Мами в Белгия - 13

  • 14 201
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 572
Джъст браво на Марти ; на моя малкия му хриптеше носа до 6 месеца  Crazy
И очите му сълзяха ужасно и тук ми предложиха операция /с пълна упойка съответно  Crazy/ , но в Бг го оправиха с 2 мехлемчета за 1 седмица.Спестих му го  Peace

# 301
  • Мнения: 90
Здравейте момичета -кокичета   bouquet
първо много се радвам ,че батко Мартин върви към оздравяване и дано болестите ,бацилите и вирусите да са по далече от децата ни ...
Жеже прочетох ,че никой не ви помагал за събирането на чеиза ,ние сме така ,ония ден Щях да пукна ( натрових се)от хамбургерита на куик ,нямаше кой да дойде да ми нахрани детето ,виках хора- родата голяма ,никой братче ,ни етръви ,ни свекърви.Та мъжът ми трябваше да анулирва клиенти ,за да даде обяда на малката и да и даде лекарствата Щото пък тя беше болна и пак замина на работа и следобяд оЩе не можех да стана и така гладно остана детето -какво да се прави не умря от глад ,ама Що трябва да е така .НиЩо вече Ще знам ,че и в критични ситуации не може да се разчита на никой ,само да почнат да ми се лигават на детето и Ще им припомня за тоя случай и за фалшивата им любов...Какво става Жеже-младшйи  проходи ли ?
Леле ма вие серизоно се приготвяте за празника -браво аз нямам този талант ,но бих тръгнала като Жеже от къЩа на къЩа по гости  Laughing

Жеже дано мъжа ти бързо се адаптира ,ама само да не му паднат очите от хубави момичета  Laughing,майтап си правя ,моя мъж направи заключение ,че  българките и изобЩо от изтока девойките са друга порода ,даже девера ми разведения ме мъмри да го сватосвам за българка ,но нямам намерение да почерня живота на някое невинно момиче .Той големи изисквания има ,а като го питам той какво предлага ,ме гледа така  #Crazy ,поне пари да имаше ,че да залъже някое момиче ,той и това няма ,ама инъче претенциите големи  Laughing 

Розичке според мене съЩо е малко детето ,но ти си знаеш ,ти си майката ,аз захраних на 5 м и половина и зеленчуците ги ядем без проблем умира за тях ,но плодове не кусва  и това е(на който го кажа се учшдва ,ама такова ми е детето ) ,та сега не и предлагам ,като ям аз и предлагам да я пробвам ,но върти главата до замайване за НЕ и точка

Бони много хубави гозби си пуснала ,кажи и сега къде живееш ,да видиш какво Ще ти се случи  Joy.ДА вече  ходим вече през уикендите на морето ,много е приятно ,ех да можеше там да живеем  Laughing.До Алжир не сме стигнали оЩе ,ако ходим някъде то Ще е в МАроко ,понеже Ще имаме подслон гратос ,но не сме го решили ,то трябва време ,а правим ремонт и няма как и тук да си летуваме -няма проблеми .

Блонди какво става със здравословното хранене сваляш ли ?
В това хубаво време не се свъртам в къЩи ,имахме проблеми с нета ,викахме ги, проблема не беше в нас,а от централата  и въпреки това ни бяха фактурирали 100? Shocked за репарасион ,мъжът ми се обажда да се разправя  казали ,че Щели да изпратят нова фактура с друга стойност  Laughing,та така са ,ако мине номера .Както казва Бони ,като си знаеш правата и законите ,никой не може да те прекара или излъже ,просто трябва навсякъде да се внимава и всеки подписан контракт да се чете и да се внимава какво се подписва ...

# 302

Общи условия

Активация на акаунт