Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Детски ясли и градини
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Здравейте мами!Искам да питам,за тази ДГ какво ви е впечатлението за нея?Изглежда ми много мизерна.Ако има някой ,който да ми каже нещо повече за 145ДГ,ще съм ви благодарна.  Smile
Цитирай
Не можах да намеря мнения за тази детска градина, бихте ли ми помогнали. Каката ни е приета там и се чудя дали да я преместя, сега е  във филиал на друга ДГ, в блок, без двор..
Цитирай

София

И аз търся мнения за тази детска градина.
Моля, ако някой има впечатления да споедли  Hug
Цитирай

Много ви моля някой да сподели мнение за 145 ДГ Българка в район Красно село.
Благодаря предварително!
Цитирай
Dyshterja mi hodi tam ot edna godina. Obshto vzeto e dobre, imat hubav dvor i igrajat dosta. Ot vreme na vreme imat tyrjestva, na koito decata pokazvat kakvo sa nauchili. Predlagat tanci i anglijski sreshtu dopylnitelno zaplashtane.
Ne znam dali e naj-dobrata, no e prilichna.
Цитирай

Здравей muhatacece74! Имаш ли възможност да обясниш малко по-подробно за детската градина? Например: как са условията за спане, хранене, имат ли играчки, чисто ли е, мизерно ли е, в двора сенчесто ли е, има ли прилични люлки и пързалки, учителките добри ли са, детето ти щастливо ли е там, можеш ли да покажеш снимки от детската градина или поне от тържествата и т.н. Ако някой друг има опит с тази детска градина, много моля да го сподели, защото дъщеря ми е приета там и до 17.07.2009 г. трябва да реша дали да я запиша.
Много благодаря предварително!
Цитирай

София

Здравейте, искам да получа малко повече инфо за тази детска градина, тъй като синът ми е приет там, а не можах да намеря никакви мнения и коментари.
Благодаря!
Цитирай
 Здравей,
и дъщеря ми е приета в тази детска градина, но още не е ходила заради ремонта и сборните групи. Вие доволни ли сте ?
Цитирай
du6terq mi be6e v tazi detska gradina i da vi kaja bqh mnogo dovolna.leli i gospoji sa mnogo dobri.moga da spomena i imena kato g-ja lozanova i g-ja marinova.ohranitelkata temenyjka vinagi te pozdravqva i ysmihva.a direktorkata e mnogo la4ezarna i vinagi te isly6va s vnimanie.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.