Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

Анкета

Коя от трите финалистки според вас трябваше да стане Мис България

(Гласуването приключено: ср, 25 мар 2009, 13:34)
Въведи твоя глас

Интересно ми е до колко "вота" на зрителите има нещо общо с реалността затова пускам тази анкета.Извинявам се ако има вече такава Embarassed
Цитирай

Варна

Много теми за Мис България станаха. Аз лично пратих смс за Елица. Имаше и още две момичета извън тази тройка, които ми харесаха. И все пак - вече едва ли е от значение кой кого е харесал Smile
Цитирай

Знам за темите,но това е анкета Smile
Цитирай

http://causes.com/antimiss Подкрепете!
Цитирай

София,Витоша

Тази която стана Мис Туризъм,тя ми беше фаворитката,Гергушева май беше Rolling Eyes
Цитирай

Елица  Peace
Цитирай

и аз Елица
Цитирай

Аз!!! Може да ми е голям носът, но е по-малък от на Антония. Може да са ми големи скулите, но са по-малки от на Бакалова. Може да съм дърта, но на фона на двете младея. Плюс това съм висока, дългокракеста, имам две висши, по едното добутах до докторантура, обичам дивите животни и всеки ден се моля за световен мир. Моля ви да ме подкрепите догодина!  bowuu bowuu bowuu
Цитирай

На седмото небе!!!

Аз!!! Може да ми е голям носът, но е по-малък от на Антония. Може да са ми големи скулите, но са по-малки от на Бакалова. Може да съм дърта, но на фона на двете младея. Плюс това съм висока, дългокракеста, имам две висши, по едното добутах до докторантура, обичам дивите животни и всеки ден се моля за световен мир. Моля ви да ме подкрепите догодина!  bowuu bowuu bowuu
35 35 35Задължително ще те подкрепим 35 35 35
Тази година мисля,че трябваше да спечели Елица.Това момиче имаше страхотно излъчване,изглеждаше нежно и свежо Peace
Цитирай

София

мацката в средата
Цитирай

гр.София

Гласувах за Надежда-уточнявам, че не съм гледала целия конкурс и не зная как се е представила, но чисто визуално според мен беше най-красивата.
Цитирай

аз гласувах за Надежда Peace
Цитирай

Варна

Елица Peace
Цитирай

Деяна! Страшно ми хареса. Но, всъщност почти всички бяха по-красиви от Антония.  Laughing
Цитирай

Варна

Елица!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора