в какъв следва да се консумира плодовото пюре след отварянето?

  • 723
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Сигурна съм че този въпрос е задаван многократно Confused ... проучвах дълго надписите на бурканчето на Хип-банани и не мога да установя колоко 24 или 48 часа след като го отворя мога да го съхранявам!?

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От вътрешната страна на етикета пише. Иначе мисля, че беше 48 часа по спомен  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 228
Ако отлепиш етикета, ще видиш надписа от вътрешната страна. За плодовите на Хип мисля че беше до три дни.

# 3
  • Мнения: X
Мисля, че беше 48 часа.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
благодаря Ви, аз наистина не допусках че трябва да се отлепи етикета за да се прочете Wink

# 5
  • Мнения: 2 807
до 48 часа.

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
48 часа в хладилник. Това е за всички пюета мисля, не само за HIPP

# 7
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Аз досега не съм давала HIP-пюре, само Hamme, Ам-ам и Ганчев, за да науча господина да яде всички видове (понякога ми е трудно да му купувам по-скъпи неща). Cry
HIP ли е най-доброто, което мога да му намеря на нашия пазар? Thinking

# 8
  • Мнения: 2 069
HIP ли е най-доброто, което мога да му намеря на нашия пазар? Thinking
Не знам дали е най-доброто, но досега не съм чувала някое бебе да откаже ХИП (поне за плодовите). Даже в една стара тема една майка беше казала: "То ХИП и баба знае да яде..."  Аз започнах от 10 дни с плодови на ХИП и Елица ги хапва са голяма охота. Хубави са също СЕМПЕР, БЕБИВИТА и НЕСТЛЕ, но не по мои наблюдения, а от опит на други майчета.

# 9
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Все още не съм виждала тук пюрета на Semper или Бебивита. Но ще проверя и на други места.
Не може нашият човек да не си поопита такива екстри  Partyс

# 10
  • София
  • Мнения: 15 215
На Семпер съм давала само рибните пюрета. Много са добри.

Общи условия

Активация на акаунт