Колко и каква козметика имате ?

  • 5 448
  • 54
  •   1
Отговори
Здравейте момичета:))) Искам да ви попитам ,колко козметика имате ? аз посотянно се притеснявам да си копувам нови неща защото посотянно един вътрешен глас ми казва, " стига си трупала вече толкожа ненужни неща"...
Притеснявам се , някой като ми дойде на гости да не каже" глей я  па тая,колко козметика има...изкуствена работа" и т.н. Simple Smile))

1-Имам един фдт
2-едно мялко за тяло
3-една маска за лице,която ползвам 1 седмично
4-един измиващ гел или сапун ph5
5-крем за лице понякога,но много рядко ползвам
6-и един балсам за устни

това е моя скромен набор от козметика,и посотянно се старая  да не се заглеждам по реклами и да не си взимам нови неща  , за да нетрупам такива продукти вкъщи.Общо взето,взимам само най необходимото и пак мисля ,че е много . хах
Вие ,имате ли такива проблеми като моя и с какви неща за разкрасяване разполагате ?

# 1
  • Мнения: 13 621
Моя вътрешен глас не ми казва така Simple Smile Имам тонове...мога да изпиша страници ако трябва да изреждам от даден продукт колко бройки имам.. Само гланцовете и червилата са ми поне 20.

# 2
  • Мнения: 97
Като си млад е нормално да не ползваш много козметика, тогава се набляга основно на декоративната - гримове, спирали, фон дьо тен и т.н. На моите години вече се набляга на другия вид - бялата козметика. Нямам по няколко брйки от една серия, но задължително ползвам - тоалетно мляко, тоник за лице, ексфолиант/но само мах 2 пъти седмично/, три вида маски за лице, дневен, нощен крем и такъв за около очния контур, крем за бюст, за корем, за седалище и бедра, за кожата на ръцете и за долната част на краката/от колената надолу/, парафинова маска за ръце и крака, ами това в общи линии ми е задължителния арсенал. От декоративната козметика ползвам само червило, но имам само две: в по-розов нюанс и по-универсално/нещо между червено и кафяво/.
Сигурно се стресирахте от моите мацила, ама все се надявам да ме подмладят поне малко Embarassed

# 3
  • Мнения: 2 768
Имам, не е като да нямам  Mr. Green Всъщност осъзнах, че съм заменила куклите с нови играчки  Laughing
Ето преди няколко месеца как ми изглеждаше чекмеджен& … 80;ка (сега има малко по-различен и значително обогатен вид Mr. Green).
Рафта с бялата козметика не ми е интересен, той покрива нужди, не е толкова за удоволствие и поради тази причина не съм го снимала.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
Вече си мислех ,че аз не съм наред. Това с козметиката ми е мания.
Няма как да изброя всичко ...много са  Mr. Green
И продължавам да кУпувам нови и нови. 
ooooh!

# 5
  • Мнения: 238
Имам мнооого козметика,ако почна да я описвам ще ми отменен доста време.Само ще спомена,че като се местих ми зае 3 кашона само декоративната козметика  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3
Аз съм голям фен на декоративната козметика и на продуктите за коса като цяло. Ей сега се зачудих за моят набор от козметика.
4 душ гела, които сменявам според настроението
3 шампоана
1 маска за коса
1 пилинг за лице
1 маска за лице
2 лосиона за тяло
2 палитри с грим
2 спирали
4-5 гланца и червила
4-5 лака за нокти
1000000 продукта за коса Simple Smile)))))))))))))))

# 7
  • Мнения: 91
Малко,но надявам се качествена .
Според мен козметиката не е нещо толкоз ефикасно, а просто заблуда която е внесена от собствениците на козметични компании за да повдигнат самочувствието на жените.

# 8
  • Мнения: 2 631
1 пудра
1 фон дьо тен
2 маски за коса
2 шампоана
1 балсам
3 душ гела според настроението
1 скраб за тяло
2 лосиона за тяло
1 крем за пети
1 крем за ръце
2 антицелулитни гела
1 антицелулитен скраб
1 антицелулитен крем
3 маски за лице
1 вода за лице
1 тоалетно мляко
1 околоочен крем
1 дневен крем
1 колагенова маска за очи
1 портокалови тампони за лице
1 парфюм
2 рол он-а
1 тоник за коса
3 тоник за почистване на лице
1 модулатор за тяло
1 вода за уста
2 интимни душ гела
няколко балсама за устни
2 цвята спирали, много червила, руж, сенки и други декоративни козметични средства, които няма да изброявам  Mr. Green

И сигурно съм забравила да спомена поне една пета от бялата си козметика  Crazy

# 9
  • Мнения: 4 496
Аз нямам много. Гледам да се ограничавам, защото в един момент няма място в шкафа и хвърлям неща, които съм мислела, че ще ползвам, а така си стоят. Та ето ги моите неща:
1. Околоочен крем на Кларинс
2. Дневен на Кларинс
3.Нощен на Кларинс
4. Шампоан Нюкс
5. Шампоан Нивея
6. Ексфолиант за тяло
7. Мляко за тяло Бетина Барти.
8. Кремче за крака+ексфолиант.

И още спирала за очи, две червила, два гланца и два молива.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 956
Непрекъснато мисля за козметика, купувам и сънувам Crazy
Имам от бялата повече неща: 2 вида дневен крем, 2 вида нощен. 3 вида околоочен, серум за около очи, 2 серума за лице, термална вода, тоник, 2 дегримьора, ексфолиант, пяна, маскаи за лице - 2, 3 душ гела 2 крема за тяло, 1 за крака, един за стъпала, скраб за стъпала, ексфолиант за тяло, 4 шампоана, балсам, маска за коса, ампули против косопад 2 вида, лосион за скалп, масло за коса, лакове-2, пянни - 2, ампули за бюст, 7 парфюма, 20-тина лака за нокти, 3 гланца за устни, руж - 2, пудра, спирала, очна линия... Декоративната ми козметика е много малко в сравнение с бялата... Сигурно изпускам разни неща от списъка още...
Направо съм болна... Няма да ям, но крем за лице ще си купя. Няма да спя, но цяла вечер ще се мажа с кремове. И го правя , защото ми доставя огрооомно удоволствие. На това май му се вика ФЕТИШИЗЪМ...
Естествено, при толкова козметика, дрехи почти не си купувам...

# 11
  • Мнения: 2 110
Мен ме е срам да пиша ! Blush
Аз имам един шкаф с козметика  Tired .Един ден сериозно се замислих когато преброих 7 шампоана и  7 балсама за коса и няма да казвам колко ампули и серуми !

# 12
  • Мнения: 636
Малко,но надявам се качествена .
Според мен козметиката не е нещо толкоз ефикасно, а просто заблуда която е внесена от собствениците на козметични компании за да повдигнат самочувствието на жените.

Е как заблуда, нали сме пробвали и виждаме ефекта от тях  Grinning

Моята козметика не е на едно място, няма такъв шкаф, в който да събера всичко. Парфюмите ми само са един рафт. Но първенството се полага на козметиката за коса.  Grinning

# 13
  • Мнения: 718
Невъзможно е да ги изброя, цяла лаборатория Mr. Green Ползвам 1/3 от тях, другите 2/3 са ми за "душевен" комфорт Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
И моят вътрешен глас ми говори, но кой да го слуша... Mr. Green
Това е една от маниите ми  Crazy Трупам козметика, като използвам само една малка част от нея и в крайна сметка на далавера са близките ми, които намазват /и в буквалния и в преносния смисъл... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт