ОКТОМВРИйчета гушливи,ще люшкат мамите щастливи!

  • 10 505
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 99
Добре дошла Деси, желая ти лека бременност и пухкаво бебче октомври   bouquet Тук си добре дошла  Hug

# 31
  • Мнения: 103
оххххх, така ми се доспива следобяяяяяяяд!  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 15
аз бях си написала данни за първа страница-но ето пак-на 30 год. от В.Търново, малкия се казва Никола-бъдещия батко
добре дошла Деси, моят термин също е 11.10, а сина ми е роден на 15.10

# 33
  • Мнения: X
оххххх, така ми се доспива следобяяяяяяяд!  Rolling Eyes
На тези, които им се спи заповядайте по едно следобедно кафенце  Hug

# 34
  • Мнения: 958
Сега видях че не съм си написала години и града
Та значи 31 от София Simple Smile
Деси добре дошла  Hug

# 35
  • Мнения: 103
ооооо, Хриска, благодаря ти! изглеждат страхотно!  smile3525

# 36
  • Мнения: 3 641
Деси ,добре дошла  bouquet
Хриска, благодаря и аз за кафенцето. Незнам колко ще издържа още 1 час до края на раб. ден. Очите ми трябва с клечк ида стоят отворени Sick

# 37
  • Мнения: 5
Ехаа, благодаря ви за топлото посрещане и затова, че ме приемате във вашата прекрасна компания, радвам се, че имам възможност да бременея с вас Grinning Извинявам се, че пропуснах основната информация за мен, веднага наваксвам...На 25 г. съм и в момента живея в София, но след няколко месеца ще се местим със съпруга ми в Балчик.(аз съм родена там и родителите ми сега са там)Благодаря, че ще ме включите в началната ви страничка Simple Smile.

# 38
  • Мнения: 571
ехаааа seagirl83
Майка ми е от Балчик, а аз завърших в гимназията там...нищо чудно да се познаваме, макар че си по-малка от мен Simple Smile

# 39
  • Мнения: 15
И аз да се запиша най-накрая моя термин е на 16.10, но няма да си казвам годините да не ме помислите за луда Crazy Crazy

# 40
  • Мнения: X
И аз да се запиша най-накрая моя термин е на 16.10, но няма да си казвам годините да не ме помислите за луда Crazy Crazy
Добре дошла  Hug. Не мисля, че някой би те помислил за луда, тъй като възрастта няма значение   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 341
И аз да се запиша най-накрая моя термин е на 16.10, но няма да си казвам годините да не ме помислите за луда Crazy Crazy
Ааа не така. Никой няма да те помисли за луда, нямаме право да съдим другите за избора който са направили. Споко! Peace
А и пусто женско любопитство ме зачовърка. Mr. Green

Деси, добре дошла и от мен. Дано ти е приятно в нашата компания. А, че ще сме заедно и след като родим, то е ясно. Peace

# 42
  • Мнения: 15
ами на 19
Искам да ви попитам мисли ли сте поне малко за име на бебоците си

# 43
  • Мнения: 3 988
Добро утро от мен. Добър ден на вас.
Благодаря за посрещането.   bouquet
С това темпо на писане, скоро пак ще ви изпусна от поглед сигурно.  Rolling Eyes Вие как наваксвате с четене тук, работа, деца...  Blush

За мързела сте споделяли - и мен ме е прегърнал един, всеотдаен и безграничен към положението ми.  Joy Спи ми се по цял ден и нищо не ми се прави.

Кафе, газирано, алкохол не пия принципно, но не мисля, че слабо кафе/капчино, чаша вино или бира или чаша фанта от време на време са фатално вредни.

А за боядисването специално говорих с моя лекар. На сайта на практиката му има съвети от всякакво естество за новобременни и единия материал е за боядисване/къдрене и прочие.
Няма никакъв проблем да се боядисвате с амоняк-фрий и/или органик/био/натурнални бои, има достатъчно такива на пазара, дори и в България. Не знам само светлите тонове как се постигат, но не интересува и не съм търсила инфо.
Аз се боядисвам, защото съм над 50% сива и не желая да изглеждам още по-стара от колкото съм.  bowuu

Може ли и на мен да ми пратите юзер/парола за каквото трябва там. Не разбрах съвсем, но има поща и блог. Кое с каква цел е?
За каква книга говорите? От къде се смъква?

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 16:59 от Кюбит

# 44
  • София
  • Мнения: 969
Добре дошла на Деси  Hug
Стефи и мамане се притеснявай за годините. Всяка решава кога да стане майка, дали по-рано дали по-късно, важното да се чувстваме добре и да можем да се грижим добре за малките човечета.

Общи условия

Активация на акаунт