съблекалните са хубави.

Тези бих ви препоръчала, поне съм ги пробвала.

# 6
  • София
На мен Младост не ми е хич далеч, но няма на кого да оставя бебето.

# 7
  • София
Дам,и аз ще мога да се възползвам чак когато родя:)))
А имам огромно желание за това;)

# 8
Аз тръгнах в един който е до нас - в Стрелбище. Огромен е и е много луксозен . откриха го преди 10 дни. Нарича се Фитнесът / THE GYM и рекламата му тече по няколко радио-станции - представят го, че е най-големия в България. На мен ми е страшно удобен защото е на 2 минутки от нас. Ходя на вечерни тренировки от 20 -22 с парната баня. А и таткото се е прибрал вече - така че му оставам малкия. Цените са нормални. Аеробиките са по 4 лв а ако си вземеш карта стигат и до 2 лв. Парната / Сауната по 5лв с карта 4,50 лв. масаж 25 лв на цяло тяло. Като цяло съм много доволна.

# 9
  • София
Аз ходя в Дружба фитнес Скорпиони - 6 пъти 12 лв, 8 пъти 16 лв има намаления за приятелски и семейни карти;  по-рядко във фитнес Младост (че ме срам от Ипократис, щото не си спазвам хранителния режим и не слабея  Sad #2gunfire )

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
Всяка сутрин в шест в Борисовата градина, тръгвам от слончето. Условията са доста добри, няма хора, чисто е (е, за въздуха няма да отварям приказка), теренът е супер, не дават хавлия и джапанки, но пък е абсолютно безплатно.   Mr. Green

# 11
  • Sofia

ФЦ Премиер в техникума Хенри Форд (бившия Вилхелм Пик) в Света Троица. Любимата ми зала, но нали съм още бременна  Mr. Green Фитнеса си е професионален, но го посещават и много жени. Ако инструктор е все още Васил, той е много готин: отзивчив, любезен, професионалист. Така ми липсва залата...  Cry

# 12
  • София
ФЦ Премиер в техникума Хенри Форд (бившия Вилхелм Пик) в Света Троица. Любимата ми зала, но нали съм още бременна Mr. Green Фитнеса си е професионален, но го посещават и много жени. Ако инструктор е все още Васил, той е много готин: отзивчив, любезен, професионалист. Така ми липсва залата... Cry

Тази зала е хубава, сутринта не се сетих името. Обаче не ми се ходи сама... Та бих прескочила 1-2 квартала за компания. Също си мисля, че по-приятно ще бъде нещо танцувално, с подскоци, музика и с повече хора.

# 13
  • Sofia
Мдаа, аз съм малко по-друг тип спортистка. Най-добре тренирам сама, но аз тренирам (тренирах) силово и доста сериозно. Дори в случаите, когато ходех с познат, също маниак, не си казвахме и дума през цялата тренировка. Просто се концентрираш върху упражненията, много е разтоварващо. Всякакви ядове и стрес остават зад гърба ти, накрая усещаш само сладкото изтощение и болка в мускулита...

# 14
  • Варна
 Аз живея на ъгъла на "Опълченска" и "Стамболийски". Иточно се оглеждах за фитнесче и дружка, че и на мен не ми се ходи сама. Ако искаш ще измислим нещо. Само да тръгне детето на градина, че няма кой да го гледа. Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт