откъде купувате детски обувки във Варна?

  • 9 222
  • 13
  •   1
Отговори
  • Canada
  • Мнения: 649
Струва ми се че във Варна няма специализирани магазини за детски обувки (говоря предимно за широк център). Колкото пъти ми се налага да купувам обувки за малката, обикалям поне 4-5 магазина, в които има по няколко модела, за да избера. Та в тази връзка вие откъде пазарувате детски обувки и какви марки предлагат?

# 1
  • Мнения: 29
Вчера взех летни сандали от Camper.Знам че е рано,но когато нещо ми хареса го взимам(след това може да ги няма).За първи път купувам от там

# 2
  • Мнения: 295
Вчера взех летни сандали от Camper.Знам че е рано,но когато нещо ми хареса го взимам(след това може да ги няма).За първи път купувам от там

Кажи, моля те, къде е това  Hug

# 3
  • Мнения: 3 211
Събота обикаляхме 3 часа и накрая нищо не купихме.
Така, че записвам се да следя и аз за инфо.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 227
За всички сезони купувам обувки от едно магазинче, на Бенковска под Образцов дом в посока пазара, веднага като се излезе от подлеза. Предлагат Колев, Капчица, Барт, Денди и други. Също подобно магазинче има и в пазара Чаталджа, даже там са две.

# 5
  • Мнения: 2 018
Само от едно магазинче до Колхозния пазар. На долния ъгъл на пазара има светофар, фурна и до нея има долепено магазинче.
Не, че няма на други места, но там винаги съм намирала от раз и не ми се налага да обикалям.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
На "Колев и Колев" магазина, под Валентина /Ню Йоркър/ в посока паспортна служба.
Магазинът на ул. Г.Бенковски, за който пише Alexandra.

# 7
  • Мнения: 84
Магазина за обувки под обменно бюро  Варчев,след Червения  площад в посока Общината.

# 8
  • Мнения: 29
Вчера взех летни сандали от Camper.Знам че е рано,но когато нещо ми хареса го взимам(след това може да ги няма).За първи път купувам от там

Кажи, моля те, къде е това  Hug


В мола,2 ет.

# 9
 Hugаз си купувам от магазина на лятно тракия имат добри неща вчера взех маратонки на малкия на адидас за 55лв и пролетни обувки на барт за 26лв Peace

# 10
  • Мнения: 182
Къде точно на лятно тракия е магазина, че нещо не се сещам?

# 11
 Peaceкакто е самото лятно тракия има детска площадка отстрани на площадката има блокчета под тях има три магазина единият за мляко до него е този магазин там продават и дрешки на много добри цени има и ишлемета след това е едно друго магазинче за китайски дрешки но там има само разни боклуци Peaceдано ти помогнах да се ориантираш

# 12
  • Мнения: 182
Сетих се за кои магазини пишеш. Минавал съм покрай тях, но не съм влизала. Благодаря ти.

# 13
  • Мнения: 38
Здравейте ,момичета!Аз се намесвам малко късно в темата за магазините ,но ви предлагам да посетите магазина на Трикотийн ,който се намира зад Черно море там продават италиянски обувки на фирмата Чао Бимби-ако решите-отидете!

Общи условия

Активация на акаунт